dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 283 ogłoszenia

1 126 000 zł69,80 m² 16 131,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: *mieszkanie w stanie deweloperskim od renomowanego dewelopera dekpol; *świetna ekspozycja - słoneczne; *wysoki potencjał inwestycyjny; *możliwość zakupienia nieruchomości w module.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł63 m² 19 031,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: centrum Gdańska, ulica Długie Ogrody. Zaledwie 2 minuty spacerem do Starego Miasta w Gdańsku, jednej z najbardziej atrakcyjnych turystycznie i kulturalnie dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł26,11 m² 23 937,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie: na ustawne, idealne na inwestycję, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,11 m2 położony w Gdańsku (dzielnica Śródmieście). W jego skład wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł62,70 m² 11 786,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe z oddzielną kuchnią i loggią o powierzchni 62,70m przy ul. Kurpińskiego. W skład lokalu mieszkalnego wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Gdańsk Przymorze | blisko morza opis nieruchomości: na sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł43 m² 17 418,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Grottgera w Gdańsku Oliwie. Mieszkanie jest świeżo po remoncie - zostały wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł71 m² 17 605,63 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz apartamentu w idealnej lokalizacji? Na start, dla rodziny czy inwestycyjnie? Mieszkania wykończonego z dbałością o każdy szczegół? Zależy Ci na nowoczesnym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł263,47 m² 29 984,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł30 m² 14 633,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

! hot oferta - tylko W pepper house! Na sprzedaż 30-metrowa kawalerka w sercu Przymorza. Atuty Panoramiczny widok i zieleń:- Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze z ekspozycją na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł56,17 m² 21 363,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prestiżowy apartament w doskonałej lokalizacji Gdańska - Nowy Port Oferujemy wyjątkowy, elegancki apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Porto, przy ul. Letnickiej. To doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł55 m² 18 890,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdańsk Letnica- osiedle Latarników Apartament z zachodnią ekspozycją i widokiem na zieleń! Wykończony w wysokim standardzie! lokalizacja: nieruchomość położona jest w gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł60,82 m² 16 261,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko teraz niższa cena! Zainwestuj w gotowy do odbioru apartament i ciesz się gwarantowaną stopą zwrotu! Kup jako drugie mieszkanie, wielu klientów też tak zrobiło :) Na terenie obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł50,86 m² 12 957,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,86 m , położonego w zielonej i spokojnej części Gdańska przy ul. Goszczyńskiego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 461 015 zł46,87 m² 31 171,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł86,60 m² 11 535,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, trójstronne, rozkładowe, ustawne, funkcjonalne, ciche, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Jasień) o powierzchni użytkowej 86,60 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł70 m² 14 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 2. piętrze kamienicy. Funkcjonalny układ pomieszczeń daje duże możliwości aranżacyjne. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł90 m² 15 544,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Gdańska dzielnica Letnica- charakteryzuje się bliskością pasa nadmorskiego, zielenią oraz rozwijającą się infrastrukturą Handlowo - usługową. Tworzy się tutaj małe miasteczko, zbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł32 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - dużą kawalerkę o powierzchni 32 m , położoną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł72,80 m² 11 937 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Atuty nieruchomości: lokal w świetnym stanie deweloperskim przygotowany do wykończenia Wyjątkowy układ 3 niezależne sypialnie; 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł72,71 m² 23 243,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 72,71 m , usytuowane na drugim piętrze budynku, w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska jakim jest Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł55,94 m² 12 960,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 55,94 m , położone przy ul. Królewskie Wzgórze w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Morena.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Rytelska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

369 000 zł30,80 m² 11 980,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie z ogródkiem | Kameralne osiedle | 30,80 m Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,80 m z prywatnym ogródkiem 19,40 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł89 m² 134,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament na wynajem - gdańsk śródmieście, brabank II Dostępny od września 2026 Czynsz najmu: 12 000 pln / miesiąc Opłaty administracyjne: 2000 pln + prąd Kaucja zwrotna: 2 miesięczny czynsz Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł60 m² 21 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa okazja inwestycyjna na gdańskim Przymorzu. 2 niezależne mieszkania - jedna księga wieczysta, jeden zakup, podwójny zysk. Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł42,30 m² 14 302,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Partner Nieruchomości ma przyjemność zaoferować. Wyjątkowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji, gotowe do zamieszkania! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł56,16 m² 24 839,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. II etap inwestycji zostanie ukończony do 2024 roku. Granaria to projekt łączący.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł74,50 m² 30 187,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! Zamieszkaj w apartamencie w otoczeniu Parku im. Ronalda Reagana, zaledwie 200m od piaszczystej plaży w Jelitkowie. W ofercie sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł70 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne W panthers estate. Szukasz mieszkania, które daje wyraźny podział przestrzeni i komfort życia niedostępny w standardowych układach? To.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł42,69 m² 11 946,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji dla osób ceniących spokój i komfort, a jednocześnie chcących mieć pełną infrastrukturę w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46,60 m² 11 781,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przytulne, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone w zadbanym budynku z 2012 roku przy ul. Konrada Guderskiego w Gdańsku. Lokal gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł60 m² 11 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Hot oferta tylko W pepper house! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Osowej. To spokojna, zielona okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

430 000 zł34 m² 12 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie znajduje się w niedawno oddanym do użytkowania budynku, na nowoczesnej inwestycji Południe Vita, realizowanej przez dewelopera Develia - w zielonej części Gdańska Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52 m² 14 403,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Głównego Miasta - ul. Straganiarska, gdańsk Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Straganiarskiej, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

910 136 zł44,30 m² 20 544,83 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł68 m² 19 852,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty: - przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni 68 m - 3 oddzielne sypialnie - każda z pojemną szafą - Duży, jasny salon z jadalnią i wyjściem na balkon (lodżia) -.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł44,61 m² 14 324,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu urzeka w Gdańsku - Jasień. Powierzchnia 44,61m2 składa się z: - przestronnego holu z szafą w zabudowie, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł43,95 m² 15 676,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w spokojnej i cenionej części Gdańska - Matarni. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie mieć łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł71,15 m² 20 520,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wakacyjno-inwestycyjny apartament w sercu Gdańska - gotowy biznes + prywatna baza wypadowa Ten apartament to idealne połączenie wakacyjnego komfortu i dochodowej inwestycji w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł68,99 m² 8 899,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji najniższa cena za metr W gdańsku - poniżej 9.000! ODBIÓR JUŻ WE WRZEŚNIU! OFERUJEMY SKUTECZNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł61,33 m² 12 228,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gdańsk Łostowice | 3 pokoje | ogródek 90 m | komfort i spokój blisko centrum Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,33 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z windą.