dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

539 000 zł45 m² 11 977,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje z oddzielną kuchnią! Blisko do morza, parku Regana, komunikacji Idealne jako inwestycja! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk

570 000 zł55 m² 10 307,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe własnościowe mieszkanie, położonego na wysokim parterze w budynku wniesionym w niskiej zabudowie, a który zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Orunia Górna

Orunia Górna,Gdańsk

550 000 zł62 m² 8 906,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atuty: - prywatny, duży garaż - balkon i okna na wysokim parterze(nad swoim garażem) - słoneczna ekspozycja - widok z okien i balkonu na zieleń(brak budynków) - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bądkowskiego

Siedlce,Gdańsk

880 000 zł112 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Szukasz mieszkania blisko centrum? idealnie trafiłeś! atuty: - możliwość kupna przez osoby z zagranicy - Cisza i spokój - kameralna okolica - W pełni wyposażone mieszkanie - Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Aniołki,Gdańsk

539 000 zł44 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, zaledwie 150 metrów od gumed? Idealnie trafiłeś! atuty: - wspaniała lokalizacja obok gumedu, - przystanek autobusowy oddalony o 200 metrów, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Miłosza

Słoneczna Morena,Gdańsk

1 229 000 zł99 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Atuty: - kameralna inwestycja zaledwie z kilkoma mieszkaniami w budynku, - nowe budownictwo od cenionego dewelopera "robyg", - perspektywiczny widok na zieleń, - przestronny ogródek, - prywatna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jasień,Gdańsk

537 000 zł75 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w kameralnym budynku wielorodzinnym. Rok budowy 2000 na osiedlu Karczemki, przy ul. Różany Stok. Wokół tereny zielone, spacerowe i rekreacyjne. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańca

Oliwa,Gdańsk

379 000 zł30 m² 12 467,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania W spokojnej okolicy W pięknym otoczeniu lasu? - to mieszkanie dla ciebie! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie znajdujące się przy ul. Pawła Gdańca na gdańskiej Oliwie. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

1 200 000 zł83 m² 14 489,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Osiedle Nowa Letnica - ul. Starowiejska 54 - niski, nowy budynek, 6-ścio piętrowy w centralnej części osiedla - mieszkanie sprzedawane z całym wyposażeniem agd, rtv, meblami oraz zabudową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Guderskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

749 000 zł90 m² 8 331,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Atuty : - Przestronne i słoneczne wnętrze, - duża otwarta kuchnia z oknem, - 3 niezależne sypialnie, - 2 łazienki, - duży balkon (ok. 12m2), - kameralne osiedle z niską zabudową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohomolca

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

439 000 zł46 m² 9 543,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

0% prowizji dla kupującego! oferta tylko U nas. Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycje. Super lokata kapitału Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się we Wrzeszczu przy ul .F.Bohomolca na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 060 000 zł61 m² 17 486 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukasz 3-pokojowego rodzinnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Świetnie trafiłeś! atuty: - słoneczne, - duży ogródek ok. 30m2, - świetna komunikacja z całym Trójmiastem, - samo serce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Porębskiego

Pięć Wzgórz,Gdańsk

530 000 zł66 m² 8 091,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie o powierzchni 65m2 znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2004 roku przy ul. Porębskiego w Gdańsku. Budynek położony na terenie osiedla Pięciu Wzgórz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogalińska

Chełm,Gdańsk

879 000 zł92 m² 9 502,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atuty: - świetny rozkład - Duży garaż i komórka lokatorska - Bardzo dobrze skomunikowane - W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe - Idealne dla rodziny - Nowe budownictwo - Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Łostowice,Gdańsk

515 555 zł50 m² 10 311,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie zlokalizowane na Gdański Południe, przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Urządzone i wykończone w wyższym standardzie. Blok oddany do użytku w 2018 roku. Wszystkie sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mariacka,Gdańsk

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*tylko U nas* *najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane w Gdańsku - Śródmieściu. Zamieszkaj w pobliżu Motławy i korzystaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

419 000 zł33 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie, położone na szóstym piętrze w wieżowcu, który zlokalizowany jest w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakoczego

Piecki-Migowo,Gdańsk

799 000 zł68 m² 11 814,30 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestronnego 3 pokojowego mieszkania Z dużym balkonem na morenie? świetnie trafiłeś! atuty: - niezwykle funkcjonalny układ (odpowiednie proporcje między przestrzenią dzienną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leczkowa

Wrzeszcz,Gdańsk

535 000 zł49 m² 10 985,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,7m2 w samym środku Wrzeszcza! lokalizacja: - do Politechniki Gdańskiej 10 minut pieszo - do skmki 8 minut pieszo - do Lidla 450m (5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tamka

Stogi,Gdańsk

350 000 zł43 m² 8 190,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie: lokal składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju o łącznej powierzchni użytkowej 42,73 m2. Stan: na podłodze parkiet (do renowacji), w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł53 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja - Gdańsk Żabianka. Blisko ergo areny/ Sopotu. Łączna powierzchnia wynosi 53 m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w 10- piętrowym bloku. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Żabianka,Gdańsk

569 000 zł42 m² 13 547,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7m2, przy ul. Tysiąclecia, w Jelitkowie. W jego skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - łazienka - przedpokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotników Polskich

Chełm,Gdańsk

339 000 zł36 m² 9 440,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji - Gdańsk, chełm. Nieruchomość położona na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z odnowioną i ocieploną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piecki-Migowo,Gdańsk

530 000 zł42 m² 12 559,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,2 m2 z tarasem i miejscem postojowym lokalizacja: gdańsk-Morena to bardzo poszukiwana dzielnica ze względu na świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widoki,Gdańsk

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przytulne mieszkanie przy ulicy Bulońskiej na 3 piętrze. Pełna własność(bez hipoteki) 49,1m2 powierzchni użytkowej plus piwnica 4,65m2 oraz balkon. Mieszkanie jest ustawne z praktycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grubby

Łostowice,Gdańsk

648 900 zł91 m² 7 130,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż piękna słoneczna nieruchomość z ogromny potencjałem : lokalizacja: mieszkanie mieści się na osiedlu Vivaldiego blisko ulicy Niepołomickiej i Starogardzkiej dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ujeścisko,Gdańsk

489 999 zł55 m² 8 909,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 55.2m2 w Gdańsku przy ul. Piotrkowskiej. Lokal znajduje się na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wallenroda

Wrzeszcz,Gdańsk

339 000 zł26 m² 12 904,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy blisko uczelni? Ta oferta jest dla ciebie! atuty: - słoneczne, przestronne mieszkanie, - bliskość uczelni, - dobrze skomunikowane. Mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tetmajera

Oliwa,Gdańsk

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: - parter z wyjściem na ogród z balkonu; - układ: 2 sypialnie, pokój z aneksem kuchennym, łazienka (rzut w galerii); - stan: do odświeżenia / odmalowania; - do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowa

Oliwa,Gdańsk

649 000 zł54 m² 12 115 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie: na sprzedaż, ustawne, rozkładowe, idealne na inwestycję, 3-pokojowe mieszkanie w Oliwie o powierzchni użytkowej 53,57 m2. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje (11,0 ; 12,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wajdeloty

Wrzeszcz,Gdańsk

1 499 000 zł111 m² 13 504,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy z 1905 roku we Wrzeszczu! Mieszkanie o powierzchni 111 m2 zlokalizowane na jest na I piętrze. Wysokość pomieszczeń 3,20 m. Obecnie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamkowa

Śródmieście,Gdańsk

699 000 zł38 m² 18 380,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ul. Zamkowej na Starym Mieście. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Świetna lokalizacja, kilka minut piechotą do centrum Starego Miasta, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osińskiego

Kiełpinek,Gdańsk

699 000 zł51 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Funkcjonalny apartament o pow. 51m2 I Ogródek | Miejsce parkingowe w hali garażowej I Komórka lokatorska | Winda Dla kogo? Idealne dla singla, pary, rodziny 2+1 lub pod dalszy wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

336 000 zł37 m² 9 081,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gdańsk oruńskie przedmieścia Na sprzedaż oferujemy słoneczne dwupokojowe mieszkanie z widokiem na las z wydzieloną kuchnią w samym centrum miasta. Mieszkanie z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Poczty Gdańskiej

Oliwa,Gdańsk

1 450 000 zł105 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, na poddaszu oliwskiej kamienicy z 1910 roku. Mieszkanie wysokie [2,85 m w salonie, 4,5 m w sypialni] i bardzo jasne. Posiada nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

550 000 zł62 m² 8 906,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzeszcz Dolny

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

470 000 zł49 m² 9 533,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Gdańsk wrzeszcz Na sprzedaż oferujemy umeblowane 2-pokojowe mieszkanie w wyremontowanej w 2020 roku kamienicy w świetnie skomunikowanej dzielnicy Wrzeszcz! Świetna lokalizacja! Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wawelska

Chełm,Gdańsk

765 000 zł100 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie w dobrym stanie doskonale zlokalizowane na Osiedlu Piastów w Gdańsku. Powierzchnia to 54 m kw. na poziomie dolnym i 19 m kw. nagórnym (przy podłodze ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

744 000 zł54 m² 13 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy samym parku Reagana na ulicy Jagiellońskiej. Lokalizacja Okolica jest bardzo zielona i spokojna. Mieszkanie położone jest przy samym Parku Reagana, spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Wrzeszcz,Gdańsk

959 000 zł82 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie: mieszkanie W pięknej kamienicy, trzypokojowe, zlokalizowane na parterze w budynku 2 piętrowym. Budynek: budynek docieplony z odnowioną elewacją. Odnowiona klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szafarnia

Śródmieście,Gdańsk

1 450 000 zł71 m² 20 422,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szukasz 4-pokojowego mieszkania w nowym budownictwie na Szafarni? To propozycja dla Ciebie! atuty: -duży ogródek, -położenie nad brzegiem Motławy, -duże okna, -centrum miasta mieszkanie:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij