dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk - Oferty wynajmu mieszkań

585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jesionowa

Wrzeszcz,Gdańsk

2 000 zł32 m² 63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska - we Wrzeszczu przy wyremontowanej ul. Jesionowej (bliżej ul. Partyzantów). Położone jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jasień

Jasień,Gdańsk

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Lawendowe Wzgórza przy w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Szybko można dojechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Letnica

Letnica,Gdańsk

1 700 zł41 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Nowa Letnica znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 950 zł79 m² 37,34 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie ponosi kosztów prowizji! Dostępny do 06.2021r. maksymalnie dla 4 osób! Przedmiotem najmu jest piękny apartament na 17 Piętrze. To trzypokojowy nietuzinkowy w obrębie Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w najbardziej prestiżowej części Gdańska - w samym sercu miasta tuż przy gdańskiej starówce. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Harmonia Oliwska, 200m od Parku Oliwskiego, 1200 m do największego centrum biurowego Olivia Business.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Wrzeszcza. 50m do ch Manhattan, 100m do przystanku autobusowego i tramwajowego, 500m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w inwestycji "mila Baltica". Bliskość centrum Gdańska i Sopotu zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta, zapewnia możliwość korzystania z szerokiego wachlarza usług, handlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 100 zł49 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, osiedle w dobrze skomunikowanej z centrum miasta lokalizacji. W sąsiedztwie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

2 500 zł68 m² 37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Południe, na malowniczych wzgórzach Zakoniczyna, na niewielkim przyjaznym zamkniętym osiedlu Pięć Wzgórz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie w centrum Gdańska, w najlepiej skomunikowanej okolicy, przy skrzyżowaniu ulic Rajska i Jana Heweliusza, obok Centrum Handlowego Madison. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum dzielnicy Przymorze, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Wrzeszcza, w apartamentowcach Quattro Towers, 50m do ch Manhattan, 100m do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

1 900 zł41 m² 46,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Waryńskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł23 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Brak kaucji. Mieszkanie o powierzchni 23 m2 w cenie 1800 + 300 zł opłat (400 zł przy dwóch osobach) Mamy do wynajęcia nowocześnie i komfortowo urządzone mieszkanie o pow. 23 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Bastion Wałowa - prestiżowy projekt skierowany do osób, które czują, że ich miejsce jest w sercu miasta. Nowoczesne, komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. de Gaulle'a

Wrzeszcz,Gdańsk

1 000 zł23 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia kawalerkę na pierwszym piętrze w świetnej lokalizacji w centrum Wrzeszcza - na rogu ulicy De Gaulle'a i Partyzantów. Mieszkanko jest niewielkie, ale zapewnia całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przymorze

Przymorze,Gdańsk

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrzeszcz

Wrzeszcz,Gdańsk

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oliwa

Oliwa,Gdańsk

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym, luksusowym osiedlu Oliwski Park. Osiedle jest kameralne - 7 budynków o niskiej, luksusowej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W naszym biurze najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w centralnej części miasta, nieopodal historycznej zabudowy Długich Ogrodów, wyspy.