dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partyzantów

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 100 000 zł55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowo jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na 8. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2008 roku, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

4 000 zł45 m² 88,99 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Bulvar Apartments przy ul. Czarny Dwór w Gdańsku (przymorze). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienna Grobla

Ołowianka,Gdańsk

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem - nowoczesne, komfortowe mieszkanie w ekskluzywnej inwestycji developera robyg - "nadmotławie". Budynek praktycznie nowy, oddany do użytku w 2023 roku. Osiedle oprócz wewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Siennicka

Śródmieście,Gdańsk

640 000 zł46 m² 13 822,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Atuty: * 3 km do morza (idealne dla miłośników plaży) * Zaledwie 10 minut pieszo do Gdańskiej starówki (centrum życia miasta na wyciągnięcie ręki) * 2 min. do przystanku autobusowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament 2 pokojowy W nowoczesnym budynku W gdańsku przy ul. Kazimierza wielkiego lokal: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 39m2 zlokalizowane na 2 piętrze , w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

729 000 zł63 m² 11 626,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni niespełna 63m2 usytuowane na 3-piętrze budynku zlokalizowanego przy ul. Kusocińskiego w Gdańsku. Budynek posiada windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Ujeścisko,Gdańsk

2 450 zł38 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku Ujeścisku na nowo wybudowanym osiedlu Przemyska Vita. Najbliższe otoczenie inwestycji oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Osowa,Gdańsk

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Ogrody Diany zlokalizowane w rozbudowanej dzielnicy Gdańska, osowa. Okolica jest zabudowana nowymi domami, nie brakuje tu punktów handlowych i usługowych. Są szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Wrzeszczu. Bardzo dobry dojazd zarówno od strony centrum Gdańska jak i z Obwodnicy Trójmiasta (dojazd zajmuje jedynie 10 minut). W okolicy lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Jasień,Gdańsk

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Lawendowe Wzgórza przy w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Szybko można dojechać stąd do centrum miasta i Trójmiejskiej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdańska Przymorze, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm). W pobliżu galeria handlowa Alfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu Młyny Gdańskie, dewelopera Allcon. Nieopodal centrum Gdańska, w cichej i spokojnej okolicy. Inwestycja usytuowana na słonecznym stoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Montażystów

Kokoszki,Gdańsk

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania - Gdańsk Kokoszki Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w spokojnej i zielonej dzielnicy Gdańsk Kokoszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

4 999 zł55 m² 91 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

: na skróty : Oferujemy wyjątkową okazję wynajmu - niepowtarzalny, 3-pokojowy apartament na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca Baltea. : dla kogo? : Dla osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie położone na 9 piętrze w charakterystycznym budynku Falowiec, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

780 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z możliwością własnej aranżacji? Ta nieruchomość na Zaspie przy ul. Jana Pawła II to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Letnica,Gdańsk

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 40 m, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Letnica, ul. Starowiejska. Świetna propozycja dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiedrowskiego

Jasień,Gdańsk

703 879 zł51 m² 13 718,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania Wykończenie wnętrz uwaga! cena promocyjna cena standardowa 740 895,88 zł Wygodne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nadwiślańska

Sobieszewo,Gdańsk

1 458 070 zł50 m² 28 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko tu! Bez pcc! Zakup z Vat! Kupując na firmę odzyskujesz ponad 500 tys. zł.! rarytas - Gotowy apartament urządzony w standardzie premium z miejscem cumowniczym w marinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

1 509 000 zł65 m² 23 215,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż nowy, 3-pokojowy apartament W inwestycji sea salt - gdańsk zaspa Szukasz komfortowego miejsca blisko morza, a jednocześnie z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoluchowskiego

Aniołki,Gdańsk

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

54m2 mieszkanie po generalnym remoncie w 2023, dostępne od zaraz. To bardzo dobra oferta dla osób ceniących bliskość głównych dzielnic Gdańska a jeśli studiujesz lub pracujesz w gumed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

620 000 zł56 m² 11 047,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiedrowskiego

Jasień,Gdańsk

1 507 898 zł100 m² 15 109,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania Wykończenie wnętrz Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiedrowskiego

Jasień,Gdańsk

703 879 zł51 m² 13 718,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko miejskich atrakcji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

589 000 zł43 m² 13 697,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz komfortowego mieszkania w pasie nadmorskim, w cichej i zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: funkcjonalny układ pomieszczeń,piętro w niskiej zabudowie, parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 430 000 zł83 m² 17 247,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż bardzo wyjątkowy apartament Gdańsk Morena, ul. Myśliwskie Wzgórze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

629 000 zł38 m² 16 504,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem od dewelopera robyg w Gdańsku, dzielnica Morena,o powierzchni 40,88 pow. całkowita. 38,11 m , (użytkowa,) położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

589 000 zł45 m² 13 088,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Przymorzu, znanej z kameralnej zabudowy, dużej ilości zieleni oraz wyjątkowej atmosfery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

672 000 zł58 m² 11 584,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, 3 pokojowe mieszkanie - funkcjonalny układ i świetna lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska. Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miraua

Oliwa,Gdańsk

725 000 zł48 m² 15 176,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

3-pokojowe mieszkanie W kamienicy | stara oliwa | 47,77 m | spokojna, zielona okolica mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

545 000 zł38 m² 14 342,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią w doskonałej lokalizacji - Przymorze, blisko plaży. Mieszkanie Słoneczne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

399 000 zł29 m² 13 854,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogródkiem na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Idealne do zamieszkania lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem. Atuty:- Prywatny ogródek ok. 30 m - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

3 254 477 zł128 m² 25 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Apartament w cenionej lokalizacji, zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Guderskiego

Ujeścisko,Gdańsk

2 500 zł46 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2 pokoje dostępne od zaraz! W pełni wyposażone mieszkanie (46,50 m2) składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Letnica,Gdańsk

1 099 224 zł87 m² 12 578,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania fantastyczną ofertę słonecznego mieszkania 4 pokojowego w atrakcyjnej cenie promocyjnej. Układ apartamentu pozwala na jego podział na dwa niezależne lokale! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Wrzeszcz,Gdańsk

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas, kawalerka po remoncie 1 pokojowe do wynajęcia w Gdańsku Wrzeszcz. Wolne od zaraz, obejrzenie możliwe od 04.05.2026 roku. Do wynajęcia kawalerka umeblowana w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania jasne, ustawne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w uroczym bloku osiedlowym wybudowanym w 2012 roku w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Husa

Oliwa,Gdańsk

2 500 zł32 m² 78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio 32m2: gdańsk Oliwa ul. Jana Husa: - niezależne wejście, wysoki parter - pokój, kuchnia, łazienka, wiatrołap - brak kosztów adm, tylko zużyte media - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

510 000 zł43 m² 11 946,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie z balkonem i oknem w aneksie kuchennym Gdańsk Jasień Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie położone na Gdańskim Jasieniu, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

1 950 zł32 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem długoterminowy od zaraz! Wymagamy okazania dokumentu potwierdzającego uzyskiwanie dochodów. Oferta przeznaczona dla osób dorosłych, pracujących. Fantastycznie zlokalizowane dwupokojowe.