dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk - Oferty wynajmu mieszkań

585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Flisykowskiego

Rębowo,Gdańsk

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdańsk ul. Flisykowskiego 7, 3-pokoje z balkonem / parking Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Z przeznaczeniem do najmu długoterminowego. Propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

3 790 zł48 m² 79,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Południowy zachód, widok i zapach lasu sosnowego, z każdego pokoju, genialne naświetlenie, prestiż, prywatna strefa spa & fitness. Mieszkanie: niepowtarzalny apartament z widokiem na las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz /długoterminowo na 6 lub 12 miesięcy Oferujemy do wynajęcia przyjemne, umeblowane mieszkanie z balkonem na popularnym i doskonale zlokalizowanym osiedlu na Przymorzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kowale,Gdańsk

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Maksymalnie dla 2 osób. Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2, zlokalizowane w Kowalach przy ul. Zeusa, 2 piętro w nowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m w Gdańsku. Mieszkanie jest jasne i słoneczne, a jego budowa została ukończona w 2022 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze Wielkie,Gdańsk

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pok. (pow. 57 m2) na 16-tym piętrze w apartamentowcu w inwestycji Cztery Oceany przy ul. Obrońców Wybrzeża na Przymorzu w Gdańsku. Atuty rewelacyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hausbrandta

Słoneczna Morena,Gdańsk

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Słoneczna Morena przy ul. Hausbrandta. Kogo szukamy? Spokojnych, odpowiedzialnych osób, które dbają o porządek w wynajmowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drzewieckiego

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

4 300 zł59 m² 72,51 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie trzypokojowe usytuowane na parterze budynku przy ulicy Drzewieckiego. Lokal o powierzchni 59,3m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2 sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

5 300 zł85 m² 62,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, stylowe, ładnie urządzone mieszkanie w Letnicy. Bardzo dobra lokalizacja, świetne skomunikowana. Niedaleko znajdują się sklepy spożywcze, oraz restauracje. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozrażewskiego

Orunia Górna,Gdańsk

2 200 zł42 m² 53,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi z osobną kuchnią, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

11 500 zł90 m² 127,78 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania blisko morza i parku Reagana? Świetnie się składa bo ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Wrzeszcz,Gdańsk

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Browar Gdański to prestiżowa inwestycja zrealizowana na terenie dawnego browaru, w historycznej części Gdańska Wrzeszcza, w sąsiedztwie zmodernizowanych ulic Kilińskiego, grażyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taborowa

Suchanino,Gdańsk

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 3 piętrze budynku przy ulicy Taborowej. Lokal o powierzchni 85m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2 sypialni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Topazowa

Łostowice,Gdańsk

2 150 zł47 m² 46,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Gdańska- łostowice, przy ulicy Topazowej. Cicha spokojna okolica z infrastrukturą usługowo- handlową, galeria handlowa w odległości 50m. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hemara

Wrzeszcz,Gdańsk

3 600 zł47 m² 76,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: garnizon lofty&apartamenty do nowy i ciągle rozwijający się kompleks apartamentowy w samym centrum trójmiejskiej metropolii. Miejsce unikatowe, gdzie harmonijnie współgrają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Gdańsk

4 200 zł63 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Perspektywa to inwestycja mieszkaniowa o zróżnicowanej zabudowie - kameralne wille, niskie kamienice, budynki wielorodzinne. To doskonałe miejsce dla osób, które poszukują kontaktu z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Oliwa,Gdańsk

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament znajduje się na 2 piętrze, składa się z pokoju , pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienką. Do dyspozycji mieszkańców jest piwnica, strych oraz miejsce parkingowe na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stępkarska

Stare Miasto,Gdańsk

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Stępkarska, apartamenty Chlebova Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Wynajem długoterminowy! Dostępne od zaraz. Oferta przeznaczona wyłącznie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stare Domki

Stare Miasto,Gdańsk

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do zamieszkania od lipca! Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajduje się na 1 piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Stare Domki 5 w Gdańsku - Stare Miasto. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

3 000 zł44 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy. Mieszkanie położone na nowowybudowanym osiedlu Młyny Gdańskie przy ul. Jacka Malczewskiego. Nowoczesny kompleks budynków z własnym patio, strefą fitness oraz halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Lipce,Gdańsk

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 37 m2. Do wynajęcia 2 pokojowy nowo wybudowany Luksusowy Apartament z klimatyzacja mieszczący się w Gdańsku przy ulicy Władysława Jagiełły. Apartament znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białoszewskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczny, piękny, wygodny Apartament położony na prestiżowym osiedlu Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu przy ulicy Białoszewskiego 8. Apartament jest doskonale skomunikowany: znajduje się 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku Łostowice. Tylko wynajem okazjonalny. Zalety mieszkania: słoneczny salon z aneksem kuchennym ekspozycja okien południowy wschód duży balkon pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwu pokojowe mieszkanie po remocie w centrum Wrzeszcza z balkonem i piwnicą. Dostępne od zaraz. [mieszkanie] Mieszkanie o powierzchni 36m2 posiada bardzo komfortowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałmużnicza

Dolne Miasto,Gdańsk

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 3 piętrze budynku przy ulicy Jałmużniczej. Lokal o powierzchni 56m2 składa się z: - salonu z otwartą kuchnią - 2 sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Śródmieście,Gdańsk

2 800 zł45 m² 62,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie, miejsce postojowe w garażu. Najem okazjonalny. Nieruchomość bardzo zadbana gotowa do wprowadzenia. Mieszkanie jest niezwykle przestronne i komfortowe. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogalińska

Chełm,Gdańsk

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Rogalińskiej. Wspaniała lokalizacja z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myczkowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem długoterminowy! Oferta przeznaczona dla osób pracujących. Wymagamy zaświadczenia o zatrudnieniu z wysokością zarobków. Запрошуємо українських та.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Morenowe Wzgórze,Gdańsk

4 500 zł78 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne widoki z obu stron! Mieszkanie 3 pokoje, zamknięta duża kuchnia, łazienka, toaleta, w tym 36m2 salon z kominkiem, 3 szafy w zabudowie plus osobna garderoba. Wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańca

Oliwa,Gdańsk

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** unikat *** piękny widok *** oddzielna kuchnia *** balkon *** super lokalizacja *** Gdańsk Oliwa , ul. Pawła Gdańca ( boczna od ul. Czyżewskiego ), 1-pokojowe mieszkanie z osobną umeblowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrówki

Chełm,Gdańsk

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 w inwestycji Havlove dewelopera Domesta. Osiedle Havlove znajduje się przy Al. Vaclava Havla w doskonale skomunikowanej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przestronnego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy? Idealnie trafiłeś! atuty: - ciepłe i jasne, - przestronna komórka do użytku najemców, - miejsce naziemne w cenie, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

4 400 zł72 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Albatros Tower 16 piętro 3 pokoje 72 m 2 z widokiem na zatokę nowocześnie urządzone , w apartamentowcu na osiedlu wieżowców na Przymorzu przy Al. Rzeczypospolitej 4 w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oliwa 2 pokoje 40m2 od zaraz! 2 pokoje 40 m 2 z widokiem na obc , nowe świeżo wyremontowane. W pełni wyposażony. Salon z tv Samsung zaokrąglonym 50', kanapa i fotele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

2 500 zł41 m² 60,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41m2 z ogródkiem w południowej dzielnicy Gdańska- łostowicach. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku. Wnętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy 3-pokojowe mieszkanie na 7 piętrze w bloku w inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz. Lokal o powierzchni 55m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 2 osobnych pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu oferujemy mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze budynku przy ulicy Angielskiej Grobli. Lokal o powierzchni 55m2 składa się z: - pokoju dziennego - sypialni - kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Mieszkanie dostępne od zaraz. Najem długoterminowy. Propozycja skierowana do osób pracujących z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna Grobla

Śródmieście,Gdańsk

5 500 zł84 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowy apartament zlokalizowany w inwestycji nad Motławą - riverfront riverfront apartments to inwestycja zlokalizowana w Dolnym Mieście w Gdańsku. Nowe apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Śródmieście,Gdańsk

2 790 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią, idealnie usytuowaną ze wschodnią wystawą okien. Dzięki temu codziennie można podziwiać piękne wschody słońca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne 3 pokojowy Apartament 57m2 położone na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Oliwa Park. Osiedle usytuowane jest blisko wszystkich udogodnień i morza. Na zamkniętym osiedlu znajduje.