dowolna

Mieszkania do wynajęcia Gdańsk - Oferty wynajmu mieszkań

585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Królewskie Wzgórze,Gdańsk

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Królewskie Wzgórze. Świetnie skomunikowane. Przystanek autobusowy i tramwajowy 3 min pieszo, pkm 15 min pieszo, w sąsiedztwie sklepy (żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Królewskie Wzgórze,Gdańsk

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza i centrum, industrialny styl, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrzeszcz,Gdańsk

2 550 zł44 m² 57,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - atrakcyjnie zlokalizowane m mieszkanie o pow. 44m2. Lokalizacja na granicy Wrzeszcza Górnego - przy samej ścianie lasu - z pięknym widokiem na okoliczne tereny Parku Jaśkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Bursztynowa Zatoka znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą i Starowiejską. Osiedle powstaje zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hemara

Wrzeszcz,Gdańsk

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze atuty 2-pokojowe mieszkanie na wynajem długoterminowy (minimum 12 miesięcy) w prestiżowej inwestycji garnizonpołożone na ostatnim piętrze z panoramicznym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Arkońska

Przymorze,Gdańsk

2 100 zł25 m² 84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone na Gdańskim Przymorzu. Miejsce świetnie skomunikowane, w pobliżu skm oraz autobus. Dodatkowo liczne sklepy, usługi, centra handlowe, uczelnie ( Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komedy

Jasień,Gdańsk

3 500 zł68 m² 51,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Jasień Bulwary - ul. Krzysztofa Komedy, gdańsk Jasień. Mieszkanie o powierzchni 68,21 m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

3 800 zł70 m² 54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 70 m2 na wynajem. Mieści się ono w Gdańsku na Przymorzu przy ul. Obrońców Wybrzeża. W skład mieszkania wchodzi: - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje w Gdańsk Oliwa Lokalizacja: budynek położony 950 m od Olivia Business Centre. 2500 m do pasa nadmorskiego. Mieszkanie w samym centrum Przymorza. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

5 800 zł63 m² 92,65 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty nowe, nigdy niezamieszkałe widok na nadmorską okolicę wysoki standard wykończenia bliskość Parku Reagana oraz plaży- 10 min. spacerem wysoki standard budynku oraz atrakcyjne części wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 390 zł32 m² 74,69 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Przymorzu w apartamentowcach Spektrum. Bliskość morza, parku Reagana sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji. W parku dobrze wyposażone place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrzeszcz,Gdańsk

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz. Ogródek! Superlokalizacja w górnym tarasie Wrzeszcza. 3 minuty do tramwaju. Kilka minut do skm (gdańsk Zaspa). 15 minut spacerem do Galerii Bałtyckiej. Mieszkanie dwupokojowe (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowatorów

Kokoszki,Gdańsk

2 350 zł39 m² 59,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane idealne dla pary lub singla. Lokalizacja Mieszkanie jest położone dość blisko Obwodnicy - na Kokoszkach. Bliskość Obwodnicy zapewni Ci szybki dojazd do pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

3 700 zł55 m² 67,27 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem dla studentów jak i rodziny. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem 56 m2 na gdańskiej Żabiance usytuowane na II piętrze. Winda w bloku, bezpłatny, duży parking przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Królewskie Wzgórze,Gdańsk

3 200 zł61 m² 52,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura, wyłącznie w fiesta zn w ramach zarządzania najmem. Mieszkanie dostępne od 11.2025. Wynajem długoterminowy. Propozycja skierowana do osób pracujących z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Brzeźno,Gdańsk

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament: całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie w wysokim standardzie w stylu morskim, zaprojektowane przez architekta wnętrz. Łączna powierzchnia apartamentu to 47m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpacka

Oliwa,Gdańsk

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najważniejsze auty: przestronna kawalerka tuż przy wejściu do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego3 minuty pieszo do przystanku autobusowego,3 minuty do awf'u Blok z odnowioną elewacją i windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołodzieja

Ujeścisko,Gdańsk

1 990 zł49 m² 40,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, przestronne mieszkanie na cichym osiedlu przy ulicy Kołodzieja 57a w Gdańsku. Nieruchomość: powierzchnia 49 m2. Parter. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Letnica,Gdańsk

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Królewskie Wzgórze,Gdańsk

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wypoczynkowa

Jelitkowo,Gdańsk

4 500 zł74 m² 60,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle Neptun Park z 2010 roku, zlokalizowane przy ulicy Wypoczynkowej w gdańskim Jelitkowie to jeden z najbardziej pożądanych nadmorskich, wakacyjnych adresów. To także świetne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecia,Gdańsk

2 400 zł33 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania w Gdańsku na okres roku akademickiego w doskonałej lokalizacji, to mam idealną propozycję dla Ciebie! Na ul. Tysiąclecia 25b, w niskim 4 piętrowym budynku na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellonki

Chełm,Gdańsk

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na wynajem 3-pokojowe, częściowo wyposażone mieszkanie o powierzchni 56m , usytuowane na II piętrze w trzypiętrowym budynku (rok budowy 2007). Salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopeckiego

Chełm,Gdańsk

2 900 zł63 m² 45,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie (63,4 m2) na wynajem, położone na 4-tym piętrze w dzielnicy Gdańska Stary Chełm Lokalizacja: - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Królewskie Wzgórze,Gdańsk

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych części Moreny na osiedlu Królewskie Wzgórze. Idealne miejsce dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Letnica,Gdańsk

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem Mieszkania Lokalizacja: gdańsk Letnica. 2km do plaży Brzeźno. W pobliżu liczne sklepy. Mieszkanie: - mieszkanie 2 pokojowe, - salon z aneksem kuchennym - Balkon, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkania | Gdańsk Morena Lokalizacja: gdańsk Morena - Myśliwskie Wzgórze Mieszkanie: - mieszkanie 2 pokojowe, - balkon, sprzęt agd: pralka, lodówka, piekarnik, kuchenka. Koszty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilarskich

Oliwa,Gdańsk

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z miejscem w hali garażowej oraz komórką lokatorską - dla pary lub singla. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

11 000 zł86 m² 127,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atuty dwa tarasy. w tym jeden na dachu 30 m22 miejsca postojoweostatnie piętro blisko parku i plaży.Lokalizacja: Osiedle "Nadmorski Dwór" to inwestycja uznanego dewelopera Invest Komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wassowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 750 zł55 m² 50,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Aaron zarządzanie najmem mieszkań Z nami bezpieczniej oferujemy tylko sprawdzone oferty - /p197/ Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz,Gdańsk

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia przestronnego, przytulnego i pięknie urządzonego mieszkania przy Jaśkowej Dolinie w urokliwej i zielonej części Gdańska - Wrzeszcza. Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myczkowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 3-pokojowe, słoneczne, balkon, duży przedpokój, kuchnia, łazienka, osobno wc, w cichej, spokojnej okolicy z widokiem na Zatokę Gdańską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Suchanino,Gdańsk

3 250 zł71 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne - 71m2 - funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe + duża garderoba z pralnią. Całkowicie umeblowane oraz wyposażone. Piękny widok na panoramę Gdańska oraz Zatokę. Atrakcyjna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2 pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gdańska, przy ulicy Angielskiej Grobla. Mieszkanie: powierzchnia: 40 m , zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Główne Miasto,Gdańsk

5 000 zł72 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 72,5 metrowe mieszkanie w Gdańsku przy ulicy Wałowej. Mieszkanie składa się z: aneksu kuchennego połączonego z pokojem dziennym, 2 sypialni, łazienki Osobnego wc Bardzo dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jelitkowski Dwór,Gdańsk

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Jelitkowski Dwór to osiedle mieszkaniowe położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Reagana, niedaleko od plaży. Jednocześnie zostało ono wbudowane w osiedle o szerokiej.