dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk - Oferty wynajmu mieszkań

585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jesionowa

Wrzeszcz,Gdańsk

2 890 zł50 m² 57,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealna okazja na wynajem mieszkania w samym sercu Wrzeszcza. Składa się z 2 niezależnych sypialni Wyposażone w oddzielną kuchnię W zestawie miejsce parkingowe Położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworzniaków

Zakoniczyn,Gdańsk

1 990 zł30 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wygodne i słoneczne 1 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w nowoczesnym trzypiętrowym budynku z windą. Na mieszkanie o powierzchni 30m2 składa się jasny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bursztynowa

Jelitkowo,Gdańsk

7 000 zł56 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament o powierzchni 56 m2, dewelopera: invest Komfort, osiedle Botanica - 450 m do plaży. Lokalizacja: gdańsk Jelitkowo przy ulicy Bursztynowej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w dzielnicy Jasień, charakteryzującej się doskonale rozwiniętą siecią dróg i szybkich połączeń zarówno dla zmotoryzowanych jak i tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Grudnia '70

Łostowice,Gdańsk

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, słoneczne mieszkanie o przytulnym układzie pomieszczeń. W skład mieszkania wchodzi: - częściowo umeblowany salon - Kuchnia ze stałą zabudową i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witamy Cię w jednym z najbardziej pożądanych adresów na mapie Gdańska - ulica Kartuska 430 w dzielnicy Jasień. Jeśli szukasz mieszkania, które łączy w sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Arkońska

Przymorze,Gdańsk

1 650 zł14 m² 117,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone na Gdańskim Przymorzu. Miejsce świetnie skomunikowane, w pobliżu skm oraz autobus. Dodatkowo liczne sklepy, usługi, centra handlowe, uczelnie (uniwersytet Gdański).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

3 300 zł43 m² 76,51 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zarezerwowane do 01.08.2024 r. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 43,13 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki z prysznicem, - przedpokoju. Ekspozycja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lęborska

Przymorze,Gdańsk

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.46m2 w Gdańsku na Przymorzu przy ul.Lęborskiej. Budynek z 2019r. z windą na terenie zamkniętym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej części Gdańska, przy ul. Niepołomickiej, w dzielnicy Łostowice, w otoczeniu łąk, licznych stawów i tylko 6 km od centrum!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Wrzeszcz,Gdańsk

2 900 zł36 m² 81,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w miocasa. Mieszkanie: na wynajem ładne mieszkanie o metrażu 35,7 m2. Gustownie urządzone, czyste i zadbane. Znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Wrzeszcz,Gdańsk

3 000 zł59 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urokliwe mieszkanie w samym sercu Wrzeszcza Bardzo słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,2 m , położone na parterze budynku przy ulicy Zamenhofa. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szymanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą tego Wyjątkowego Apartamentu! Mam przyjemność przedstawić Państwu całkowicie nowy, w pełni wyposażony Apartament o powierzchni 38m , zlokalizowany na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

2 650 zł31 m² 86,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia mieszkanie w centrum Gdańska -10 minut od Starego Miasta. Nieruchomość jest przeznaczone dla osób ceniących sobie porządek i spokój. Mieszkanie zlokalizowane jest na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

3 250 zł40 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja atuty : * 3 minuty pieszo do przystanku tramwajowego, * 3 minuty pieszo do Europejskiego Centrum Solidarności, * 5 minut pieszo do Starego Miasta, * świetna lokalizacja, * balkon, * nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Czereśniowa

Ujeścisko,Gdańsk

2 300 zł27 m² 84,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem kawalerki wraz z miejscem parkingowym na nowo powstałym osiedlu wybudowanym przez firmę robyg Wiśniowa Aleja. Najem okazjonalny. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulna, słoneczna kawalerka na 1 piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku na ul. Chłopskiej w dzielnicy Przymorze. Mieszkanie ma powierzchnię 27 m2 (pokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atuty : * 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego, * 10 minut pieszo do Fontanny Neptuna, * 20 minut do Lotniska, * doskonały dojazd do gumed i Politechniki Gdańskiej, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doki living to nowoczesna odsłona Śródmieścia Gdańska. Młode Miasto charakterystycznie wpisuje się w historyczny, postoczniowy klimat miejsca. Nowoczesne, postindustrialne bryły budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemyska

Ujeścisko,Gdańsk

2 240 zł32 m² 70,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka na Gdańskim Ujeścisku. Mieszkanie umeblowane i wyposażone czeka na swojego najemcę. To idealne miejsce do rozwoju i zachowania zdrowego balansu między pracą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łódzka

Ujeścisko,Gdańsk

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie Wynajmu Mieszkania w Gdańsku - Nowa Inwestycja "moment" Zapraszamy do wynajmu urokliwego mieszkania o powierzchni 31m2, zlokalizowanego w nowej inwestycji dewelopera Robyg, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grudziądzka

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 850 zł42 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od 1 września najem długoterminowy 12 miesięcy Zapraszamy osoby dorosłe pracujące/studiujące. Do wynajęcia eleganckie dwupokojowe mieszkanie, przy ul. Grudziądzkiej 4, na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

3 100 zł59 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

OD 1 lipca 2024 r. lub szybciej mieszkanie: jasne, bo słoneczne mieszkanie o południowej wystawie okiennej z gustownym wykończeniem w stylu nowoczesnego glamour i sprzętami agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny. Minimalny okres najmu 1 rok Z możliwością przedłużenia Do wynajęcia piękne mieszkanie 2-pok. (pow. 42 m2) na 5-tym piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Orunia,Gdańsk

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

OD 1 lipca, umowa na 12 miesięcy Świetna miejscówka dla studentów asp, am i pjatk! 3 niezależne pokoje z osobną kuchnią z oknem gwarantują wygodę i niezależność przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiek

Śródmieście,Gdańsk

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie z Pracownią lub z Lokalem użytkowym. Stare Miasto Wynajem bezpośredni od właściciela z pominięciem pośredników. Doskonała lokalizacja Stare Miasto ul. Osiek 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Śródmieście,Gdańsk

3 300 zł65 m² 50,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: mieszkanie z widokiem na Motławę, tuż przy Wyspie Spichrzów, w spacerowej odległości od Starówki Gdańska. Lokalizacja: ulica Toruńska znajduje się w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwie niezależne kawalerki świeżo po zakończonym remoncie, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Nieruchomość znajduje się przy ulicy Kartuskiej 78, w świetnie skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Diany

Osowa,Gdańsk

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylo u nas! Nowe i nie zamieszkałe jeszcze przez nikogo 2-pokojowe mieszkanie wykończone pod okiem architekta o pow. 48m2 w Gdańsku na Osowej. Nowoczesne osiedle "ogrody Diany",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

3 500 zł34 m² 103 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

bardzo atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Sienna Grobla, z widokiem na wodę. w pełni wyposażone, z klimatyzacją i roletami. w budynku ochrona i recepcja 24h. jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pok. o pow. 46 m kw przy ul. Kołobrzeskiej - Gdańsk Przymorze. Mieszkanie dostępne "od zaraz". Przestronne, jasne i dwustronne mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Leczkowa

Wrzeszcz,Gdańsk

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia kawalerkę na ulicy Leczkowa w centrum Wrzeszcza - od 30.06.2024 r. Podpisz umowę do 26.06.2024 R., A OTRZYMASZ 500 ZŁ RABATU NA 1 CZYNSZ! Ta doskonała lokalizacja gwarantuje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Riverview dla osób ceniących sobie wysoki standard wykończeń oraz śródmiejskie położenie. Atuty: eleganckie wnętrza, część dzienna z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilarskich

Oliwa,Gdańsk

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość znajduję się w Gdańsku przy ulicy Jana i Macieja Kilarskich. Wygodę codziennego funkcjonowania gwarantuje tu dogodne położenie w pobliżu licznych środków komunikacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsa

Osowa,Gdańsk

2 400 zł43 m² 55,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z dużą antresolą na osiedlu Energooszczędnym. Po otworzeniu drzwi wejściowych do mieszkania nasuwa się przede wszystkim jedna myśl - przestrzeń. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

2 650 zł41 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nowe mieszkanie, najem długoterminowy Jasne, przestronne oraz w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 41 m2 usytuowane na drugim piętrze. Nowa inwestycja wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Propozycja skierowana do osób pracujących. Be dzieci. Bez zwierząt. Najem długoterminowy - 12 miesięcy z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Leczkowa

Wrzeszcz,Gdańsk

2 070 zł25 m² 82,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia od 30.06.2024 r. kawalerkę na ulicy Leczkowa w centrum Wrzeszcza. Podpisz umowę do 26.06.2024 R., A OTRZYMASZ 500 ZŁ RABATU NA 1 CZYNSZ! Ta doskonała lokalizacja gwarantuje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hausbrandta

Słoneczna Morena,Gdańsk

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

To idealne miejsce dla rodziny z dzieckiem lub pary. Przestronne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 na osiedlu "słoneczna Morena" przy ul. Hausbrandta. Ładne, słoneczne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stachury

Wrzeszcz,Gdańsk

3 500 zł45 m² 78,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem długoterminowy (min. 12 miesięcy) na prestiżowym osiedlu Gdańsk Wrzeszcz Garnizon Lokalizacja: osiedle Garnizon położone jest w Gdańsku Wrzeszczu, stanowiącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazimierza Wielkiego

Maćkowy,Gdańsk

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament 2 pokojowy W nowoczesnym budynku W gdańsku przy ul. Kazimierza wielkiego lokal: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39m2 zlokalizowane na 2 piętrze , w nowoczesnym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij