dowolna

Mieszkania z garażem Gdańsk - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

1 446 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 446 ogłoszeń

1 490 000 zł70 m² 21 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie podzielone na dwa niezależne apartamenty. Przygotowane do efektywnego wynajmu. Idealne jako mieszkanie inwestycyjne. Możliwe zarządzanie najmem - dla Ciebie Pasywny Dochód. Jest idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł40,27 m² 13 161,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem i Smart Home - Gotowe / kuchnia do własnej aranżacji Na sprzedaż oferowane jest nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,27 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł65,76 m² 20 529,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament w centrum Gdańska. Gdańsk Śródmieście to tętniące życiem centrum miasta, przez które przepływa najbardziej rozpoznawalna w północnej Polsce rzeka Motława,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 000 zł43 m² 17 627,91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Zamieszkaj u bram Śródmieścia i odkryj.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 999 zł41,50 m² 72,27 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atuty: * 3 min pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego; * 10 min autem do Gdańskiej Starówki; * 3 min pieszo do Galerii Morena * 10 min autem do centrum Wrzeszcza * nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

874 900 zł45,57 m² 19 199,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska - ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 746 000 zł74 m² 23 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy, dopracowany w każdym detalu apartament położony w kameralnej, zielonej części Wrzeszcza. To propozycja dla osób, które szukają nie tylko metrażu, ale jakości życia -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł46 m² 19 543,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , znajdujące się w Gdańsku, w dzielnicy Siedlce, w centralnej części Gdańska, z szybkim dojazdem zarówno do Śródmieścia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 100 zł41,23 m² 13 924,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje, inwestycyjna | Gdańsk Stocznia | gotowy produkt pod wynajem z możliwością oddania do zarządzania - My zajmujemy się wszystkim, ty wystawiasz fakturę z realnym przychodem Na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł36,42 m² 26 084,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty nieruchomości: - prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie, - luksusowy standard wykończenia części wspólnych, - w budynku siłownia, sauna, strefa kids play, - hala garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90,85 m² 20 803,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwustronny apartament W kamienicy Z 1958 roku W samym sercu gdańska Po remoncie generalnym w 2023 roku | W pełni umeblowany | Niedaleko długiego Pobrzeża Motławy ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

984 400 zł44,32 m² 22 211,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe z widokiem na morze na pograniczu Brzeźna i Nowego Portu. Cena ofertowa jest kwotą netto. Należy doliczyć 8% vat Kwota brutto 1 070 000 zł. Jeśli kupujesz na firmę nie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł36 m² 21 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż ekskluzywny apartament inwestycyjny o powierzchni 36 m?, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdańska przy ul. Wałowej, łączącej Młode i Stare Miasto Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł50,43 m² 27 761,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 54m2, usytuowane w inwestycji "nowa Letnica" Robyg, mieszczącej się w bliskiej odległości od morza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł70,73 m² 19 779,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atuty: * ogród na dachu, dwa tarasy/balkony; * bliskość stacji pkm; * prywatne miejsce w hali garażowej; * komórka lokatorska; * 15 min autem do centrum Wrzeszcza * 15 min autem do Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł108,70 m² 73,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atuty: * Prestiżowa lokalizacja; * 2 minut pieszo do Gdańskiej starówki; * W pobliżu nieruchomości pełna infrastruktura; * Dostęp do basenu sauny i siłowni wyłącznie dla mieszkańców; *.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł64,31 m² 21 691,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż stylowa, 3 pokojowa nieruchomość o powierzchni 64 m2, mieszcząca się na II piętrze, w nowoczesnym apartamentowcu, w rejonie Wyspy Spichrzów. Idealne miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

778 668 zł41,64 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne i wygodne mieszkanie 2-pokojowe, położone na nowym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Dużym atutem jest przestronny, słoneczny balkon o powierzchni ponad 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł34,05 m² 12 334,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł81,70 m² 15 899,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Odkryj miejsce, gdzie nowoczesna technologia spotyka się z kojącym widokiem na naturę. Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 700 zł29,93 m² 15 025,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam serdecznie! Z przyjemnością mam zaszczyt zaproponować Państwu bardzo ciekawą inwestycję położoną na Wyspie Sobieszewskiej w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 200 zł60,90 m² 11 087,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,90m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokóje, salon z aneksem kuchennym, łazienka, wc oraz balkon 6m2. Najważniejsze atuty inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł100 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie z tarasem i klimatyzacją - Gdańsk Jasień, ul. Stężycka 101. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m użytkowej (ok. 100 m po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł60,12 m² 13 622,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Możliwość zakupu dwóch miejsc postojowych! do mieszkania przynależy komórka lokatorska O powierzchni 5,83m2! Przestronne, trzypokojowe mieszkanie to doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł28 m² 15 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

<!-startfragment-> Nowe, w pełni wyposażone mieszkanie | Gdańsk ul. Kartuska 420 Na sprzedaż nowe, wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 27.74 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł42,97 m² 33 744,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartmanet W sercu oliwy Komfortowy apartament | Wyjątkowe osiedle | Prestiżowa lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: nieruchomość składa się z: * Salonu z aneksem kuchennym, * sypialni, *.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 260 zł58,70 m² 25 081,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z tarasem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł57,27 m² 12 048,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie w inwestycji. Odbiór październik 2025 mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 57,27 m2 składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 018 zł48,75 m² 10 892,68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowy apartament na nowej inwestycji o powierzchni 48,75 m2. Apartament znajduje się na 2/6 piętrze budynku. Szczegóły oferty: powierzchnia: 48,75 m Liczba pokoi: 3 Termin oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 220 190 zł96,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty w nadmorskim Brzeźnie, z technologią Smart House, w świetnie skomunikowanej lokalizacji blisko plaży i usług. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41 m² 10 463,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie Ustawne, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na wysokim parterze, składa się z: -przestronnego salonu z wyjściem na balkon, -aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł62,56 m² 15 025,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność zwalnia, a komfort staje się standardem. Na sprzedaż wyjątkowy apartament przy ul. Dolne Migowo 13a w nowoczesnej inwestycji z 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł68,41 m² 25 712,62 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas! Nowoczesny, pięknie wykończony, 3-pokojowy apartament o pow. 68,41 m na 6. piętrze w prestiżowej inwestycji żurawie w dzielnicy Młode Miasto przy ul. Ks. Jerzego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 694 247 zł111,50 m² 24 163,65 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W inwestycji granaria W gdańsku Z widokiem na motławę I amber sky Widok na Motławę | Nowoczesny design | Prestiżowa lokalizacja | Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł47 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj jako pierwszy! Świeżo wykończone dwa pokoje w inwestycji Perspektywa dewelopera Eurostyl. Apartament funkcjonalny i komfortowy, znajduje się na 5. piętrze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł36,32 m² 81,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie Mieszkanie na wynajem od września października do końca czerwca lub od września całoroczny. Zapraszam do wynajmu nowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Wałowej w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł52 m² 11 326,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gdańsk Orunia Górna - Osiedle Zen (murapol) Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na cenionym Murapol Osiedle Zen - inwestycji łączącej spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 242 zł65,60 m² 26 680,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 €100 m² 12 500 €/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ofertą.