dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 275 ogłoszeń

535 000 zł26,60 m² 20 112,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Balkon z widokiem na Motławę Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska - przy ul. Mostek. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

483 000 zł36,42 m² 13 261,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj wygodnie, blisko miasta i natury. Osiedle Pastelowe to wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie spokój otoczenia z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł60 m² 33 166,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartamenty W ekskluzywnej lokalizacji na wyspie spichrzów Najbardziej prestiżowy budynek na Wyspie Spichrzów | Granaria | W pełni wyposażona nieruchomość | Całodobowa ochrona | Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 061 320 zł70,69 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł111,50 m² 8 959,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż: przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie z dużym tarasem - Gdańsk Łostowice, ul. Knyszyńska Oferuję wyjątkowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 111,5 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł35,04 m² 42 808,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

814 777 zł38,75 m² 21 026,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament z tarasem | Baltic Line | Sobieszewo Cena: 814 777 zł brutto (możliwość odliczenia 23% vat) Na sprzedaż elegancki apartament o funkcji mieszkalno-inwestycyjnej, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,10 m² 16 272,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Gdańsk Zaspa | al. Jana Pawła II Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku na Zaspie, przy al. Jana Pawła II. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 624 zł59,62 m² 17 538,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz o ciszy, zieleni i prywatności, ale nie chcesz rezygnować z bliskości Starówki ta nieruchomość idealnie trafia w ten brief. Kameralne, intymne osiedle położone na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł77 m² 12 974,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum Gdańska. Lokalizacja: mieszkanie w samym sercu Gdańska, w bezpośredniej bliskości historycznego Starego Miasta. W pobliżu urzędy,.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***gdańsk przymorze***ul. Obr. Wybrzeża***2 pokoje Z kuchnią*** super lokalizacja - Morze - Plaża- park*** lokalizacja: najdłuższy w Polsce ( 860m) kultowy budynek mieszkalny zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 104 668 zł73,90 m² 28 479,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z bocznym widokiem na motławę W prestiżowej inwestycji brabank Miejsce w hali gar.w cenie | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka |.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł53,30 m² 11 425,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł54,44 m² 25 716,39 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy nieruchomość w wyjątkowej lokalizacji w Gdańsku na nowym osiedlu Doki, wybudowanym przez developera eurostyl. Lokalizacja: doki, jako część dzielnicy Młodego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł108 m² 27 685,19 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż oferujemy luksusowy smart apartament o powierzchni 108 m z widokiem na morze, położony w zacisznej dzielnicy Gdańska Letnicy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53 m² 12 245,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Jasne rodzinne mieszkanie Spółdzielczo-własnościowe na Morenie ul. Zabłockiego 8. Tylko u nas w Biurze Dom Hunter wyjątkowa oferta funkcjonalnego mieszkania z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

487 221 zł26,26 m² 18 553,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Apartamenty w sercu Śródmieścia! Nowa inwestycja, zakończenie budowy II kwartał 2028.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł40 m² 17 625 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie nad Motławą, w centrum miasta, z pięknym widokiem, do odnowienia, bardzo słoneczne, w super lokalizacji, idealne pod inwestycje, 2-pokojowe, o pow. 40m2., na VIII piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł43,16 m² 14 481 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł55 m² 18 890,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na gdańskiej Letnicy przy ul. Letnickiej! Kilkaset metrów do morza i plaży, otoczenie terenów zielonych, a jednocześnie nowoczesna, wielkomiejska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł33,10 m² 15 075,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Przymorzu, przy al. Rzeczypospolitej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,50 m² 12 351 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Hot oferta W pepperhouse! atuty: - spokojna i cicha okolica, - bliskość lasu, - bardzo dobra komunikacja, - infrastruktura handlowo-usługowa na wyciągnięcie ręki, - bliskość obwodnicy, -.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł42,80 m² 14 929,91 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wrzeszcz to jedna z najstarszych i najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdańska. Położony w centralnej części miasta, stanowi ważne centrum handlowe, kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł43,34 m² 22 381,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament w Prestiżowej Inwestycji "młyny Gdańskie" Zapraszamy do składania ofert zakupu wyjątkowego apartamentu. Przedmiotem sprzedaży jest luksusowy apartament o pow. 43,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 773 zł95,70 m² 21 638,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament W prestiżowej inwestycji Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness | Brak podatku pcc przy zakupie Duże przeszklenia salonu gwarantują częściowy widok na.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł68,62 m² 23 171,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny, trzypokojowy apartament położony w ostatnim etapie osiedla Villa Jaśkowa Dolina w Gdańsku. To idealne miejsce dla wymagających klientów, którzy poszukują eleganckiego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

2 030 800 zł77,92 m² 26 062,63 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł67 m² 14 910,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Hot oferta tylko w Pepper House! Morenowe Wzgórze | Elegancki apartament z dwiema sypialniami | 2 miejsca parkingowe | przestronna komórka lokatorska 10,30 m wyjątkowa oferta Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55 m² 12 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w nadmorskiej części Gdańska - Brzeźnie. Zaledwie ok. 4 minuty spacerem od plaży i promenady - jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,70 m² 12 605,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: możliwość zakupu przez cudzoziemców (również spoza Unii.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł68,36 m² 13 019,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w centrum Wrzeszcza! **na sprzedaż: przestronne czteropokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią we Wrzeszczu Górnym** Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł42,40 m² 15 966,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje | 42,4 m | Gdańsk Żabianka | ul. Pomorska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone w Gdańsk, dzielnica Żabianka, ul. Pomorska 18. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł79,10 m² 12 629,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - bardzo kameralna okolica - Mnóstwo zieleni oraz szlaków spacerowych - Doskonały układ pomieszczeń - Duża, oddzielna kuchnia - Przystanek autobusowy 50m od budynku - bezpośredni dojazd na Stare.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł30 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, ustawne, wykończone, wyposażone, idealne na inwestycję, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze) o powierzchni użytkowej 30,00 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł54,79 m² 17 795,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

W samym sercu Gdańska, gdzie historia spotyka się z rytmem miasta, czeka mieszkanie, które zachwyca światłem, detalem i atmosferą - stworzone z myślą o tych, którzy szukają nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł67,14 m² 23 458,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 2 apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,50 m² 12 015,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz klimatycznego mieszkania z potencjałem inwestycyjnym w Gdańsku w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Nie płacisz prowizji Gdańsk ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 435 130 zł83,97 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Długa to.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł39,11 m² 22 986,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowy Apartament z Balkonem w inwestycji Garden Gates - Serce Gdańska! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dwupokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia