dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk - Oferty wynajmu mieszkań

585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Długie Ogrody,Gdańsk

4 650 zł53 m² 87,74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe nowoczesne mieszkanie 53 m2 w Centrum Gdańska - Garden Gates. Dostępne od połowy stycznia. Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie w inwestycji Garden Gates.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, przestronne (45m2) mieszkanie przy ul. Angielska Grobla 5 (winda) obok mariny i Starego Miasta. Duży przestronny salon z przejściem na balkon. Sypialnia z dużą szafą. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Oliwskiej

Oliwa,Gdańsk

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Bitwy Oliwskiej 1 w Gdańsku, dostępne od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowym bloku. Idealna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaczyńskiego

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, wynajmę mieszkanie 2 pokojowe w Gdańsku Przymorze na ul.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki i balkonu. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza i centrum, industrialny styl, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia! Mieszkanie 2-pokojowe. Idealnie zlokalizowane - w ścisłym Centrum Przymorza przy ulicy Kołobrzeskiej. Atuty nieruchomości: - konkurencyjna cena! - 20 minut spacerem do morza. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

1 990 zł30 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przymorze - przytulne mieszkanie na wynajem Lokalizacja: dzielnica Przymorze - świetnie skomunikowana, blisko plaży, niedaleko Uniwersytet Gdański, olivia Business Centre, alchemia. W zasięgu spaceru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w Gdańsku, przy ul Lawendowe Wzgórze 38. Lokalizacja zapewnia dobrą komunikację z innymi częściami 3miasta (autobus, tramwaj, blisko pkm, trasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Gdańsk

3 350 zł60 m² 55,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament ok. 60m2. Ścisłe Centrum Gdańska (budynek atol). Wysoki Standard. Opcja garaż. Możliwa faktura dla firm. Do wynajęcia przestronny apartament o pow. około 60 m2 w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białoszewskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny Apartament 50 m 2 w Centrum Garnizonu ul. Białoszewskiego 18 dla singli lub pary na prestiżowym osiedlu w Gdańsku Wrzeszczu. Apartament Premium znajduje się na III piętrze-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mniszki

Śródmieście,Gdańsk

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz na wynajem przytulnego mieszkanie ze świetną komunikacją? Świetnie trafiłeś! atuty: - w pełni wyposażone, - bardzo przytulne i ciepłe, - idealne dla studentów oraz dla rodziny, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament 2 pokojowy gdańsk przymorze ul. Obrońców wybrzeża Apartament składa się z sypialni, salonu połączonego z kuchnią, przedpokoju, wc i łazienki. Lokal: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Suchanino,Gdańsk

3 200 zł71 m² 45,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo przestronne oraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71m2. Całkowicie umeblowane oraz wyposażone. Piękny widok z balkonu na panoramę Gdańska oraz Zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Gdańsk

Ujeścisko,Gdańsk

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na wynajem atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe na nowym osiedlu mieszkaniowym, osiedle Biotura z prywatnym parkiem zagospodarowanym w plac zabaw, tyrolkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Oliwa,Gdańsk

5 200 zł105 m² 49,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! do 16 lutego 2026 - brak możliwości prezentacji. Z przyjemnością oferuję na wynajem długoterminowy przestronny i klimatyczny apartament położony na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jelitkowski Dwór to osiedle mieszkaniowe położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana, niedaleko od plaży. Jednocześnie zostało ono wbudowane w osiedle o szerokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

3 700 zł52 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Marina Primore, przymorze. Bliskość morza, parku Reagana sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji. W parku dobrze wyposażone place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Widoki,Gdańsk

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Inwestycja Brabank - miejsce, które wymyka się banałowi. Projekt nagrodzony wieloma prestiżowymi tytułami, między innymi European Property Awards. Architektura tego oryginalnego kompleksu bazuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żuławska

Orunia,Gdańsk

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość położona w spokojnej dzielnicy Gdańska, blisko sklep osiedlowy, biedronka. W okolicy park. W odległości 300 m stacja kolejki w kierunku Gdańska, sopotu, gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morelowa

Jasień,Gdańsk

2 450 zł46 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie. Doskonale skomunikowane z całym Trójmiastem autobusy, tramwaj, 5 minut do obwodnicy i do kompleksu handlowego Fashion House, do centrum Gdańska zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

3 500 zł62 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w cenionej inwestycji Riverview nad Motławą. Atuty: - widok na bujną zieleń w środku osiedla, - położenie w samym centrum, - strzeżone osiedle, - prywatność i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Piotrkowska

Ujeścisko,Gdańsk

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Piotrkowska 2g w Gdańsku. Nieruchomość: składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Chmielna Park znakomita lokalizacja w centrum miasta zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji i uzgodnień. Jednocześnie położone nieopodal zielone bastiony oraz tereny wzdłuż brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Młode Miasto,Gdańsk

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Doki to pierwsza tak duża inwestycja, która realizowana jest na terenie Młodego Miasta. To nowa dzielnica Gdańska, która rozwijać się będzie na terenach postoczniowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suchanka

Chełm,Gdańsk

3 800 zł52 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Są takie miejsca, w których od razu czujesz, że możesz się zatrzymać na dłużej. To mieszkanie właśnie takie jest świeżo po remoncie, jasne, czyste i gotowe, by wypełniło się Twoimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jelitkowo,Gdańsk

4 500 zł77 m² 58,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Apartamenty Przy Plaży to inwestycja zrealizowana przez ndi w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Trójmieście - zaledwie kilka metrów od plaży i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jasień,Gdańsk

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Wiszące Ogrody to osiedle nieopodal węzła Karczemki na gdańskim odcinku trójmiejskiej obwodnicy oraz w pobliżu dużego centrum handlowego z marketem spożywczym oraz budowlanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotwiczników

Stare Miasto,Gdańsk

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni i salonu. W każdej sypialni są podwójne łóżka i szafy, w salonie kanapa z funkcją spania. Duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Na wynajem nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w eleganckim budynku z windą na 2. piętrze. Lokal został wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atuty: luksusowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 120 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Quattro Towers w Gdańsku - Wrzeszczu Górnym Położony na 11. piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Brzeźno,Gdańsk

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament położony w Inwestycji Jelitkowski Dwór. Bardzo ładne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku 3 kondygnacyjnym. Pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

2 850 zł20 m² 142,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowy lokal na terenie dawnej Stoczni Gdańskiej w inwestycji Żurawie. Wyselekcjonowany na wstępnym etapie sprzedaży - mieści się na najwyższej kondygnacji budynku z południową wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taneczna

Kiełpinek,Gdańsk

2 850 zł47 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne, słoneczne mieszkanie (okna o ekspozycji południowo-zachodniej), świeżo po malowaniu, z przestronnym balkonem. Lokal składa się z: - dwóch niezależnych pokoi, - jasnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Zaspa,Gdańsk

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Do wynajęcia, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m zlokalizowane na 15 piętrze w 17- sto piętrowym apartamentowcu. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Oliwa,Gdańsk

3 100 zł44 m² 70,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1.02.2026r. Dwu pokojowe mieszkanko na nowoczesnym osiedlu wybudowanym przez dewelopera Eurostyl w Gdańsku Oliwie. Nowoczesne budynki w industrialnym stylu, wokół pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na wysokim parterze w 4 pietrowym budynku przy ul. Lawendowe Wzgórze 69 w Gdańsku - Jasień. Dostępne od Zaraz! Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament Letnica, 80 m , blisko morza Do wynajęcia komfortowy w pełni umeblowany, nowoczesny apartament o powierzchni 80 m , położony w prestiżowej dzielnicy Letnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | nowe budownictwo | spokojna okolica | siłownia | strefa kids | morena Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lema na gdańskiej Morenie, w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starogardzka

Lipce,Gdańsk

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem długoterminowy - umowa na 12 miesięcy. Dostępne od 1 stycznia! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Mieszkanie o powierzchni 35 m2 znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 - pokojowy nowoczesny apartament, o powierzchni 48 m2 ze słonecznym tarasem. Apartamenty Złoty Gdańsk to nowoczesny budynek o niskiej zabudowie, zlokalizowany w śródmieściu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij