dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 190 000 zł64 m² 18 593,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Gdańsk, myśliwska 24 Na sprzedaż atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,60 m , położone na nowym, doskonale zaprojektowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pawła Adamowicza

Jasień,Gdańsk

590 186 zł47 m² 12 535,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygoda w zasięgu ręki! Bez prowizji i pcc! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem w świetnej lokalizacji. Atuty: - bliskość miejskich atrakcji połączona z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Zaspa,Gdańsk

655 000 zł48 m² 13 589,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Niewątpliwym atutem mieszkania jest piękny widok z dwóch stron na parki, w związku z czym brak jest sąsiadów na przeciwko:) spółdzielczo- własnościowe prawo do lokalu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

699 999 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Gdańsk Zaspa, ul. Startowa 21 Lokalizacja: gdańsk - Zaspa, ul. Startowa 21 Powierzchnia:50 m Piętro: 2/10 Rok budowy: 1960 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Oliwa,Gdańsk

560 000 zł43 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne mieszkanie w sercu zielonej Oliwy! Atuty nieruchomości: jasne, klimatyczne wnętrze z narożnym salonem Balkon z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy Cicha, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zeusa

Kowale,Gdańsk

599 900 zł52 m² 11 433,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Piękne 3 pokoje umeblowane w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - salonu z aneksem kuchennym - pokoju - pokoju - łazienki Do mieszkania przynależy duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. św. Ducha

Stare Miasto,Gdańsk

1 045 000 zł64 m² 16 456,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 2. piętrze w zadbanej kamienicy na Starówce. Najważniejsze atuty nieruchomości: - 2 duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cebertowicza

Chełm,Gdańsk

658 000 zł63 m² 10 378,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Chełm. Oddzielna kuchnia i osobna jadalnia - możliwa zamiana na trzeci pokój :dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowatorów

Kokoszki,Gdańsk

829 999 zł68 m² 12 260 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk Łostowice | 3 pokoje | wysoki standard | 2 łazienki | ogromny balkon | widok na zieleń Wstęp: nowoczesne, perfekcyjnie wykończone mieszkanie o powierzchni 67,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kempingowa

Sobieszewo,Gdańsk

655 000 zł36 m² 18 285,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przepięknie zaaranżowany, zupełnie nowy apartament usytuowany w prestiżowej inwestycji Baltic Porto dewelopera Dekpol, na Wyspie Sobieszewskiej. Wyspa Sobieszewska to nadmorska dzielnica Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czecha

Piecki-Migowo,Gdańsk

570 000 zł49 m² 11 609 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam do zapoznania się z ofertą słonecznego mieszkania o powierzchni 49,1 m , położonego na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 1987 roku, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

629 999 zł59 m² 10 678 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk| gotowe do zamieszkania | ogromny balkon | cisza i słońce Wstęp: wyobraź sobie poranki z kawą na ogromnym, słonecznym balkonie i wieczory spędzane.