dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

510 000 zł33 m² 15 644,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Kawalerka z balkonem - Gdańsk Oliwa, ul. Wita Stwosza Na sprzedaż oferujemy przytulną, jasną kawalerkę o powierzchni 32,6 m , znajdującą się na 2. piętrze kamienicy przy ul. Wita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołkowskiego

Zaspa,Gdańsk

599 999 zł50 m² 11 995,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Gdańsk Zaspa, ul. Ciołkowskiego 5e Lokalizacja: gdańsk - Zaspa, ul. Ciołkowskiego 5e Powierzchnia:50 m Piętro: 2 Rok budowy: 1960.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Brzeźno,Gdańsk

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w nowych apartamentowca Baltica Towers na Brzeźnie w oddaleniu od innej zabudowy mieszkaniowej i w otoczeniu zieleni. Stąd bardzo blisko do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stokłosy

Kokoszki,Gdańsk

702 500 zł87 m² 8 034,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kameralne osiedle, niedaleko trójmiejskiej obwodnicy, szybki dojazd do osiedla ul. Armii Krajowej otoczone terenem zielonym, blisko kaszubskich jezior idealne miejsca na spacery. Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

1 817 325 zł56 m² 32 475,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup bez prowizji! nieruchomość: na sprzedaż: 3 - pokojowe lokal o powierzchni 55.96m2, znajdujące się na 1. - piętrze 2 - piętrowego budynku, a w jego skład wchodzą: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

790 000 zł56 m² 14 107,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie w sercu Żabianki - gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Orunia Górna,Gdańsk

718 000 zł72 m² 9 972,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

### Nowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku - Osiedle Pastelowe - gotowe do odbioru! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 71,88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

825 000 zł36 m² 22 608,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - nowoczesne budownictwo z windą - mieszkanie w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania lub najmu - lokalizacja idealna do najmu krótkoterminowego lub jako second home - kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Kowale,Gdańsk

579 999 zł64 m² 9 041,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mam do zaoferowania słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z dwustronną ekspozycją oraz 2 balkonami - idealne do własnej aranżacji! Nieruchomość o powierzchni idealnej dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 147 000 zł68 m² 16 977,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty Przestronny, bardzo dobrze doświetlony apartament z pięknym widokiem na tereny zielone oraz panoramę Gdańska. Wszelkiego rodzaju udogodnienia dla mieszkańców oraz bliska odległość budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrzeszcz,Gdańsk

469 000 zł29 m² 16 172,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka w sercu Wrzeszcza - doskonała lokalizacja i potencjał aranżacyjny Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29 m , położona w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Migowska

Piecki-Migowo,Gdańsk

739 900 zł84 m² 8 761,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowa oferta sprzedaży parteru domu z piwnicą oraz działką przynależną do wyłącznego korzystania. Do sprzedaży przestronny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 85,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Orunia Górna,Gdańsk

389 389 zł36 m² 10 816,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

[Św. Wojciech - Lipce] Jeśli szukasz 2 pokojowego mieszkania blisko centrum miasta, parku Oruńskiego, w spokojnej okolicy to koniecznie zadzwoń i umów się na indywidualną prezentację. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota Karczma

Matarnia,Gdańsk

584 000 zł64 m² 9 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji jaką jest dzielnica Gdańsk Matarnia. Mieszkanie znajduje się w kameralnym 3 - piętrowym budynku, na bardzo cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Przymorze,Gdańsk

899 000 zł40 m² 22 197,50 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przestronne nowoczesne 2-pokojowe na osiedlu solvo gdańsk przymorze mieszkanie: apartament o powierzchni 40 m2 składa się z sypialni, pokoju dziennego połączonego z kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Popiełuszki

Młyniska,Gdańsk

597 000 zł26 m² 23 112,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka w legendarnym miejscu Gdańska, na dawnym terenie Stoczni Gdańskiej. Doskonała do celów inwestycyjnych lub jako pierwsze mieszkanie na start. 1 pokój z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Składy,Gdańsk

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje sie w Gdansk Sródmieście, popiełuszki 2. Bardzo blisko Centrum Solidarności, stocznia Gdanska , gumed oraz niedaleko Stare Miasto. Jest położone na 2 piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Brzeźno,Gdańsk

630 000 zł42 m² 14 834 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż przestronne 2 niezależne pokoje z osobną kuchnią! Mieszkanie: * 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz przedpokój o łącznej powierzchni 42,47 m2 * ul. Dworska, gdańsk Brzeżno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

440 000 zł27 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Szukasz kawalerki w niskiej zabudowie na Przymorzu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Atuty: - świetne mieszkanie pod wynajem, - blisko morza, - gotowe do zamieszkania, - niska zabudowa, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Wielkopolskich

Zaspa,Gdańsk

1 299 000 zł75 m² 17 317,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zamieszkaj w apartamencie, który zachwyca klimatem oraz wygodą życia w topowej lokalizacji w Gdańsk! zaproponuj swoją cenę! Lokalizacja: zaspa to jedna z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia: gdańsk Piecki- migowo. - 2 pokoje , pierwsze piętro, - oddzielna kuchnia, - mieszkanie umeblowane, - czynsz 2400 zł - Kaucja 3400 zł - Opłaty ok 900-1000 zł - Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

730 000 zł40 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zjawiskowe, dwupokojowe mieszkanie, zaprojektowane i zrealizowane z troską o każdy detal w stylu glamour, po remoncie czeka na nowego.