dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 897 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 897 ogłoszeń

1 099 000 zł43 m² 25 558,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

apartament w sercu Gdańska - Grano Residence, wyspa Spichrzów | spa | parking | komórka Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Grano Residence przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 824 zł36,96 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie 37 m w samym centrum miasta. Świetna lokalizacja - blisko komunikacji miejskiej, sklepów, restauracji i terenów spacerowych. Solidny, sprawdzony.

Szczegóły ogłoszenia

6 650 zł86,17 m² 77,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bezpośredni widok na rzekę | Wysoki standard | Wynajem długoterminowy Atrakcyjny i przestronny, czteropokojowy apartament z bezpośrednim widokiem na Motławę znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,10 m² 13 805,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Gdańsk Młyniska | Balkon Cena: 595 000 zł Powierzchnia: 43,1 m Cena za m : 13 805 zł Ulica: zielony Trójkąt 4 Dzielnica: młyniska, gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

398 400 zł33,74 m² 11 807,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje z balkonem | spokojna okolica | Gdańsk Święty wojciech/lipce Na sprzedaż jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł50 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w sercu Gdańska - Stare Miasto, ul. Św. Ducha. Nieruchomość: powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł31,10 m² 20 900,29 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atuty: *apartament gotowy do wprowadzenia * Mieszkanie sprzedawane z pełnym wyposażeniem, * Wysoki standard budynku * 2 minuty do przystanków komunikacji, * 3 minuty autem do Uniwersytetu Gdańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-13

565 838 zł49 m² 11 547,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 3 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta. -.

Szczegóły ogłoszenia

2 062 487 zł70,73 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł86 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - mieszkanie i kamienica po generalnym remoncie - Duży metraż i potencjał aranżacyjny - Świetna lokalizacja - blisko centrum, a zarazem kameralnie - Możliwość różnorodnego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,08 m² 11 858,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty: * 15 minut autem do Gdańskiej Starówki, * 100 m do przystanku autobusowego , * 5 minut do obwodnicy Trójmiejskiej, * cicha i spokojna okolica, * w okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł70,60 m² 63,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,6 m2. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie. W jego skład wchodzą: - salon (23,6m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł28 m² 21 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Freedom oferuje na sprzedaż komfortowy apartament zlokalizowany w ścisłym centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych atrakcji Starego Miasta, licznych restauracji, klubów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 098 492 zł142,73 m² 28 715 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Spektakularny apartament Z 5 pokojami, tarasem I ogrodem zimowym W prestiżowej inwestycji kapitanat Spektakularny apartament | Taras z ogrodem zimowym | Prestiżowa inwestycja | Gdańsk |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł43,11 m² 10 554,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2pokojowe, bezczynszowe mieszkanie o charakterze domu - z własnym ogrodem o powierzchni 28m2. Nieruchomość składa się z: -przedsionek 2.88 m2 -korytarz 6.00 m2 -łazienka 4.72 m2 -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz | długoterminowo Oferta skierowana do osób pracujących. Umowa długoterminowa 12 miesięcy. Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,50 m² 13 678,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Super oferta dostępna W pepperhouse! atuty: - funkcjonalny rozkład pomieszczeń! - piękny widok na tereny zielone - balkon - winda - komórka lokatorska - siłownia - pełna baza handlowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł48,60 m² 13 353,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone na 3. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku w dzielnicy Gdańsk Chełm. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł35 m² 12 428,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje z widokiem na panoramę Gdańska potencjał, który warto wykorzystać. Zakup nieruchomości możliwy również dla cudzoziemców z poza ue bez konieczność uzyskania zezwolenia mswia.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł142,08 m² 26 675,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

558 900 zł27 m² 20 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż apartament z ogródkiem przy Opływie Motławy Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie położone w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Gdańska. To propozycja dla osób, które oczekują wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

662 700 zł42,91 m² 15 443,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru od zaraz, bardzo blisko tramwaj. Opis mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni **42,91 m **, położone na 4. piętrze** w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

819 180 zł31,58 m² 25 939,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: *pierwsza tego typu inwestycja; *ekskluzywna marina; *mieszkanie w stanie deweloperskim; *wyjście jachtem na zatokę zajmie zaledwie 20 minut; *z dala od zgiełku miasta; *możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł62 m² 12 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w kamienicy z lat 40' ubiegłego wieku. Budynek zadbany, w bardzo dobrym stanie technicznym - po generalnym remoncie klatki schodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł72 m² 11 097,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Bardzo zadbane mieszkanie, w centrum dzielnicy, 3 pokojowe na Gdańskiej Osowej w budynku nowszego typu. Przytulne, całkowicie urządzone mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł58,30 m² 30 874,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58.3 m2 przy ul. Piastowskiej (gdańsk Jelitkowo) w inwestycji "apartamenty Nadmorskie". Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł54 m² 11 851,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na 4. (ostatnim) piętrze budynku przy ul. Piastowskiej. Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym - idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 415 880 zł78,66 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kobieli w Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz amatora pieszych wędrówek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł35,05 m² 14 122,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 35,05 m , obejmujące: przedpokój, pokój, salon, łazienkę oraz balkon. Lokal znajduje się na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w samym.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł44 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu. Mieszkanie znajduje się w gdańskiej dzielnicy Śródmieście. Dzielnica ta przechodzi od kilku lat gruntowną rewitalizację. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł70 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie z ogródkiem, na prestiżowym osiedlu Królewskie Wzgórze, super skomunikowane, zadbane, przestronne, nowocześnie urządzone, słoneczne, dwustronne, do odświeżenia, 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł48 m² 14 145,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Atuty: - piękny panoramiczny widok z okien (na tereny Gdańska i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego) - 20 minut spacerem do plaży - 2 balkony - 2 nowe windy w budynku - Słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł32,24 m² 23 852 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji | Gdańsk Śródmieście przy Motławie, na ulicy Stępkarskiej. Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańska, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł57,27 m² 12 048,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie w inwestycji. Odbiór październik 2025 mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 57,27 m2 składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł68 m² 19 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty: - przestronny, nowoczesny apartament o powierzchni 68 m - 3 oddzielne sypialnie - każda z pojemną szafą - Duży, jasny salon z jadalnią i wyjściem na balkon (lodżia) -.

Szczegóły ogłoszenia

1 015 000 zł79,91 m² 12 701,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł115 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Nowa hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł43,34 m² 22 381,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament w Prestiżowej Inwestycji "młyny Gdańskie" Zapraszamy do składania ofert zakupu wyjątkowego apartamentu. Przedmiotem sprzedaży jest luksusowy apartament o pow. 43,34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 918 zł28,81 m² 17 109,27 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Apartamenty na 23% vat w sercu Śródmieścia! Nowa inwestycja, zakończenie budowy II.