dowolna

Mieszkania Gdańsk Osiedle Żabianka

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie (47 m2) składa się z trzech pokoi (10m2,11m2,14m2), na podłodze panele podłogowe, ściany gładzone malowane. Z jednego z pokoi wyjście na balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie na granicy Sopotu 35 M2 od zaraz. W świetnej lokalizacja: morze - 10 min.SPACEKIEM, widok na zatokę, tereny rekreacyjne, deptak nadmorski Jelitkowo, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

43 m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie (43m2) dla turystów, na euro, całkowicie umeblowane. Składa się z dwóch pokoi, wyposażone w trzy łóżka 2-osobowe (możliwość noclegu dla 6 osób), tv kablową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

150 zł51 m² 2,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie (51m2) dla turystów, blisko morza, całkowicie umeblowane. Składa się z trzech pokoi, wyposażone w trzy łóżka 2-osobowe, tv. Kuchnia z oknem, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

150 zł31 m² 4,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie (31m2) dla turystów, całkowicie umeblowane, w wysokim standardzie. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, wyposażonych w dwa łóżka 2-osobowe, tv cyfrową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne i umeblowane mieszkanie w centrum Zabianki, przystanki autobusowe i tramwajowe 3 min, sklepy 2 min. Mieszkanie w pelni umeblowane w lazience pralka. Wynajm 1300zl + oplaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

350 zł20 m² 17,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwuosobowy pokój (a nawet trzy) w mieszkaniu studenckim. Obecnie mieszkają dwie sympatyczne osoby w innych pokojach. Pomieszczenie jest duże, przestronne z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sztormowa

Żabianka,Gdańsk

369 920 zł64 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie doświetlone i słoneczne, od wsch. i zach. Składa się z dużego pokoju i dwóch mniejszych, oddzielnej kuchni z częścią jadalną z dwoma dużymi oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Grunwaldzka

Żabianka,Gdańsk

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Room with two person bed for rent (green room 14m2). The apartment has recently been renovated and room is fully furnished. The apartment is equipped with a washing machine and fridge. Free wi-fi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

54 m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażone, czyste, zadbane 3 pokojowe mieszkanie w kameralnym miejscu dla osób ceniących wygodę, spokój i zieleń. W odległości 10 min spacerem w kierunku morza do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

205 000 zł31 m² 6 612,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 31 m2! Mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią, w dzielnicy Gdańsk Żabianka - ul. Pomorska. Piętro 6 w bloku 10 piętrowym. Cena 205 000 zł. Mieszkanie ma księgę wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

1 000 zł26 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

- polecamy - bardzo dobra lokalizacja I cena, mieszkanie z widokiem na Zatokę, w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania. Blisko komunikacja, handel, szkoły, etc. budynek ocieplony, nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

175 000 zł31 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

bezpośrednio: ustawna kawalerka 31m2, 4p w budynku 10p, pokój 21,5m2 z wnęka na łóżko dzięki czemu pokój "nie zmniejsza się" , widna kuchnia 4 m2, łazienka 3 m2 oraz przedpokój 2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Bliższe informacje pod numerem telefonu   . Okazja! Bardzo ładne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

199 000 zł32 m² 6 123,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Ładne, przytulne, słoneczne mieszkanie 1 pokojowe w spokojnej i cichej okolicy położone na parterze w bloku 10cio piętrowym - 2 min na plaże! Pokój ma powierzchnię ok. 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowska

Żabianka,Gdańsk

231 000 zł35 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Bardzo ładne, przytulne mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze w cztero kondygnacyjnym bloku (ocieplony i odmalowany w 2011r.), w bardzo spokojnej i cichej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

255 000 zł47 m² 5 414,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone na 2 parterze w dziesięcio kondygnacyjnym bloku, w spokojnej i cichej okolicy. Zlokalizowane w świeżo ocieplonym i odmalowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

250 000 zł54 m² 4 672,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone na wysokim parterze w dziesięcio kondygnacyjnym bloku, w spokojnej i cichej okolicy. Zlokalizowane w świeżo ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

239 000 zł35 m² 6 897,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Przytulne mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze w dziesięcio kondygnacyjnym bloku (ocieplony i odmalowany w 2008r.), w bardzo spokojnej i cichej okolicy. Pokoje mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

364 000 zł56 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Bardzo ładne, przytulne mieszkanie 3 pokojowe położone na 8 piętrze w dziesięcio kondygnacyjnym bloku w bardzo spokojnej i cichej okolicy - 15 min spacerkiem do morza! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sztormowa

Żabianka,Gdańsk

365 000 zł53 m² 6 939,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Bardzo ładne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone na 4 piętrze w cztero kondygnacyjnym bloku, w spokojnej i cichej okolicy - 15 min do plaży. Zlokalizowane w świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

394 000 zł70 m² 5 612,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Okazja! Bardzo ładne, przytulne mieszkanie 4 pokojowe położone na 4 piętrze w 4 kondygnacyjnym bloku w bardzo spokojnej i cichej okolicy - 10 min spacerkiem do morza! Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejhera

Żabianka,Gdańsk

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja! Słoneczne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe położone na 4 piętrze w boku pięcio kondygnacyjnym, w spokojnej i cichej okolicy - 5 min. Spacerkiem do plaży! Pokoje mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Ładne, przestronne mieszkanie 4 pokojowe w spokojnej i cichej okolicy w niedawno ocieplonym i odmalowanym bloku. 15 min do plaży! Pokoje mają odpowiednio powierzchnię: 20,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żabianka

Żabianka,Gdańsk

268 000 zł44 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 44m2, cena do negocjacji! w bardzo dobrym stanie, dwupokojowe z aneksem kuchennym, bardzo cieple, drzwi wejsciowe antywlamaniowe. Atrakcyjne ze wzgledu na polozenie - 5 min do plazy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłopska

Żabianka,Gdańsk

2 400 zł71 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne,gustownie zaprojektowane , słoneczne mieszkanie ( wschód, południe, zachód) położone na 6 piętrze apartamentpwca ( punktowca) wybudowanego w 2010 roku przez firmę inpro. Ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

345 000 zł67 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie w Gdańsku Żabiance - niedaleko Zatoki Gdańskiej. Spacer nad morze to ok 15-20 min drogi. Osiedle pełne zieleni o bogatej infrastrukturze i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie 35 M2 od zaraz! Idealne dla pary! Świetnej lokalizacja: morze - 10 min.SPACEKIEM, tereny rekreacyjne, deptak nadmorski, pełna infrastruktura handlowo - usługowa;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Żabianka

Żabianka,Gdańsk

1 800 zł47 m² 38,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie z widokiem na morze. Idealne dla 4 osób. 2 pokoje, 47 m2, kompletnie urządzone. Dostępne od 1 listopada 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdańsk

Żabianka,Gdańsk

500 zł14 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój umeblowany Z dostępem do kuchni I łazienki.DOSTĘP DO INTERNETU.MILE WIDZIANA OSOBA ZAMIEJSCOWA-MOŻE BYĆ STUDENT,STUDENTKA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

1 200 zł31 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia kompletnie urządzoną i umeblowaną kawalerkę (31 m2) po kapitalnym remoncie w znakomitej lokalizacji blisko skm zkm awf, 10 min do morza, III piętro, bardzo cicha, zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybacka

Żabianka,Gdańsk

54 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokoje, w Gdańsk - Żabianka blisko hali Ergoarena, wyścigów konnych, morza oraz w Sopocie blisko mola, morza, opery, kolejki skm. Do korzystania: kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz mieszkanie w Gdańsku, na Żabiance Mieszkanie składa się z 2 pokoi: małego oraz dużego z balkonem i aneksem kuchennym oraz łazienki z prysznicem. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

1 300 zł38 m² 34,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Baaardzo słoneczne, nowoczesne mieszkanie z widokiem na morze. Po całkowitym remoncie w 2007. Ciekawie zaaranżowane (patrz rzut). Dużo miejsca do przechowywania rzeczy (komandory+ kuchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdyńska

Żabianka,Gdańsk

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

centrum Żabianki, oplaty 700 pln, kaucja 1-miesieczna, najchetniej dla firm lub agencji turystycznych, mozliwosc zalorzenia tv kablowej i internetu

Szczegóły ogłoszenia