dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk - Oferty wynajmu mieszkań

585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze skomunikowane , do Centrum Wrzeszcza 5 min. Kompletnie wykończone w nowym bloku .W kuchni znajduje się kuchenka elektryczna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogalińska

Ujeścisko,Gdańsk

2 200 zł36 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka Z dużym balkonem, parkingiem I piwnicą, 10 minut od starego miasta! dostępne od zaraz - długoterminowo Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Żabianka,Gdańsk

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealna lokalizacja w pasie nadmorskim. Ścisłe centrum Żabianki. Deptak. Skm/tramwaj. Punkty handlowe/usługowe. Ustawne i słoneczne mieszkanie dwupokojowe. Możliwość zmiany aranżacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hynka

Zaspa,Gdańsk

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Do wynajęcia, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m zlokalizowane na 15 piętrze w 17- sto piętrowym apartamentowcu. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Ujeścisko,Gdańsk

2 290 zł31 m² 73,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z miejscem postojowym przy ul. Wielkopolska 36 w Gdańsku. Nieruchomość: 31m2, 2 piętro, balkon. Do dyspozycji zewnętrzne miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Spadzista

Śródmieście,Gdańsk

1 800 zł16 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Przymorze,Gdańsk

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament w prestiżowej inwestycji Tarasy Bałtyku, położonej w jednej z najbardziej cenionych części miasta - Gdańsk Przymorze. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Osowa,Gdańsk

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwskie Wzgórze

Myśliwskie,Gdańsk

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne mieszkanie 2- pokojowe w Gdańsku, na osiedlu Myśliwski Stok Powierzchnia: 48m2, piętro 3. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do najmu mieszkanie w znakomitej lokalizacji - w Gdańsku, przy ulicy Kartuskiej, na wysokości przystanku tramwajowego Ciasna. Kamienica z lat 50. znajduje się w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nieborowska

Chełm,Gdańsk

2 500 zł42 m² 59,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane, przestronne mieszkanie dwupokojowe. Lokal znajduje się na parterze w trzypiętrowym budynku z 2008 roku, ul. Nieborowska, gdańsk Chełm. Koszt najmu: 2500 zł + opłaty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piecewska

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 500 zł57 m² 44,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże i przestronne mieszkanie dwupokojowe w Gdańsku w dzielnicy Piecki-Migowo. Idealne dla osób poszukujących lokum w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sochaczewska

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

2 800 zł47 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronne, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe z ogrodem po remoncie w spokojnej i cichej okolicy. Zlokalizowane na wysokim parterze dwupiętrowego budynku. Pokoje mają odpowiednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

3 150 zł58 m² 54,31 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od zaraz! Wynajem na 12-miesięcy! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Piękny i elegancko wyposażony apartament na Letnicy, dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

3 090 zł66 m² 46,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do not hesitate to write or call us. We speak English. Dostępne od 1 kwietnia. 3-pokojowe, 2-poziomowe mieszkanie o pow. ok. 78 m2 (licząc po podłodze), z przestronnym salonem o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gałczyńskiego

Brzeźno,Gdańsk

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atuty: nowoczesny apartament położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji Plaża 41 w Brzeźnie, zaledwie kilka kroków od morza i wejścia na plażę nr 41. Lokal gotowy do wprowadzenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 500 zł44 m² 57,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,7 m , położone przy ulicy Stefana Batorego w Gdańsku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem W standardzie premium Świeżość nowości | Gabinet do pracy | Standard premium | Garaż w cenie | Najem długoterminowy ***** wykończenie I układ pomieszczeń: to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

2 500 zł50 m² 49,89 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie 2-pokojowe (pow. 50,11 m2) usytuowane na 4 piętrze w apartamentowcu przy ul. Lema na gdańskiej Morenie. Nowoczesny budynek z 2018r. Funkcjonalny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Wrzeszcz,Gdańsk

3 500 zł43 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Garnizon dostępne od zaraz. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na strzeżonym Osiedlu Garnizon w handlowej dzielnicy Wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarska

Łostowice,Gdańsk

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | Borkowo | ul. Żeglarska | Osiedle Cztery Pory Roku Szukasz komfortowego mieszkania na wynajem w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arkońska

Przymorze,Gdańsk

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie położone na Gdańskim Przymorzu. Miejsce świetnie skomunikowane, w pobliżu skm oraz autobus. Dodatkowo liczne sklepy, usługi, centra handlowe, uczelnie (uniwersytet Gdański).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Aniołki,Gdańsk

3 200 zł45 m² 71,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie wynajmu nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie z dużym balkonem! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni 45,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. św. Ducha

Stare Miasto,Gdańsk

4 000 zł62 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie w sercu Starego Miasta dla pary lub singla. Lokum dla Najemcy ceniącego klasykę, estetykę, komfort i szlachetne wnętrza. Zadbana posesja i kamienica, piętro 2 z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Aniołki,Gdańsk

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa atrakcyjna cena! Całkowicie nowy - dwupokojowy apartament o pow. 43m2 zlokalizowany w bardzo nowoczesnym budynku remedium firmy domesta - na granicy Wrzeszcza oraz dzielnicy Aniołki przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 500 zł82 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Gdańsk

2 900 zł34 m² 85,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 34,1 m , położonego w sercu Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.45m2 w jednej z najlepszych części Gdańska. Mieszkanie znajduję się w inwestycji Albatross Towers. Budynek z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadwigi

Orunia Górna,Gdańsk

2 200 zł49 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie Gdańsk Orunia Górna. Nowa oferta! mieszkanie na wynajem, orunia górna. Wynajmę bardzo ładne mieszkanie na parterze w budynku III piętrowym (drzwi antywłamaniowe). 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przymorze Małe,Gdańsk

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Przymorze - dzielnica Gdańska powstała w latach 60 XX wieku. Położona jest w pasie nadmorskim i sąsiaduje od wschodu z Przymorzem Wielkim, od północy z dzielnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

3 700 zł53 m² 69,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym Jaśkowa Dolina 85, gdańsk. Na wynajem oferujemy przestronne, jasne i w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku przy ul. Niepołomickiej 34. Mieszkanie dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 200 zł67 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Starowiejskiej na pięknym, nowym i spokojnym osiedlu. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

2 800 zł34 m² 83 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Robyg Zajezdnia Wrzeszcz w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób ceniących wysoki standard życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gdańsk 42 m ul. Chmielna 73 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m, położone w prestiżowej lokalizacji Gdańska, przy ul. Chmielnej 73.Mieszkanie przeznaczone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

5 000 zł88 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 88 m2 w dzielnicy Letnica, ulica Letnicka 1h. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze budynku - inwestycja "osiedle Latarników".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hemara

Wrzeszcz,Gdańsk

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie 3-pokojowe (pow. 61,00 m2) usytuowane na 5 piętrze w apartamentowcu przy ul. Lema na gdańskiej Morenie. Nowoczesny budynek z 2018r. Funkcjonalny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Angielska Grobla

Ołowianka,Gdańsk

3 100 zł41 m² 75,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Riverview, usytuowanym nad brzegiem Kanału Na Stępce, naprzeciw Ołowianki. Odległość od Starego Miasta Gdańska to zaledwie kilkaset.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij