dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdańsk - Oferty mieszkań z działeczką

802 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

802 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przeróbka,Gdańsk

399 000 zł41 m² 9 682,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Nieruchomość: na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 41,21 m , położone na parterze w jednopiętrowej kamienicy. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

2 539 995 zł106 m² 23 953,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronny, 4-pokojowy apartament z ogródkiem w prestiżowej inwestycji Atrium Oliwa Na sprzedaż apartament o powierzchni 106,04 m , zlokalizowany na parterze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołecka

Siedlce,Gdańsk

1 275 000 zł64 m² 19 921,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | ogród 118 m2 | zamknięte i kameralne osiedle | wysoki standard | Kamienice Malczewskiego 2 | na styku dwóch gdańskich dzielnic Siedlce i Śródmieście Lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

759 900 zł76 m² 10 039,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń dla Twojej rodziny w otoczeniu zieleni Rodzinny dom to miejsce, gdzie każdy ma swoją przestrzeń, a jednocześnie wszyscy mogą cieszyć się wspólnymi chwilami. To mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

475 000 zł39 m² 12 071,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-rezerwacja- gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk Maćkowy | 40 m + komórka + miejsce postojowe Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Brzeźno,Gdańsk

2 490 000 zł89 m² 28 103,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Atuty: jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji, zaledwie 100m od morza, duży, całoroczny ogród zimowy, dwa miejsca postojowe w hali, wysoki standard wykończenia. Lokalizacja: jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

702 500 zł89 m² 7 887,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - duża część dzienna - kameralne osiedle - gwarantowana prywatność - niskie ceny mieszkań - oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

480 089 zł34 m² 14 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne ceny, doskonała lokalizacja! bez prowizi, bez podatku pcc 2%, możliwość odliczenia 23% vat! Atrakcyjne apartamenty inwestycyjne nad Motławą, zaprojektowane z myślą o osobach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

2 790 zł42 m² 67,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie wynajmu nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i dostępem do strefy rekreacyjnej na dachu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

940 000 zł46 m² 20 614 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wysokie 3,4 M | ogródek | nowoczesne osiedle | chmielna - gdańsk śródmieście westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować niebanalne mieszkanie typu open space z wysokimi sufitami 3,4m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bursztynowa

Jelitkowo,Gdańsk

2 060 000 zł46 m² 45 175,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż luksusowy, 2-pokojowy apartament z ogrodem | Botanica Jelitkowo | Gdańsk, ul. Bursztynowa Cena: 2 060 000 zł Powierzchnia mieszkania: 45,6 m + prywatny ogród 15 m W cenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

785 000 zł75 m² 10 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atuty: - doskonała lokalizacja - Gdańsk, świetnie skomunikowana część miasta - Gotowe do zamieszkania - pełne wyposażenie w cenie - 2 ogródki o łącznej powierzchni ponad 75 m - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głęboka

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

401 940 zł28 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie dostępne do odbioru. 27,72m2 taras4.5m2 ogródek5.89m2 gotowe do odbioru Oddane do użytku, nie trzeba czekać na odbiór. Opróćz tego mieszkania w tej inwestycji mamy dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jana z Kolna

Młode Miasto,Gdańsk

320 503 zł25 m² 12 703,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Inwestycja przy dawnej Stoczni Gdańskiej Brak czasu na czytanie? Zanotuj tylko najważniejsze: apartamenty inwestycyjne Możliwość odliczenia vat Kilka minut do Starówki Gdańska Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Otwarta

Suchanino,Gdańsk

1 250 000 zł73 m² 17 123,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 73 m z dużym ogrodem w doskonałej lokalizacji Gdańsk Suchanino, ul. Otwarta. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Turystyczna

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

1 064 000 zł61 m² 17 528,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja premium Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej.Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

625 778 zł47 m² 13 291,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygoda w zasięgu ręki! Bez prowizji i pcc! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem w świetnej lokalizacji. Atuty: - bliskość miejskich atrakcji połączona z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

400 000 zł40 m² 9 957,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania w kameralnej zabudowie szeregowej - Borkowo, gdańsk. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowoczesnym, kameralnym osiedlu w otoczeniu zieleni. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

785 000 zł80 m² 9 854,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atuty Nieruchomość gotowa do zamieszkania - wnętrze zostało niedawno odświeżone, co pozwala nowemu właścicielowi wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Wnętrze wyposażono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienna Grobla

Sienna Grobla I,Gdańsk

1 205 200 zł64 m² 18 878,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja | Luksusowe wnętrze | Poznaj wyjątkowy projekt mieszkaniowy w samym sercu Gdańska, skierowany do osób poszukujących komfortu, prestiżu i najwyższej jakości życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aroniowa

Osowa,Gdańsk

575 456 zł59 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalny metraż! Niecałe 10 000 zł/m2! Bez prowizji i pcc! Parter z ogródkiem! atuty: - funkcjonalny układ z ogródkiem, - mieszkanie narożne, - bliskość terenów rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

587 215 zł42 m² 13 839,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na nowym osiedlu przy al. Adamowicza / Kraśnięta w Gdańsku Piecki Migowo. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

940 000 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w inwestycji Chmielna Park, wyspa Spichrzów, gdańsk Opis nieruchomości: na sprzedaż oferujemy nowoczesny, stylowo wykończony apartament o powierzchni 46,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ujeścisko,Gdańsk

540 000 zł37 m² 14 567 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

| gdańsk ujeścisko | 2 pokoje | 2 miejsca postojowe | ogród | dużo zieleni | bez pcc | Na sprzedaż oferujemy ustawne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,07 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 55,55 m | Garaż + komórka | Gdańsk Oliwa | Wyjątkowa lokalizacja nad stawem Adres: ul. Gdańska, gdańsk Oliwa Piętro: 1 z 2 | Kameralna kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turzycowa

Jasień,Gdańsk

599 000 zł44 m² 13 527,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie z ogrodem w Gdańsku - Jasień, ul. Turzycowa (astra Park) Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,28 m , położone na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiedrowskiego

Dolina,Gdańsk

765 795 zł61 m² 12 655,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera cena zawiera komórkę lokatorską, udział W drodze oraz udział W terenie osiedlowym Nieruchomość z rynku pierwotnego (3 pokoje) położona na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbka

Zakoniczyn,Gdańsk

669 500 zł52 m² 12 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w kameralnym osiedlu Gdańsk, ul. Dąbka Przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jana z Kolna