dowolna

Mieszkania z ogródkiem Gdańsk - Oferty mieszkań z działeczką

804 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

804 ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 960 zł34,16 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Atuty: - fontanna Neptuna 20 minut spacerem, - marina na Stępce 2 minuty spacerem, - tramwaj wodny 3 minuty spacerem, - restauracja 2 minuty spacerem, - wysoki standard inwestycji, - idealny na second home.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Konrada Korzeniowskiego w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic Gdańska - Brzeźnie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 136 304 zł42,10 m² 26 990,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z ogródkiem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł29,45 m² 25 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty nieruchomości: - nowoczesne osiedle, - luksusowy standard wykończenia części wspólnych, - do plaży zaledwie 15 minut spacerem!, - wysoka jakość wykończenia, - ogólnodostępny taras/ siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

685 000 zł34,75 m² 19 712,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej lubianych i poszukiwanych dzielnic Gdańska - Żabiance. To miejsce cenione za wyjątkową wygodę codziennego życia:.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł49,35 m² 22 269,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Agencja westate oferuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przytulnego, bardzo jasnego, dwupokojowego mieszkania z ogródkiem i tarasem, położonego na nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 959 zł39,33 m² 14 542,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - przedsprzedaż! Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39.33 m wraz z 28,56 m ogródkiem przy ulicy Kadmowej w Gdańsku. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł70,50 m² 9 914,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Z przyjemnością prezentuje nieruchomość o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich dzielnic Gdańska Brzeźnie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 568 zł26,55 m² 11 283,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 000 zł59,25 m² 11 189,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w Gdańsku - przestrzeń, komfort i codzienna wygoda w otoczeniu natury Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój, bezpieczeństwo i nowoczesny styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 568 zł26,55 m² 11 057,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

795 183 zł36,27 m² 21 924 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przestronny apartament 1 -pokojowy z ogródkiem | 36.27 m | Gdańsk Oliwa Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 36.27 m , położony na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk śródmieście | osiedle Aura mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 34m2, w pełni wyposażone mieszkanie, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł34 m² 15 852,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem W osowie! mieszkanie: oferujemy na sprzedaż kameralne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,95 m2. Doskonała oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji Komfortowe mieszkanie o powierzchni 32m2 położone w ścisłym centrum Wrzeszcza na osiedlu "browar Gdański". Świetny punkt komunikacyjny- dworzec pkp/skm bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł61,45 m² 17 087,06 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: na sprzedaż, jasne, ciepłe, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Letnica) o powierzchni użytkowej 61,45 m2. W jego skład wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 924 zł25,31 m² 15 682,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Blisko Śródmieścia i Centrum Solidarności, stoczni. Obok tramwaj i autobus. Niedaleko pkp Gdańsk Główny. Zakup dla osób fizycznych lub na firmę. W ofercie lokale: - z pakietem.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63,20 m² 13 434 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż eleganckie, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Jasieniu. To wyjątkowa okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 733 zł27,65 m² 14 637,72 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Blisko Śródmieścia i Centrum Solidarności, stoczni. Obok tramwaj, autobus, niedaleko pkp Gdańsk Główny. Plan i rozkład lokalu w zdjęciach. W ofercie lokale: - z pakietem.

Szczegóły ogłoszenia

619 750 zł55,20 m² 11 227,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokoje z prywatnym ogródkiem 50 m | Parter | Miejsce postojowe w cenie! | Gdańsk ul. Guderskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 996 zł50 m² 13 719,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 3 pokojowy apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-20

371 000 zł33 m² 11 242,42 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 674 zł25,19 m² 15 390 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkania w blisko centrum Gdańska, doskonale skomunikowane, z pełną infrastrukturą w pobliżu ul. Antoniego Madalińskiego. Freedom Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł68,34 m² 40 971,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3 pokoje z ogrodem przy plaży | Villa Ancora Brzeźno Powierzchnia: 68,3 m Dodatki: taras 13,25 m , ogród 90 m , komórka lokatorska 2,67 m Piętro: parter Miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

593 999 zł41 m² 14 487,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 41 m2 z ogródkiem w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się przy ul. Przemyska 25 (dzielnica Ujeścisko, nowa inwestycja Ujeścisko Vita).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 089 000 zł68,33 m² 15 937,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 60,82 m w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł43,11 m² 10 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,11 m , zlokalizowane na parterze. Mieszkanie posiada prywatny ogródek o powierzchni ok. 28 m Mieszkanie wyposażone jest w ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł64,36 m² 16 298,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 64,36 m w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 500 zł34 m² 11 220,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 519 000 zł70,48 m² 21 552,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Scala | Gdańsk Śródmieście, 70 m + balkon Na sprzedaż wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70,48 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 256 zł69 m² 14 177,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja - przedsprzedaż! Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69 m wraz z 26,75 m tarasem i 4,81 m balkonem przy ulicy Kadmowej.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 zł97 m² 103,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentacje wyjątkowego mieszkania na wynajem w nowoczesnym apartamentowcu, położonego w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska - Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 649 zł26,32 m² 11 118,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

974 500 zł66,29 m² 14 700,56 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokojowy apartament | widok Z 8 piętra na zieleń | siłownia | Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny biegnący przez całą.

Szczegóły ogłoszenia

331 638 zł25,41 m² 13 051,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Idealne dla studenta lub singla! wyjątkowa lokalizacja! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Nie współpracujemy z agencjami * Lokalizacja: gdańsk Okolica: stare Miasto - 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł42,74 m² 18 694,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,74 m , położone na parterze z prywatnym ogrodem (21 m ), w cenionym osiedlu Alfa Park - etap IV, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł78,80 m² 11 408,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78,8 m , położone na parterze jednopiętrowego budynku. Twoja oaza spokoju w sercu Gdańska - mieszkanie z duszą i ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł46,16 m² 15 164,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,16 m2 z ogródkiem 90 m2 od strony północno- wschodniej z widokiem na las. Budynek wybudowany w 2024 roku, lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,15 m² 14 174,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu stylową kawalerkę z ogródkiem w Gdańsku - dzielnica łostowice/orunia Górna- ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie: mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

685 800 zł41,31 m² 16 601,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowy apartament | widok Z 6 piętra na zieleń | siłownia | bez pcc | bez prowizji Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 205 zł45,10 m² 14 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas! ostatnie wolne lokale! nieruchomość: budynek apartamentowy składający się z 12 apartamentów o powierzchni od 35 do 55 m2. Każdy z nich posiada wygodny balkon lub taras.