dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdańsk - Oferty mieszkań z działeczką

804 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

804 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Oliwa,Gdańsk

995 000 zł78 m² 12 740,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Modern Apartment ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne, niezwykle klimatyczne trzypokojowe mieszkanie, położone w jednej z najpiękniejszych części Gdańska - w sercu Oliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kadmowa

Orunia Górna,Gdańsk

571 959 zł39 m² 14 542,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - przedsprzedaż! Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39.33 m wraz z 28,56 m ogródkiem przy ulicy Kadmowej w Gdańsku. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Barniewice,Gdańsk

587 520 zł58 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twój pośrednik, twój sąsôd Do sprzedaży oferujemy Państwu nowe mieszkanie przestronne, 3 - pokojowe w nowo powstającym budynku zlokalizowanym na granicy Gdańska - Osowy i Gminy Żukowo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Osowa,Gdańsk

555 000 zł42 m² 13 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,59 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Siedlce,Gdańsk

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, nowoczesne dwu pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 46m2 usytuowane na parterze nowoczesnego budynku z windą, znajdującej się w dzielnicy Siedlce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

685 000 zł35 m² 19 712,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu świeżo wyremontowane mieszkanie na Żabiance w Gdańsku - 10min spacerem do plaży nieruchomość: mieszkanie przeszło generalny remont, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

4 900 zł59 m² 82,94 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 60 m , zlokalizowany w Gdańsku Przymorze, w prestiżowej inwestycji Tarasy Bałtyku. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

470 000 zł33 m² 14 316,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem - Gdańsk Ujeścisko-Łostowice Na sprzedaż komfortowe i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 32,83 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Atuty nieruchomości: duży taras ok. 30 m ekspozycja południowo-zachodnia funkcjonalny układ oddzielna sypialnia + przestronna strefa dzienna mieszkanie dwustronne niskie opłaty cicha okolica duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królewskie Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

699 000 zł54 m² 13 019,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atuty nieruchomości: duży taras ok. 30 m ekspozycja południowo-zachodnia funkcjonalny układ oddzielna sypialnia + przestronna strefa dzienna dodatkowe pomieszczenie spiżarnia mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sochaczewska

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

610 000 zł47 m² 13 066,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Home Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę - stylowa i nowoczesna nieruchomość w centrum miasta Gdańsk, 2 pokojowe mieszkanie , 47,45m2, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Aniołki,Gdańsk

668 000 zł37 m² 18 211,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatni jednopokojowy apartament inwestycyjny w standardzie pod klucz. Apartamenty Remedium to unikatowy projekt zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Aniołki. Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 490 000 zł34 m² 43 823,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ścisłe centrum miasta - północna część Wyspy Spichrzów. Okolica oferuje szeroki wybór najlepszych restauracji, pubów i klubów, znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy i lubimy każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

925 000 zł62 m² 14 919,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Fenomenalna lokalizacja, ze względu na bliskość morza, plaży, centrum, licznych punktów handlowo usługowych - jedna z najbardziej pożądanych i cenionych przez Gdańszczan - Zaspa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 199 000 zł52 m² 23 277 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Oliwa, willa Polanka 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,51 m , w kameralnym, niskim budynku z windą, wybudowanym w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2- pokojowe nowe niezamieszkałe mieszkanie Z miejscem parkingowym I ogródkiem lokal: mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nike

Osowa,Gdańsk

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem | Gdańsk Osowa | hala garażowa | winda Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz. 2 pokojowe mieszkanie z widokiem na morze, miejscem postojowym w hali garażowej i balkonem z którego możemy podziwiać wspomniany widok. Mieszkanie: 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łańcucka

Chełm,Gdańsk

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

jasne, w pełni wyposażone mieszkanie z dużym balkonem Gdańsk Chełm, ul. Łańcucka Na sprzedaż przestronne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolne Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 460 000 zł89 m² 16 404,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w otoczeniu zieleni przestronne mieszkanie z ogrodem i pełną prywatnością na pograniczu Moreny i Matemblewa w Gdańsku. Unikatowa nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Osowa,Gdańsk

555 000 zł42 m² 13 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyczółkowskiego

Siedlce,Gdańsk

898 000 zł79 m² 11 367,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Mieszkanie z ogrodem i garażem Gdańsk Siedlce Opis nieruchomości: Sprzedam komfortowe mieszkanie o powierzchni 78,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kołłątaja

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

950 000 zł52 m² 18 269,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Gdańsk Wrzeszcz, ul. Kołłątaja - 2 pokoje z prywatnym ogródkiem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane w kameralnym budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiedrowskiego

Jasień,Gdańsk

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kiedrowskiego w Gdańsku na nowopowstałym osiedlu Linea - deweloper Allcon. Mieszkanie znajduje się na parterze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nike

Osowa,Gdańsk

2 300 zł36 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Śródmieście,Gdańsk

754 798 zł53 m² 14 220 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujesz bezpośrednio - 0% prowizji, z pełnym wsparciem w uzyskaniu kredytu oraz opcją wykończenia pod klucz. Gotowe do odbioru do lutego 2026 - bezpośrednio, bez kosztów pośrednika! Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leskiego

Jasień,Gdańsk

560 000 zł37 m² 14 993,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam Państwu do zaoferowania przytulne mieszkanie 2-pokojowe z klimatycznym ogródkiem mieszczące się na granicy szybko rozwijających się gdańskich dzielnic Jasień i Zakoniczyn. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Huberta

Gdańsk,pomorskie

1 181 750 zł81 m² 14 501,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam Państwu do zaoferowania urocze i przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, garażem i dużym ogrodem znajdujące się na parterze w kameralnym 2-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łamana

Brzeźno,Gdańsk

2 800 000 zł68 m² 40 971,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 pokoje z ogrodem przy plaży | Villa Ancora Brzeźno Powierzchnia: 68,3 m Dodatki: taras 13,25 m , ogród 90 m , komórka lokatorska 2,67 m Piętro: parter Miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Słoneczniki,Gdańsk

620 000 zł47 m² 13 282 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Słoneczny ogródek | Wysoki standard | zaprojektowane przez Architekta Na sprzedaż oferuję słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m z komfortowym ogródkiem, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Jasień,Gdańsk

420 000 zł31 m² 13 539,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Gdańsku Jasień ul. Lubowidzka, które znajduje się w nowo wybudowanym budynku z 2026 roku. Mieszkanie o powierzchni 31,02 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 400 000 zł60 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament nad brzegiem Motławy w inwestycji Riverview. Atuty: wysoki standard wykończenia prestiżowa lokalizacja w samym sercu Gdańska wysoki poziom administracji brak najmu krótkoterminowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Galla

Brzeźno,Gdańsk

1 099 000 zł53 m² 20 638,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

- wyjątkowe mieszkanie z prywatnym tarasem na dachu - 800 m od morza w linii prostej - Gdańsk Brzeźno Jeśli marzysz o życiu blisko plaży, w nowoczesnym i komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kobieli

Brzeźno,Gdańsk

909 275 zł49 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Metraż: ok. 49 m | 2 pokoje | parter z ogródkiem | Termin oddania: III kwartał 2026 Lokale w cenach od ok. 750 000 zł do 2 250 000 zł brutto, o powierzchniach od 28 m do 95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 575 000 zł70 m² 22 554,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 67 m2 i ogródkiem o powierzchni około 65 m w doskonałej lokalizacji w Gdańsku, przy ul. Grobla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienna Grobla

Sienna Grobla I,Gdańsk

1 627 999 zł74 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty Apartament w prestiżowej inwestycji Nadmotławie Estate, położonej tuż nad urokliwym brzegiem Motławy. To unikalne miejsce, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

1 099 000 zł86 m² 12 749,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1941

Oferta wyłącznie u nas. Kup bez prowizji. Budynek - po remoncie. To ważne, bo kupujesz nie tylko mieszkanie, ale też spokój na lata. Prace remontowe objęły (dach, elewację, klatkę schodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem o powierzchni 60 m2, z nowoczesnym wyposażeniem i dużymi oknami. Znajduje się na parterze w bloku z 2013 roku, w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

359 000 zł28 m² 12 821,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do rozmów o warunkach zakupu tej wyjątkowej nieruchomości. Zaproponuj swoją cenę. Mieszkanie położone na niezwykłym osiedlu składającym się z dwóch kameralnych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Piecki-Migowo,Gdańsk

624 000 zł39 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty nieruchomości parter z ogródkiem oraz widokiem na zieleń poczucie prywatności 39 m świetnie zaprojektowanej przestrzeni typu open space funkcjonalna przebudowa względem pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Osowa,Gdańsk

555 000 zł42 m² 13 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 45,12 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.