dowolna

Mieszkania Gdańsk Osiedle Żabianka

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

259 999 zł40 m² 6 499,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne, słoneczne i ciepłe dwupokojowe mieszkanie ok. 40 m2 usytuowane na 9 piętrze w wieżowcu 10-cio piętrowy ocieplony ze świeżą elewacją na Żabiance z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

269 999 zł42 m² 6 428,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przytulne, przestronne, własnościowe mieszkanie 42 m2, usytuowane na parterze w bloku na Żabiance. Nieruchomość posiada dwa pokoje od strony słonecznej. Standard wykończenia bardzo wysoki.Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

225 000 zł32 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, w pobliżu pas nadmorski, 10 min do Gdańska Wrzeszcz, 5 min do Sopotu. Bardzo dobrze rozwinięty węzeł komunikacji miejskiej, autobusy, tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

235 000 zł35 m² 6 752,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,8 m2, zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Gospody (dzielnica Żabianka). Mieszkanie składa się z salonu (ok. 16 m2), pokoju dziecięcego, który może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

201 zł50 m² 4,02 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Składa się z salonu z aneksem kuchennym ze sprzętem agd (kuchenka, lodówka, mikrofala); salon z balkonem umeblowany: kanapa narożna 2 osobowa, stolik okolicznościowy, szafka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o pow 31m2 Mieszkanie po remoncie gotowe do zamieszkania, kuchnia wyposażona, łazienka z wc i prysznicem. Mieszkanie czyste i zadbane, dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Żabiance, blisko do skm,tramwaju i morza. Duzy pokoj , kuchnia, łazienka. Cena za wynajem to 1200zł + opłaty (wg zużycia) Kaucja w wysokości jednomiesięcznych opłat. Wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

189 000 zł31 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,78 m2, położone w Gdańsku przy ulicy Wejhera (dzielnica Żabianka). Mieszkanie, położone jest na 4 piętrze 4-piętrowego budynku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane zaledwie 10 min. pieszo do plaży , zaledwie 5 min. pieszo do Ergo Areny. W pobliżu znajdują się sklepy, apteka, przedszkole, szkoła. W odległości kilku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji dla najemcy! dostępne od 1 września 2015 mieszkanie Z widokiem na morze - gdańsk żabianka ul. Gospody 25. Ładne przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 + loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztormowa

Żabianka,Gdańsk

285 000 zł53 m² 5 377,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52,6m2 znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje(16m2, 10,6m2; 9m2)k kuchnia 6,6m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sztormowa

Żabianka,Gdańsk

354 000 zł63 m² 5 619,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1775

Mieszkanie czteropokojowe na trzecim piętrze w kameralnym budynku czteropiętrowym. Mieszkanie zlokalizowane w pasie nadmorskim w dzielnicy Gdańsk-Zabianka, w sąsiedztwie ergo Areny, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

295 000 zł67 m² 4 402,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Gdańsku - Żabianka, ul. Subisława. Oferujemy do sprzedaży bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie czteropokojowe na Żabiance, przy ul. Subisława, o powierzchni ok. 67,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmujący nie płaci prowizji! mieszkanie Z widokiem na morze - gdańsk żabianka ul. Gospody 25. Ładne przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 + loggia. Pokoje są niezależne :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

325 000 zł62 m² 5 241,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z wyjątkowym klimatem i bardzo słoneczne. Duży, mocno doświetlony salon z zabudowaną loggią, przez co salon zyskuje dodatkowe metry. Dwie wygodne sypialnie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe , znajduje się w ocieplonym budynku zabezpieczonym domofonem.Ekspozycja okien zachodnia. Pokoje o powierzchni 15 m2 , 10 m2 oraz 9 m2 na podłodze parkiet, kuchnia ok. 6 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

195 000 zł33 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe na 3 piętrze w niskiej zabudowie. Budynek kilka lat temu został ocieplony , wyremontowany dach. Ekspozycja okien (pcv ) południowo - zachodnia. Pod budynkiem wiele miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

269 800 zł50 m² 5 396 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

289 000 zł50 m² 5 814,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe do własnej aranżacji na Osiedlu Młodych. Budynek ocieplony z ładną elewacją, klatka schodowa po remoncie, czysta i zadbana. Okna w mieszkaniu pcv, wystawa zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

230 000 zł36 m² 6 406,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Słoneczne, wyremontowane, dwu pokojowe mieszkanie w dzielnicy Żabianka. Mieszkanie składa się z przestronnego i widnego salonu o powierzchni 15 m2, sypialni o powierzchni 8,4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żabianka

Żabianka,Gdańsk

329 000 zł64 m² 5 123,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Gdańsk żabianka cicha i spokojna okolica w Pasie Nadmorskim położona bezpośrednio przy deptaku. Infrastruktura usługowo handlowa wokoło domu, liczne sklepy sieciowe, bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

900 zł31 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Wynajmę jasną kawalerkę 31m2. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane, wyposażone w sprzęt agd i rtv. Czynsz najmu 1300zł (kwota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

178 000 zł31 m² 5 741,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka na pograniczu Gdańska i Sopotu położona w wieżowcu na 7 piętrze ze wspaniałym widokiem na panorame miasta. Blok odnowiony i ocieplony, odnowienie klatek schodowych, wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w bloku 4-piętrowym w spokojnej części osiedla Wejhera w sąsiedztwie Ergo-Areny - 200m, bardzo ciepłe w sezonie grzewczym.Dostęp na klatkę schodową za pomocą hasła lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

1 250 zł38 m² 32,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Żabiance wynajmę od września. Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym. Dobra lokalizacja (tramwaj przy bloku, skm 5 minut), dużo zieleni, do morza 15 minut. Mieszkanie czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

40 m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdańsk-Żabianka Mieszkanie samodzielne, 2 pokojowe, kuchnia, łazienka, wyposażone. TV, naczynia, pościel. 10min tramwajem do morza, parku nadmorskiego,Parku Oliwskiego, blisko zoo. Blok przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

54 m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozliczenia w systemie dobowym. 3 niezależne pokoje na granicy Gdańska i Sopotu Opis mieszania:jasne, przestronne mieszkanie, 54 m2, które składa się z 3 niezależnych pokoi, balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słonecze przytulne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe z kuchnią, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzet agd.Gotowe do zamieszkania /równiez dla studentów/. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żabianka

Żabianka,Gdańsk

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam przestronne, jasne mieszkanie, świeżo po generalnym remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Koszt wynajmu 1100zł obejmujeczynsz do spółdzielni mieszkaniowej, nie obejmuje kosztów eksploatacyjnych. Ładne, czyste mieszkanie M2 po remoncie. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kwota 1100zł obejmuje czynsz do spółdzielni, nie obejmuje kosztów zużycia zimnej i ciepłej wody, prądu, gazu i co ( zaliczkowo to koszt ok 150 -200zł miesięcznie). Koszty eksploatacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia M2 na Gdańskiej Żabiance. W kwocie czynsz najmu 1100zł jest wliczony czynsz do spółdzielni mieszkaniowej. Nie obejmuje natomiast kosztów eksploatacyjnych tj. zużycia zimniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwa pokoje z kuchnią w pełni umeblowane, wyposażone w sprzęt agd. Gotowe do zamieszkania. W pokoju większym jest dwie kanapy rozkładane, stół, cztery krzesła, regał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

900 zł31 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:nie

Mam do wynajęcia w Gdańsku-Żabiance na ul. Gospody kawalerkę. Mieszkanie składa się z pokoju o powierzchni 18 m , kuchni o pow.6 m z oknem, łazienki 4 m, przedpokój 3 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Oliwskiej

Żabianka,Gdańsk

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane, kuchnia otwarta na salon, wyposażone w lodówkę, mikrofalówkę, zmywarkę, pralkę, rtv,ekspres do kawy, czajnik, naczynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żabianka

Żabianka,Gdańsk

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wraz z miejscem w hali garazowej usytuowane w nowoczesnym budynku - Wieza Leszka Bialego w Gdansku. Posiada dwa pokoje: salon polaczony z aneksem kuchennym, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

179 000 zł31 m² 5 774,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczna kawalerka (31m2) do odświeżenia, w ocieplonym budynku, z nową windą. W pokoju na podłogach parkiet, ściany gładzone, malowane. Kuchnia z oknem, oddzielna, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie (50m2) na spokojnym osiedlu. Składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z oddzielnym wc i przedpokoju. Na podłogach w pokojach wykładzina, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gdańsk- żabianka mam do wynajęcia mieszkanie M2 składające się z dużego pokoju z wnęką, przedpokoju, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie umeblowane zabudową typu komandor w pokoju.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Żabianka