dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Gdańsk - Oferty sprzedaży i najmu

3 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 282 ogłoszenia

465 000 zł42,25 m² 11 005,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Hożej na Gdańskich Stogach. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem, - sypialni, - jasnej wyposażonej kuchni, - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł29,30 m² 24 914,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w końcowej fazie remontu (stan deweloperski) o powierzchnia 29,30 m2 (duży pokój z miejscem na aneks kuchenny, łazienka , korytarz) położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł57,60 m² 11 267 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! atuty nieruchomości: - słoneczne mieszkanie - kapitalna lokalizacja, - bliskość Uniwersytetu Medycznego i Politechniki, - spokojna i cicha.

Szczegóły ogłoszenia

3 724 700 zł109,55 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronny apartament z widokiem na Motławę sprzedawany w stanie deweloperskim Na sprzedaż wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Trójmiasta - Brabank.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł69,40 m² 12 954 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości 3 duże, osobne i ustawne pokoje - ogromne możliwości aranżacyjne Dwustronna ekspozycja (wschód-zachód) - mieszkanie bardzo jasne przez cały dzień Widok na zamykane podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

2 943 864 zł154,23 m² 19 087,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru! Funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 5-pokojowe, położone na nowo wybudowanym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Dwa tarasy o powierzchni 12 i 17 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł29,67 m² 19 548,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament inwestycyjny na wynajem Gdańsk Przymorze Na sprzedaż 2 ostatnie apartamenty inwestycyjne w nowoczesnym obiekcie hotelowym na Gdańskim Przymorzu. Lokale o powierzchni 29,67.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł46,53 m² 16 118,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,53 m2 znajdujące na drugim piętrze w nowoczesnym budynku z cichobieżną windą. Osiedle Zielona Aleja wybudowane przez cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 900 zł105 m² 18 951,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3 pokojowe mieszkanie pod inwestycję w świetnej lokalizacji informacje ogólne: lokalizacja: gdańsk, ul. Św. Barbary Powierzchnia: 80.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43,87 m² 15 933,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,87 m , położone na 1. piętrze szczegółowy układ pomieszczeń: salon - 17.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł49,40 m² 16 194,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w samym sercu Gdańska- 50 metrów od Neptuna. Okolica Ulica Kaletnicza położona jest w absolutnym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł174 m² 38 505,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Luksusowy apartament Z bezpośrednim dojściem do morza Widok na park I Doskonała lokalizacja | Kameralna, niska zabudowa | Bezpośrednie wyjście na plażę | bliskość atrakcji Sopotu |.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł46,15 m² 19 241,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł37,70 m² 12 997,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł68,39 m² 13 086,71 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 143 500 zł61,60 m² 18 563,31 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 61,6 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - cesję praw do.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł63,80 m² 12 537,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, w pełni wykończone 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jasień przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł74 m² 18 905,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem na dachu 74 m , Gdańsk Opis mieszkania: *Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

4 120 500 zł86,85 m² 47 443,87 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Atuty: - jeden z najlepszych adresów w Gdańsku, - genialny widok na pobrzeże nad Motławą - balkon Budynek : - Budynek wykonany jest z najwyższej klasy materiałów. - deo Plaza to.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł32 m² 21 531,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie w sercu gdańskiej Starówki atuty: -Serce Starego Miasta -zaledwie 60 m od Motławy i kilka min spacerem do Długiego Targu -pełna infrastruktura w zasięgu ręki:.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł49,59 m² 13 309,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie - Idealne dla rodziny lub pod inwestycję | Osiedle zen Kupujący zwolniony z podatku pcc 2%! To realna oszczędność już na starcie inwestycji. Nieruchomość zostanie wykończona pod.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,33 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł74,80 m² 16 711 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,80 m , położone na parterze zadbanej, niskiej kamienicy. Dzięki ponadstandardowej wysokości pomieszczeń (2,9 m) oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35 m² 17 114,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35 m , położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

619 900 zł36,59 m² 16 941,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj w gotowy do odbioru apartament i ciesz się gwarantowaną stopą zwrotu! Kup jako drugie mieszkanie, wielu klientów też tak zrobiło :) Na terenie obiektu planowana budowa basenu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70 m² 12 842,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1894

Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu w centrum Gdańska z klimatem starej kamienicy, wysokimi sufitami i unikalnymi rozwiązaniami architektonicznymi ta oferta przy ul. Gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł32 m² 20 281,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Jelitkowie. To idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł41 m² 18 048,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedaż bezpośrednia bez pośredników I prowizji Wyjątkowe mieszkanie w sercu zabytkowego Gdańska idealne pod inwestycję lub do zamieszkania ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas, kawalerka po remoncie 1 pokojowe do wynajęcia w Gdańsku Wrzeszcz. Wolne od zaraz, obejrzenie możliwe od 04.05.2026 roku. Do wynajęcia kawalerka umeblowana w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł94,83 m² 18 454,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartament na Świętej Barbary 11 - Gdańsk Śródmieście mieszkanie 94,83m2 podzielone na 2 niezależne mieszkania 2 pokojowe po 47m2 każde z wyjściem na taras i ogród. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł42 m² 18 690,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do zakupu piękne i funkcjonalne mieszkanie w Śródmieściu Gdańska, położone na wyciągnięcie ręki od sztandarowych atrakcji Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł78,77 m² 19 677,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament na Angielskiej Grobli 5 - Gdańsk Śródmieście mieszkanie 78,77m2 podzielone na 2 niezależne mieszkania 40m2 + 38,77m2, - każde z wyjściem na ogród. Lokalizacja Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

675 150 zł64,30 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Tylko u Nas - nie szukaj dalej! Szukasz komfortowego mieszkania dla rodziny w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Gdańska? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł27,48 m² 14 737,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Hot oferta! dostępna tylko W naszym biurze! atuty: -Bliskość terenów zielonych -spokojna i cicha okolica -wysoki standard wykończenia budynku -funkcjonalny układ pomieszczeń -do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

367 000 zł27,50 m² 13 345,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealna kawalerka dla młodego singla na Śródmieściu, blisko tramwaj i skm, 7 minut do Fontanny Neptuna! Dni Otwarte jutro - zadzwoń i zarezerwuj termin na prezentację sprzedaż bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

952 000 zł70 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Takie połączenie: metraż rodzinny i 4 pokoje + dobra cena + widok na morze + spokojna okolica + szybki dojazd do całego Trójmiasta, trafia się.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł27 m² 16 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam Oferta bezpośrednia od właściciela - Umów się i negocjuj cenę Na sprzedaż 26,5m2+1,6m2 piwnica, 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie.