dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Serdeczna

Kiełpinek,Gdańsk

648 000 zł54 m² 11 920,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36 m2, usytuowane na drugim piętrze kameralnego budynku na osiedlu Wiszące Ogrody w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

499 000 zł30 m² 16 633,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker super lokalizacja, z wyposażeniem Sklepy Galeria, bezpośrednie połączenie z Uniwersytetem Gdańskim, pg, i innymi uczelniami, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker super lokalizacja, spacerem na plaże obok parku reagana Idealne pod inwestycje, bardzo dobra komunikacja bezpośrednio Bez prowizji niezamieszkałe. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Myśliwska Park,Gdańsk

649 000 zł48 m² 13 634,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zakupu 2-pokojowego mieszkania położonego na Osiedlu ,myśliwski Park", w Gdańsku, przy ul. Myśliwskiej. To doskonała oferta dla osób ceniących komfort i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Brzeźno,Gdańsk

1 469 000 zł67 m² 21 945 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Invest Komfort - ul. Gdańska, gdańsk Brzeźno. Mieszkanie o powierzchni 66,94 m2 zaaranżowane zostało przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszczynowa

Jasień,Gdańsk

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz przestronnego i słonecznego 3-pokojowego mieszkania na Jasieniu? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - gotowe do wprowadzenia, - duży balkon z niezakłóconym niczym widokiem, - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w inwestycji 3 Żagle z miejscem w hali garażowej Apartament ma 48 m2, w skład powierzchni wchodzą : * przestronny salon z aneksem kuchennym * duża sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Stare Miasto,Gdańsk

1 995 000 zł71 m² 28 098,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Only here Komfortowy apartament łączący elementy klasyki i nowoczesności jest zlokalizowany w niesamowitej pod względem architektonicznym i aranżacyjnym inwestycji brabank invest komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Jelitkowo,Gdańsk

2 100 000 zł65 m² 32 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

W jednej z najciekawszych lokalizacji w Gdańsku, nadmorskim Jelitkowie, 200 metrów od piaszczystej plaży zlokalizowano eleganckie osiedle o ponadczasowej architekturze - Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Jasień,Gdańsk

579 000 zł56 m² 10 339 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam do zaoferowania przytulne 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na Gdańskich Łostowicach 100m od zbiornika retencyjnego Świętokrzyska na Osiedlu Miłym dewelopera ekolan. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na Sprzedaż: słoneczne Mieszkanie w Centrum Przymorza Opis Mieszkania: - spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu. - pokój (17 m ) z wyjściem na balkon od strony południowej, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Alfa Park,Gdańsk

1 800 000 zł100 m² 17 910,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż niezwykle stylowego i przestronnego mieszkania wykończonego w najwyższym standardzie na terenie osiedla Alfa Park IV. Aktualny rozkład oferuje trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grudziądzka

Wrzeszcz,Gdańsk

1 499 999 zł80 m² 18 773 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

!Apartament w Gdańsku nad morzem!piękny widok!rewelacyjna inwestycja!wysoka Stopa Zwrotu! Apartament gotowy do wprowadzenia : na skróty : Zaspa, gdańsk | Nowoczesne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Piecki-Migowo,Gdańsk

739 000 zł63 m² 11 711,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - mieszkanie bardzo zadbane, gotowe do natychmiastowego zamieszkania - duży balkon z bardzo ładnym widokiem (na zieleń) - oddzielna kuchnia - funkcjonalny układ - położenie blisko tramwaju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

625 652 zł68 m² 9 262,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

! bez prowizji I podatku pcc! mieszkanie gotowe do odbioru! czeka właśnie na ciebie! zadzwoń I umów się na prezentację Zapraszam serdecznie na prezentację nowego i gotowego do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rybaki Dolne

Śródmieście,Gdańsk

349 000 zł18 m² 19 388,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mamy do zaoferowania mieszkanie, które znajduję się w samym centrum Gdańska, idealnie na inwestycje. Lokalizacja : Gdańsk Śródmieście a dokładnie historyczne Stare Miasto. Dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Piecki-Migowo,Gdańsk

735 000 zł64 m² 11 436,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Gdańskiej Morenie. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Warneńskiej w popularnej dzielnicy Piecki Migowo - jednej z najlepszych lokalizacji do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

490 000 zł29 m² 16 896,60 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29 m , położona na 5. piętrze w samym sercu Wrzeszcza, w prestiżowym budynku znanym jako "dolarowiec". Mieszkanie jest słoneczne i ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chełm,Gdańsk

625 000 zł58 m² 10 757,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Gdańsk, chełm ul. Lotników Polskich II Jasne i przestronne mieszkanie, 58,10 m2, 3 pokoje z oddzielną kuchnią II Parking ogólnodostępny, ogródek, duża piwnica II Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

509 000 zł32 m² 15 906,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Kołobrzeska 56e w Gdańsku Przymorze (nie falowiec) Budynek to zadbany wieżowiec z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

1 700 000 zł86 m² 19 767,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie 3 pokojowe w Oliwie przy ul. Grottgera. Budynek: kamienica z lat 40 w niskiej zabudowie (1 piętrowa z poddaszem); zrobiona elewacja, izolacja pionowa; działka 1230 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakopiańska

Siedlce,Gdańsk

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam spokojną niepalącą osobę (maksymalnie dwie) pracującą, studiującą np. medycynę, bez dzieci i bez zwierząt. Mieszkanie czyściutkie w niskim bloku, przestronne pomimo umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolna Brama

Śródmieście,Gdańsk

1 190 000 zł102 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Wyjątkowe mieszkanie, po generalnym remoncie w kamienicy w centrum Gdańska. Mieszkanie ma wymienione wszystkie instalacje: hydraulika, C.O., elektryka, gaz oraz nowe okna PCV, nowy piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Damroki

Jasień,Gdańsk

699 000 zł103 m² 6 786,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie w pięciopiętrowym budynku. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego dwupoziomowego mieszkania, usytuowanego na 4. i 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Śródmieście,Gdańsk

959 000 zł73 m² 13 137 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 2-poziomowe obok Galerii Madison i 3 min pieszo od Dworca pkp. Pierwszy poziom 23 m2: - salon z kuchnia i - lazienka. Drugi poziom to realnie 50 m2 po podłodze ale z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

699 000 zł49 m² 14 376,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,62m2 w stanie pierwotnym. Mieszkanie mieści się na 6 piętrze najnowszej inwestycji Horizon w dzielnicy Gdańsk Letnica. Atuty: - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chełm,Gdańsk

485 000 zł41 m² 11 934,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam Państwu do zaoferowania niezwykle funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na II-piętrze w kameralnym 4-piętrowym budynku z windą, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu via flora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dragana

Chełm,Gdańsk

679 000 zł63 m² 10 709,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m , znajdujące się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku w Gdańsku Chełm. Mieszkanie składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Serdeczna

Kiełpinek,Gdańsk

648 000 zł54 m² 11 920,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

0% prowizji przy zakupie tej nieruchomości. Nowa niższa cena! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36 m2, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Słoneczna Morena,Gdańsk

645 000 zł38 m² 16 951,40 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze! atuty nieruchomości: - nowoczesny apartamentowiec z recepcją oraz ochroną - 2 cichobieżne windy, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Chełm,Gdańsk

519 000 zł38 m² 13 770,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, w budynku z 2010 roku. Pełna infrastruktura oraz doskonale skomunikowana lokalizacja z Centrum Gdańska. Przystanki autobusowe, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Wrzeszcz,Gdańsk

599 000 zł33 m² 18 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w sercu Wrzeszcza w cichej okolicy? Idealnie trafiłeś! atuty: - doskonała lokalizacja, samo serce gdańskiego Wrzeszcza - cicha okolica - mieszkanie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cebertowicza

Chełm,Gdańsk

658 000 zł63 m² 10 378,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,4 m2 w Gdańskiej dzielnicy Chełm. :dla kogo?: -Dla osób, które cenią sobie bezpośrednie sąsiedztwo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

515 000 zł31 m² 16 612,90 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Duża kawalerka w kultowym budynku w kształcie fali - falowcu. Wysoki standard - gotowe do zamieszkania. Mieszkanie przeszło generalny remont, w tym wymianę instalacji hydraulicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stogi,Gdańsk

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie znajdującą się w jednej z najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska - Stogi. Nieruchomość znajduje się w bloku o niskiej zabudowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Przymorze,Gdańsk

549 000 zł38 m² 14 432,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Szukasz mieszkania z 2-ma niezależnymi pokojami, dobrze skomunikowanego z uczelniami a zarazem blisko morza? Świetnie trafiłeś! Atuty: - topowa lokalizacja - Przymorze, - blisko plaży, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł49 m² 12 174,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz świetnie skomunikowanego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy? Idealnie trafiłeś! atuty: - ogrodzony teren, - miejsca parkingowe dla mieszkańców, - niski blok, - wspaniała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodnika

Osowa,Gdańsk

870 000 zł90 m² 9 613,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Mam Państwu do zaoferowania bardzo jasne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na II-piętrze budynku 3-piętrowego zlokalizowanego przy ul. Wodnika w gdańskiej dzielnicy Osowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Kowale,Gdańsk

499 000 zł41 m² 12 278,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji, gotowe do zamieszkania! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,64 m2 położone na parterze 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z otwartą kuchnią, sypialni, przestronnej łazienki, balkonu(4m2) oraz komórki lokatorskiej. Wszystkie meble widoczne na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

465 000 zł40 m² 11 558,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeśli szukasz mieszkania w pełni wyposażonego i umeblowanego, położonego w spokojnej okolicy, to ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na Gdańskich.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij