dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdańsk - Oferty mieszkań z działeczką

802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

452 678 zł55 m² 8 250,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 54,87 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrzeszcz,Gdańsk

680 000 zł58 m² 11 724,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie idealne na inwestycję ze względu na swoją znakomitą lokalizację! Świetnie nada się również jako mieszkanie dla rodziny! Niedaleko lasu! Blisko osiedla Garnizon, co zapewnia rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

413 500 zł52 m² 7 991,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 51.74 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartnicza

Łostowice,Gdańsk

445 253 zł54 m² 8 250,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 53,97m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

4 000 zł43 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku na kameralnym osiedlu riverview w pobliżu Motławy oraz Wyspy Spichrzów. Osiedle tworzy kompleks budynków wykonanych z wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

500 000 zł47 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja w prestiżowej lokalizacji, a ponadto: *wysoki standard części wspólnych *dużo zieleni na osiedlu *możliwość zakupu garażu i komórki lokatorskiej *piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Diany

Osowa,Gdańsk

660 000 zł63 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 62,89 m2 z południowym ogródkiem o powierzchni 25,73 m2 na nowym osiedlu z 2021 roku - Ogrody Diany dewelopera Rai. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Letnicka

Nowy Port,Gdańsk

718 776 zł72 m² 10 038,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuję Państwu cesję mieszkania zlokalizowaną w Nowym Porcie Kameralna inwestycja z 3 budynkami w niskiej zabudowie, a dodatkowo: *wysoki standard części wspólnych *dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

348 500 zł37 m² 9 318,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 37.40 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na ogród, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stolema

Jasień,Gdańsk

1 100 859 zł101 m² 10 889 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta oraz okolicznych gminach. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

440 000 zł52 m² 8 462 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpieczne osiedle dla rodzin Z dziećmi! zalety osiedla: 1. Osiedle monitorowane + wideodomofony w mieszkaniach 2. Plac zabaw na terenie osiedla 3. Dużo miejsc spacerowych na terenie osiedla, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Łostowice

Łostowice,Gdańsk

497 500 zł62 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dionizosa

Osowa,Gdańsk

2 300 zł85 m² 27,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynajmij duże mieszkanie w centrum Osowej! :) Mieszkanie: składa się z: pokoju dziennego z kuchnią i wyjściem na balkon, 3 pokoi, 2 osobnych łazienek, przedpokoju o łącznej pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

655 000 zł54 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o wielkości 53,67 mkw z ogrodem o wielkości 54,71 mkw na nowym osiedlu z 2015 roku! - Gdańsk Morena osiedle alfa park. Mieszkanie w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łostowice,Gdańsk

618 576 zł74 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne czteropokojowe mieszkanie z dużym ogrodem i tarasem od słonecznej, południowej strony. Możliwość wykończenia pod klucz. Oferujemy pomoc w bezpiecznym finansowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

472 350 zł47 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

585 080 zł61 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

618 576 zł74 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tamka

Stogi,Gdańsk

424 000 zł38 m² 11 157,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie położone w prężnie rozwijającej się części pasa nadmorskiego na Stogach. Lokal znajduję się na parterze w czteropiętrowym bloku z 1980r., zabezpieczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Władysława Jagiełły

Łostowice,Gdańsk

323 190 zł36 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania bardzo słoneczne (zachodnia ekspozycja) mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrze rozwijającej się dzielnicy - Łostowice. W skład oferowanego mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

655 000 zł54 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

559 000 zł52 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Letnicka

Nowy Port,Gdańsk

1 000 000 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

585 080 zł61 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Letnicka

Nowy Port,Gdańsk

663 488 zł68 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

498 355 zł49 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania, które sprosta Twoim oczekiwaniom ? Zapraszam Cię do zapoznania się z wyjątkową inwestycją, która sprosta wszystkim Twoim kryteriom. Atuty: zielone tarasy rekreacyjne na dachach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Diany

Osowa,Gdańsk

669 000 zł63 m² 10 619 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nieruchomość położona na osiedlu Ogrody Diany w dzielnicy Osowa, wybudowanym przez dewelopera Rai. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 62,89 m2, położone na parterze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

498 355 zł49 m² 10 170,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Oliwska

Nowy Port,Gdańsk

492 500 zł49 m² 10 051 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Alfa Park,Gdańsk

655 000 zł54 m² 12 129,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Alfa Park o powierzchni 54 m2 z ogródkiem lokalizacja Położone na spokojnym osiedlu, na którym są 2 place zabaw, siłownia na świeżym powietrzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Matecznikowa

Piecki-Migowo,Gdańsk

739 000 zł60 m² 12 316,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz pięknie wykończonego mieszkania Z dużym tarasem oraz kameralnym ogródkiem? atuty: - zadaszony taras dający poczucie intymności we własnym ogródku - niezwykle funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Najemca nie ponosi kosztów prowizji lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Oliva Koncept. Inwestycja powstała w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Dosłownie kilka kroków od osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nadmorski Dwór

Brzeźno,Gdańsk

2 500 000 zł100 m² 25 123,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nowoczesny, kameralny, trzypiętrowy apartamentowiec z 2012 roku, położny przy ulicy Nadmorski Dwór. Budynek wykończony w stylu śródziemnomorskim, biały, częściowo pokryty deskami ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

449 000 zł60 m² 7 487,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 59.97 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Wrzeszcz,Gdańsk

630 000 zł68 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

*Na sprzedaż przestronne mieszkanie 68 m2 usytuowane w Gdańsku Wrzeszczu. Zamieszkaj w tym miejscu, a Twoje codzienne życie stanie się łatwiejsze! Dlaczego warto kupić tę nieruchomość?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

463 500 zł61 m² 7 657,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 60.53 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, trzech sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Huberta

Piecki-Migowo,Gdańsk

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atuty: - zlokalizowane w małym budynku - wyjątkowo zaciszna i spokojna okolica - ślepa ulica - 150 m do przystanku autobusowego - szybki wyjazd na trasę wz (armii Krajowej) oraz 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

418 000 zł33 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33 m w Gdańsku, dzielnica Łostowice, ulica Wielkopolska Opis mieszkania: mieszkanie znajduje się na parterze w budynku 5-piętrowym. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-