dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdańsk - Oferty mieszkań z działeczką

802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

1 266 504 zł47 m² 26 719,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera- bez prowizji oraz podatku pcc. Mieszkanie na sprzedaż: odbiór czerwiec 2024 Apartament 2 pokojowy o powierzchni 47,40 m2, z ekspozycją południową, usytuowany na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

305 250 zł74 m² 4 137,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jako wierzyciel przekazuję informacje o drugim terminie licytacji komorniczej. Wszelkie zapytania dotyczące nieruchomości prosimy kierować do Komornika: komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jednorożca

Osowa,Gdańsk

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej wybudowany w 1998 roku na ogrodzonej działce o powierzchni 405 m2 stoi , oferujący 236 m2 powierzchni całkowitej, z czego użytkowej jest około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jasień,Gdańsk

670 485 zł66 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie na gdańskim Jasieniu! Mieszkanie znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Bliskość terenów zielonych oraz kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łostowice,Gdańsk

514 038 zł50 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bardzo atrakcyjne mieszkanie na gdańskich Łostowicach! Mieszkanie znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Bliskość terenów zielonych oraz kameralne usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

1 143 000 zł54 m² 21 011 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Gotowe do odbioru, wydanie natychmiast, 54,4 m2 , Parter z ogródkiem, stan wykończone bez umeblowania, wykończona łazienkę. - salon z aneksem 26.69 m2 - Sypialnia 12.62 m2 - Łazienka 5.73 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

456 378 zł44 m² 10 362,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hиже описание на русском языкe Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w niskiej i kameralnej zabudowie. Mieszkanie o powierzchni 44,04 m2, składa się z: - hol - 3,90 m2; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hausbrandta

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 800 zł45 m² 62,25 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Zapraszamy Państwa na spotkanie w dwupokojowym mieszkaniu z ogródkiem o pow. ok. 100 m2, będącego częścią Osiedla Słoneczna Morena. Obok jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łostowice,Gdańsk

417 894 zł41 m² 10 143,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne mieszkanie w Gdańsku! Inwestycja powstaje w spokojnej, zielonej części miasta Gdańska, w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice /chełm. Każdy lokal z balkonem lub tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morenowe Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 120 000 zł76 m² 14 698,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie przeszło kompleksowy remont, wykorzystując tylko najwyższej jakości materiały. Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęty markowe, meble robione na wymiar z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

638 850 zł69 m² 9 245 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zabezpiecz się przed podwyżkami i skorzystaj z promocji listopadowej na mieszkania oraz miejsca postojowe + ostatnia szansa na skorzystanie Z kredytu 2%! *możliwość połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jasień,Gdańsk

399 500 zł33 m² 12 095,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na gdańskim Jasieniu! Mieszkanie znajduje się na pro-ekologicznym osiedlu składającym się z dwóch budynków w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

341 561 zł26 m² 12 987 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie Apartamenty inwestycyjne od 25 do 56m2, partery z ogródkami lub na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Wrzeszcz,Gdańsk

549 000 zł40 m² 13 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania W świetnej okolicy Z gwarancją ciszy I spokoju W otoczeniu, ta oferta jest dla ciebie! atuty: - świetna lokalizacja - centrum Wrzeszcza - idealny układ pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

390 000 zł36 m² 10 986 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

390 000 zł36 m² 10 986 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Łostowice,Gdańsk

390 000 zł36 m² 10 986 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Stogi,Gdańsk

569 900 zł62 m² 9 251,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3-pokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie, blisko plaży? - idealnie trafiłeś! atuty nieruchomości: - ogrzewanie mieszkania pochodzi z sieci miejskiej, - po kapitalnym remoncie, - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 400 870 zł70 m² 19 884,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ~ 70,5 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Połczyńska

Jasień,Gdańsk

749 900 zł65 m² 11 536,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dom szeregowy z ogrodem 40 m2 wykończony w wysokim standardzie w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy. [dom] Dom szeregowy dwustronny z 2020 r. składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Gdańsk

558 920 zł32 m² 17 466,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Posiadamy również inne lokale w tej oraz sąsiednich inwestycjach - zarówno gotowe do odbioru (jeżeli potrzebujesz mieszkania na już) jak i z różnym terminem przekazania (jeżeli możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bramińskiego

Ujeścisko,Gdańsk

615 570 zł61 m² 10 091,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Jasień,Gdańsk

660 932 zł58 m² 11 419 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia- bez prowizji Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 57,88m2 2 pokoje- 12,55m2, 9,25m2, aneks z salonem -23,6m2, łazienka- 4,10 m2, korytarz- 8,38m2 balkon 10,6m2 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Letnica,Gdańsk

3 000 zł49 m² 60,91 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w 17-piętrowym budynku z całodobowym monitoringiem oraz lobby z obsługą portiera. Osiedle otoczone jest parkiem, oczkami wodnymi, strefą relaksu, siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stankiewicza

Jasień,Gdańsk

411 748 zł40 m² 10 304 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury, ale które nie chcę rezygnować z korzyści życia w mieście. Funkcjonalne mieszkania o metrażach od 30 do 77 mkw spełnią wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ptasia

Chełm,Gdańsk

940 000 zł89 m² 10 561,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atuty nieruchomości: - nowe osiedle - szybki dostęp do komunikacji miejskiej - dobry dojazd do centrum - każde mieszkanie z ogródkiem lub balkonem Mieszkanie południowo-zachodnie, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

730 000 zł56 m² 12 980,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim odbiór w maju 2024 jest już zaprojektowane przez projektanta w pięknym, nowoczesnym stylu. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

638 700 zł78 m² 8 241 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Tylko kilka mieszkań W specjalnej promocji nie przegap okazji umów się na obejrzenie mieszkań na żywo już dzisiaj! dostępne także ostatnie mieszkania do odbioru od ręki W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jasień,Gdańsk

397 584 zł40 m² 9 972,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bardzo atrakcyjne mieszkanie na gdańskim Jasieniu! Mieszkanie znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Bliskość terenów zielonych oraz kameralne usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łostowice,Gdańsk

745 619 zł73 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Piękne mieszkanie z poddaszem do adaptacji! Inwestycja powstaje w spokojnej, zielonej części miasta Gdańska, w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. Każdy lokal z balkonem lub tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Storczykowa

Kokoszki,Gdańsk

549 000 zł45 m² 12 309,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż! Mieszkanie dwu pokojowe o łącznej powierzchni 44.6m2, znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdańska- Kokoszki, przy ulicy Storczykowej. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Łostowice,Gdańsk

390 000 zł36 m² 10 986 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

429 225 zł43 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

522 000 zł55 m² 9 491 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023