dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 250 000 zł48 m² 26 041,70 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż świeżo wykończony, 48-metrowy apartament premium, zlokalizowany w jednym z najbardziej atrakcyjnych punktów Przymorza - w nowej inwestycji bulvar Apartments. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Beniowskiego

Oliwa,Gdańsk

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu wyposażonego mieszkania o powierzchni 34,84 m , w skład którego wchodzi salon z aneksem kuchennym, duża łazienka, przedpokój. Mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

1 181 520 zł55 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji bulvar | ul. Czarny Dwór Luksus, komfort i doskonała lokalizacja! Przedstawiamy unikalny apartament o powierzchni 54,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 550 zł30 m² 85 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem Mieszkania Lokalizacja: gdańsk Morena, w pobliżu przystanek komunikacji miejskiej oraz liczne sklepy, restauracje i pełna infrastruktura. Nowoczesny apartamentowiec, wykończony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

1 159 000 zł45 m² 25 568,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego mieszkania w Śródmieściu Gdańska w inwestycji Doki mieszkanie : Lokal znajduje się na 4 piętrze w budynku z nowoczesną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

650 000 zł56 m² 11 592,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przytulne estetycznie wykończone 3 pokoje na wysokim parterze z własnych ogródkiem. Na sprzedaż komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie, mieszczące się przy ulicy Guderskiego na osiedlu Hiszpańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Gdańska Lokalizacja: szafarnia 7, gdańsk Opis Nieruchomości: mam do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korzeniowskiego

Brzeźno,Gdańsk

720 000 zł45 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne, urządzone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w jednym z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Brzeźno. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

819 000 zł63 m² 12 959 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż eleganckie, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska-Jasieniu. To wyjątkowa okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ujeścisko,Gdańsk

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 30 grudnia 2025 roku. Do wynajęcia - przestronne, słoneczne oraz w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe. Świetna lokalizacja przy ulicy Piotrkowskiej w Gdańsku (2 minuty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiosny Ludów

Śródmieście,Gdańsk

499 900 zł26 m² 18 864,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdańsku, sąsiadująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

619 000 zł52 m² 11 903,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w sercu Wrzeszcza kamienica z duszą, świetna lokalizacja! Zamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska tętniącym życiem Wrzeszczu! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

2 550 zł34 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w budynku z 2017 roku. Lokal stanowi komfortową, otwartą przestrzeń z wydzieloną sypialnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ujeścisko,Gdańsk

415 000 zł29 m² 14 409,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie | Gdańsk Ujeścisko, ul. Piotrkowska Na sprzedaż w pełni wyposażona, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,8 m , po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jasień,Gdańsk

284 999 zł51 m² 5 632,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do oferty sprzedaży mieszkania w systemie tbs tzn. sprzedawana jest cesja praw do lokalu mieszkalnego będącego w zasobach Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Zdjęcia nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

319 000 zł27 m² 11 727,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

W ofercie sprzedaży przytulna kawalerka w świetnie skomunikowanej części Gdańska - Siedlce. Idealna jako mieszkanie na start lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Podstawowe informacje 1 pokój |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kurierów Armii Krajowej

Orunia Górna,Gdańsk

710 000 zł71 m² 10 028,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy - Gdańsk Orunia Górna opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 70,80 m , na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Ujeścisko,Gdańsk

510 000 zł32 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż oferujemy odnowione, w pełni gotowe do zamieszkania, przytulne mieszkanie o powierzchni 31,90 m , zlokalizowane na wysokim parterze. Układ pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

609 000 zł51 m² 11 988,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam piękne słoneczne mieszkanie z dużym, prywatnym ogrodem (113 m ) na parterze, ul. Guderskiego, gdańsk Jasień. Mieszkanie ma 50,8 m i znajduje się w kameralnym, trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Atuty : - 5 minuty pieszo do Gdańskiej Starówki, mariny, wyspy Spichrzów - Mieszkanie do remontu - Budynek oraz ulica po rewitalizacji - Doskonała lokata kapitału - 300m do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowiańska

Przymorze Małe,Gdańsk

650 000 zł35 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Atuty: komfortowa kawalerka o powierzchni 35 m - idealna dla singla, pary lub jako gotowy produkt inwestycyjny. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane możliwość przejęcia najemcy i kontynuacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

1 380 000 zł144 m² 9 563,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Atuty: - dwupoziomowy układ - przestrzeń i komfort jak w domu jednorodzinnym - Aż trzy balkony - idealne miejsce na poranną kawę i wieczorny relaks - Duży, dwustanowiskowy garaż (ok. 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

660 000 zł33 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - nowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33 m - gotowe do wprowadzenia najemcy - Ustawna, widna przestrzeń: salon z aneksem kuchennym, wnęka sypialniana, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sobótki

Wrzeszcz,Gdańsk

2 499 000 zł180 m² 13 893,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania w prestiżowej kamienicy w Gdańsku, wrzeszcz - ul. Sobotki 10a Mieszkanie: oferuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 179,87 m , znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Gdańsk

303 800 zł30 m² 10 126,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: śródmieście Gdańska, blisko Wyspy Spichrzów. Kompaktowe mieszkanie z tarasem (4,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sztormowa

Żabianka,Gdańsk

769 000 zł58 m² 13 306,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Świąteczna promocja! Nowa cena pod choinkę! Wyłącznie w naszej ofercie! Zadbane mieszkanie od pierwszych właścicieli! Znakomita lokalizacja z pięknymi widokami na Zatokę Gdańską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

899 000 zł35 m² 25 960 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, świeżo wykończony apartament o powierzchni 34,63 m , zlokalizowany na 2. piętrze prestiżowego kompleksu Granaria na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

760 000 zł38 m² 20 047,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gdańsk ok. 2km do plaży, ładne mieszkanie w inwestycji "mila baltica" na sprzedaż. Lokalizacja: bardzo atrakcyjna, w sąsiedztwie park i teren nadmorski, molo, trasy spacerowe, rowerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budzysza

Stogi,Gdańsk

516 900 zł34 m² 15 202,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: blisko plaży Stogi, 20 minut do Wrzeszcza, 15 minut do Centrum nie pobieramy prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Przymorze Wielkie,Gdańsk

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Doskonałe położenie, gdańsk Przymorze, w bezpośrednim otoczeniu centrum handlowe Alfa, kino, supermarket, przystanek tramwajowy i autobusowy, przystanek skm Przymorze Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Nowa Letnica znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą i Starowiejską. Osiedle powstało zaledwie kilkaset metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flisykowskiego

Jasień,Gdańsk

888 406 zł74 m² 11 994,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na gdańskim Jasieniu przy ul. Flisykowskiego! Jedna z najprężniej rozwijających się południowych dzielnic Gdańska. Miejsce to charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

760 000 zł63 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska, jasień. Budynek I otoczenie: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piecki-Migowo,Gdańsk

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na 5. piętrze w nowoczesnym, 7-piętrowym budynku z windą. Z balkonu widok na morze! Układ mieszkania: -duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Chełm,Gdańsk

1 180 000 zł88 m² 13 409,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie z pięknym widokiem - 88 m + poddasze (gdańsk) Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 88 m , położone na 3. piętrze. Dodatkowo istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rodakowskiego

VII Dwór,Gdańsk

480 000 zł36 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Zatokę Gdańską Gdańsk, VII Dwór - ul. Rodakowskiego 1C Na sprzedaż kameralne, eleganckie i bardzo słoneczne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sucha

Letnica,Gdańsk

1 037 000 zł57 m² 18 066,20 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa Letnica eleganckie, nowe mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na południowy wschód. Na sprzedaż oferujemy nowe, w pełni urządzone i wyposażone mieszkanie w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrzeszcz,Gdańsk

627 000 zł49 m² 12 782,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Idealne dla pary, studenta, singla lub osoby starszej - przytulne wnętrze w sercu Wrzeszcza! mieszkanie: na sprzedaż klimatyczne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morenowe Wzgórze

Piecki-Migowo,Gdańsk

815 000 zł48 m² 16 979,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 48 m na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie jest zadbane z świeżo odnowioną łazienką i kuchnią. Wnętrza obejmują jasny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 200 000 zł48 m² 24 813,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najważniejsze atuty: znakomita lokalizacja , serce Gdańska skąd wszędzie łatwo dojeść piechotę kameralny budynek z cichobieżną windą pełna infrastruktura w zasięgu sklepy, butiki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Strzyża,Gdańsk

1 999 000 zł97 m² 20 608,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 97 m2 w kamienicy o 3-metrowych stropach znajdujące się przy osiedlu Garnizon. Z okien rozpościera się widok na Stary Maneż, szkołę.