dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk - Oferty wynajmu mieszkań

585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Piecki-Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam Państwu komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 na osiedlu Piecki - Migowo. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokal składa się z aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przytulna

Kiełpinek,Gdańsk

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i tarasem na nowym osiedlu " Wiszące Ogrody". Budynek 8-piętrowy z windą oddany do użytku przez dewelopera "hossa". Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Śródmieście,Gdańsk

5 600 zł140 m² 40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wynajmę! Dom w skałd którego wchodzi: - salon, kuchnia, łazienka, wc - 4 sypialnie, taras, miejsca parkingowe W domu mieszkali pracownicy firm 14-15 osób. Koszty: - 5600zł dla właściciela +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

1 580 zł40 m² 39,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, mam do dyspozycji mieszkanie dwu pokojowe w Gdańsku ul. Lema. Mieszkanie usytuowane na IV piętrze w Nowej Inwestycji Słoneczna Morena. Mieszkanie jest nowe i w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jednorożca

Osowa,Gdańsk

1 450 zł51 m² 28,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, dwustronne mieszkanie z balkonem, usytuowane na zamkniętym osiedlu w cichej i spokojnej części Osowy. Salon (16 m2) otwarty na kuchnię (11 m2) i hall (5 m2) - ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdansk Śródmieście (ul. Angielska Grobla) W spokojnej okolicy, 10 minut piechotą od Starego Miasta i 5 minut od portu jachtowego, mieszkanie o powierzchni 40 m2, świeżo po remoncie, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasny apartament z oknami i balkonem od południowego-zachodu. Doskonale nada się dla pracownika, singla lub pary z dzieckiem. Przyjazny zwierzętom. Lokal gotowy również na dłuższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nieborowska

Chełm,Gdańsk

2 100 zł87 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie (4-pokoje) w świetnym standardzie całkowicie wyposażone w budynku P.B. Górski oddane do użytku w 2007 roku. Poziom I - pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tartaczna

Gdańsk,pomorskie

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna, słoneczna kawalerka zlokalizowana w Śródmieściu na 4 piętrze w sześciopiętrowym budynku z 2013r. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego połączonego z pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodny, dobrze urządzony i wyposażony apartament z balkonem w nowej inwestycji Kwartał Uniwersytecki. Świetnie nada się dla pracownika, singla lub pary. Na lokal składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, 2-pokojowe (38 m2) mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Albatross Towers w sercu dzielnicy Gdańsk Przymorze. Mieszkanie zlokalizowane na 13 piętrze apartamentowca oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa Lastadia to zespół apartamentowy, który powstał na Starym Przedmieściu w Gdańsku nad Motławą, przy ulicy Lastadia, w odległości niespełna 500 m od Dolnej Bramy, uznanej za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w nowym budownictwie. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, komfortowo w pełni wyposażone w zmywarkę, ekspres do kawy Krups,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwustronne, jasne dwupokojowe mieszkanie położone przy aleji Rzeczpospolitej w dzielnicy Gdańsk - Przymorze. Mieszkanie położone jest na Piątym piętrze popularnego falowca i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morenowa

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe na Morenie zlokalizowane bardzo blisko Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego i centrum handlowego Morena. Świetnie nada się dla pracowników firmy lub studentów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

200 zł64 m² 3,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, 5 pietro w pelni wyposazone; lodowka, zmywarka, ekspres do kawy, pralka, zelazko. Do dyspozycji gosci posciel, reczniki, miejsce w hali garazowej w cenie. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębinki

Aniołki,Gdańsk

4 000 zł121 m² 33,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wspaniałe, przestronne lokum w prestiżowej kamienicy z początku XX-go wieku. Świetnie nadaje się na siedzibę zaufanej firmy, np. kancelarii prawnej, firmy medycznej, mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W stanie dobrym - wolne od zaraz! pokój dzienny (ok.17 m2) umeblowany z balkonem, POKÓJ (ok. 8 m2) z wbudowaną szafą, kuchnia (6 m2) umeblowana wraz ze sprzętem agd (kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Przedstawiam wyjątkowy apartament dla wymagającego klienta. Usytuowany jest on we Wrzeszczu na terenie nowej prestiżowej inwestycji mila baltica. Z tego miejsca w 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dębinki

Aniołki,Gdańsk

4 500 zł121 m² 37,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Wrzeszcz,Gdańsk

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy mieszkanie na wynajem długoterminowy, znajdujące się w dobrze zlokalizowanej dzielnicy Gdańska Wrzeszcza. To bardzo dobrze skomunikowane miejsce, w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Norwida

Wrzeszcz,Gdańsk

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kompleks apartamentowy znajduje się w samym sercu trójmiejskiej metropolii. To miejsce unikatowe, które tworzy zupełnie nową tkankę miejską i w którym harmonijnie współgrają funkcje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Focha

Aniołki,Gdańsk

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na osiedlu strzeżonym, monitorowanym, o charakterze apartamentowym do wynajęcia od 1 lutego 2017 roku. Na osiedlu fitness, sauna, kort tenisowy i boisko do kosza tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Zaspa,Gdańsk

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Słoneczna Dolina

Zabornia,Gdańsk

850 zł26 m² 32,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zadbana I przyjemna kawalerka Z wyposażoną częścią kuchnenną I łazienką! mieszkanie na wysokim parterze, na nowym osiedlu. Miejsce dobrze skomunikowane Z centrum I Z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grubby

Łostowice,Gdańsk

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ul. Andrzeja Grubby , osiedle Vivaldiego. Dzielnica Łostowice. Kawalerka 26m z dużym balkonem od strony zachodniej. Pierwsze piętro. 1300 zł + czynsz (270zł) wszystkie opłaty wliczone w czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Ujeścisko,Gdańsk

900 zł34 m² 26,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Małe mieszkanie 2- pokojowe Z dużą loggią! Oryginalny, przemyślany i funkcjonalny rozkład mieszkania. Przedpokój z głęboką, estetyczną zabudową wnękową, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny apartament dla wymagającego najemcy. 3 pokojowy apartament 75m2 o ekspozycji południowo-zachodniej z pięknym widokiem na park. Standard wykończenia,oraz okolica oczekują mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny 3 pokojowy apartament położony jest na luksusowym osiedlu Neptun Park. Salon z kominkiem, aneks kuchenny, oraz 2 sypialnie i 2 łazienki zapewniają wysoki komfort życia. Dwa tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

9 000 zł80 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta vip. Tylko najlepsze nieruchomości. Apartament w którym chce się zamieszkać od razu. Niezwykle przytulny apartament dla wymagających został wykończony z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Wielkopolskich

Zaspa,Gdańsk

1 900 zł47 m² 40,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem do końca czerwca 2017 roku. Świetnie nadaje się dla studentów, pary, singla, osób starszych lub pracowników. Mieszkanie w doskonałym stanie w nowoczesnym budynku z 2016 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 100 zł65 m² 32,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2-pokojowy ekskluzywny Apartament o pow 65 m2 zlokalizowany na parterze dwupiętrowego budynku z 2005r. w Gdańsku przy ul. Myśliwskiej. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

4 400 zł75 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowy apartament o powierzchni 75 m2 zlokalizowany jest na najbardziej prestiżowej ulicy Gdańskiej Starówki - Szafarni. W pełni umeblowane mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zamiejska

Chełm,Gdańsk

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia lokal mieszkalny położony w dzielnicy Gdańsk Chełm, obok Tr. Św. Wojciecha, blisko do Starówki, szkół, przedszkola, przystanków autobusowych. Budynek z 2010r, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy apartament na wyjątkowym, luksusowym osiedlu Neptun Park zaledwie 50 m od plaży. Salon z aneksem kuchennym w pełni umeblowany i wyposażony z tarasem o ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny dwupokojowy apartament położony w ekskluzywnym nadmorskim osiedlu Neptun Park. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, oraz łazienka urządzone dla wygody mieszkańców. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piastowska

Jelitkowo,Gdańsk

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowy apartament o powierzchni 52 m2 położony jest 100 m od morza. Łazienka z wanną, oraz oknem, garderoba, sypialnia, aneks kuchenny oraz salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

5 000 zł51 m² 98,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta vip. Tylko najlepsze nieruchomości. Wyjątkowy apartament o ekspozycji południowej z przepięknym widokiem na las. Jest to piękne, wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

8 500 zł75 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament z którego nie chce się wyjść. Dwie sypialnie, dwie łazienki, oraz piękny umeblowany taras do zamieszkania od zaraz! Niezwykle przytulny apartament dla wymagających został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stachury

Gdańsk,pomorskie

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowo wykończona kawalerka zlokalizowana przy ul. Stachury w Gdańsku Wrzeszczu. Zaledwie kilka kroków od restauracji, sklepów oraz Centrum promocji, kultury i sztuki " Garnizon Kultury".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament w inwestycji Albatross Towers. W 100% wyposażony i gotowy do zamieszkania. Apartament ma 40m2 i znajduje się na 5 piętrze. Oferowany do najmu apartament składa.