dowolna

Mieszkania z garażem Gdańsk - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 442 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 442 ogłoszenia

895 000 zł68,39 m² 13 086,71 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

477 000 zł36,42 m² 13 097,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż funkcjonalne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,42 m2, położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Pastelowej w Gdańsku. Lokal oferowany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł76,34 m² 23 565,63 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w centrum gdańskiej Zaspy, blisko morza, z widokiem, świeżo po remoncie! Budynek: prestiżowy budynek Aviator - posiada recepcję oraz ochronę - wyposażony w cztery windy -.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł30 m² 22 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament nad Motławą w Gdańsku. Nieruchomość położona w cichej okolicy przy ul. Sienna Grobla, niedaleko Starówki. Obecnie jest to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

7 500 zł84,13 m² 89,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie na wynajem - Atrium Oliwa, gdańsk Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł46,47 m² 25 823,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Grand Estates prezentuje stylowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,47 m , położony w prestiżowej inwestycji Brabank Apartments - jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł35 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Napisz lub zadzwoń - prześlę konkretne dostępne apartamenty, ceny. Nie czekaj - skontaktuj się już dziś i umów się na prezentację! Mamy w ofercie mieszkania z całego Trójmiasta -.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł58 m² 20 327,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty: * nieruchomość idealna pod inwestycję; * najem krótkoterminowy; * długoterminowy; *5 minut pieszo do Gdańskiej Starówki; * budynek położony nad samą Motławą; * 700 metrów od stacji skm;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 494 350 zł78,65 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W spokojnej części brzeźna Komfortowy rozkład | Spokojna okolica | Blisko morza i parku | Dwie łazienki | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 500 zł52,43 m² 12 006,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,43m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 1 łazienka oraz balkon 4,7m2. Zapraszamy do nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 768 186 zł71 m² 24 904,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z tarasem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 000 zł52,66 m² 12 381,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,66 m . Lokal składa się z przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch oddzielnych pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł61,19 m² 19 611,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie 61,19 m z balkonem i wyjątkowym widokiem na panoramę Gdańska. Gotowe do zamieszkania od zaraz! Salon z aneksem kuchennym - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł52 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny, trzypokojowy apartament o powierzchni 52 m położony na trzecim piętrze apartamentowca old nova w samym sercu gdańskiego Starego Miasta. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł58 m² 14 051,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku w ramach inwestycji Osiedle Pastelowe w Gdańsku (łostowice). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł78,64 m² 21 490,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament 3-pokojowy | doki Gdańsk | 3 piętro | Wysoki standard | Gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż nowoczesny, 3-pokojowy apartament w inwestycji doki w Gdańsku, zlokalizowany na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł65 m² 95,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrium Oliva - prestiżowa inwestycja w sercu Gdańska Oliwa to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - harmonijnie łączy historyczny klimat, bliskość natury oraz nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 042 350 zł263,47 m² 34 320,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Luksusowa nieruchomość przy plaży - Jelitkowo. Atuty nieruchomości: 3 kondygnacje w stanie deweloperskim - pełna swoboda aranżacji 5 przestronnych pokoi i 4 łazienki Ostatnia kondygnacja.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł63,80 m² 12 537,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, w pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jasień przy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42,50 m² 16 447,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Jasień | Osiedle Optima Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie wykończone pod klucz , położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł54,95 m² 23 293,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem kilka kroków od Motławy - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! główne atuty -prestiżowa lokalizacja w sercu Gdańska Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 000 zł60,90 m² 10 788,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie będzie zlokalizowane na gdańskim osiedlu, w spokojnej części dzielnicy Łostowice. To będzie nowe, 3 -pokojowe lokum w kameralnym bloku z 2026 roku, położone na 2 piętrze. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł105 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w prestiżowym budynku z widokiem na park! Pełen przestrzeni, niezwykle ekskluzywny apartament, w pełni wykończony i wyposażony. Aranżacja przygotowana pod kątem jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł73,69 m² 42 746,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szum fal | Apartament premium w pierwszej linii brzegowej | Rezydencja Merwede Wyobraź sobie poranki z filiżanką kawy na przestronnym tarasie, przy dźwięku fal i krzyku mew. Kilka kroków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 272 zł40,32 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Stylowe apartamenty nad Motławą, z technologią Smart House w standardzie, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko Długiej i Wyspy Spichrzów. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

2 197 000 zł70 m² 31 385,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: * Apartament z jednym z najlepszych widoków w Gdańsku. * bardzo wysoki standard części wspólnych. * luksusowa inwestycja. * niestandardowa wysokość pomieszczeń. * zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60,68 m² 16 463,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Na sprzedaż nowo wykończone mieszkanie na parterze w 7 piętrowym budynku oddanym do użytku we wrześniu 2024 roku dewelopera Horizon. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł64 m² 10 078,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń i zapytaj o dostępność! Napisz lub zadzwoń - prześlę konkretne dostępne apartamenty, ceny. Nie czekaj - skontaktuj się już dziś i umów się na prezentację! bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 963 zł49,03 m² 16 275 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie inwestycyjne 49,03 m Oferta ze stawką 23% vat, co umożliwia pełne odliczenie podatku dla inwestora. Lokal obejmuje jasny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon/taras,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł52,98 m² 74,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: mieszkanie mieści się przy ul. Chmielnej w Gdańsku, na Wyspie Spichrzów nad Motławą. Znajduje się na Starówce Gdańskiej w wyjątkowym jej miejscu, jakim jest Wyspa Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł77,80 m² 15 424,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż duże, ustawne mieszkanie o powierzchni 77,80 m2, i piętro, 3 pokoje, położone w Gdańsku w dzielnicy Brzeźno, blisko morza- ok 350 m. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34,68 m² 24 509,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż apartament nad Motławą w Gdańsku o powierzchni 34,68 m2. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Kotwiczników w nowo powstałej inwestycji Rezydencja Wintera.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43,30 m² 69,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: na wynajem jasne, funkcjonalne i ciche, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Niedźwiednik) o powierzchni użytkowej 43,3 m2. W jego skład wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł140 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 110,78 m2, dwu-poziomowe, III piętro, 4 pokoje, po odświeżeniu, położone Gdańsk - Chełm ok. 4,5 km od centrum Gdańska. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 263 200 zł98,40 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł74 m² 16 891,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m?, położone przy ul. Myśliwskiej na gdańskiej Morenie - w jednej z najbardziej zielonych, spokojnych i cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

450 000 zł43,11 m² 10 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkaj z ogródkiem jak we własnym domu, odkrywaj Gdańsk na wyciągnięcie ręki. Marzy Ci się własny dom jednorodzinny, ale ze względów ekonomicznych nie możesz aktualnie tego zrealizować? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 999 zł64 m² 21 874,98 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie położone w dzielnicy Piecki-Migowo, przy ul. Piecewskiej, w nowoczesnej inwestycji Centrapark zrealizowanej przez dewelopera Hossa. To lokalizacja łącząca bliskość.