dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 913 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 913 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Piecki-Migowo,Gdańsk

760 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OD 1 kwietnia | na 12 miesięcy najem długoterminowy! Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Kompaktowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m2 znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

645 000 zł38 m² 17 154,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Śródmieście,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 266,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Subisława

Żabianka,Gdańsk

580 000 zł42 m² 13 679,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z skm tuż pod nosem oraz szybkim dostępem do morza? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Atuty nieruchomości: 2 niezależne pokoje, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolne Migowo

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 460 000 zł89 m² 16 404,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj w otoczeniu zieleni przestronne mieszkanie z ogrodem i pełną prywatnością na pograniczu Moreny i Matemblewa w Gdańsku. Unikatowa nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Osowa,Gdańsk

555 000 zł42 m² 13 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,59 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Marynarki Polskiej

Wrzeszcz,Gdańsk

365 000 zł32 m² 11 406,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne pod wynajem dwa pokoje na Wrzeszczu. Mamy też kawalerki! Dla studenta, pracującego, blisko uczelni, śródmieścia, świetny dojazd do morza i do Oliwa Business Center Dni Otwarte 25-26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Węgrzyna

Jasień,Gdańsk

2 700 zł32 m² 83,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe komfortowe mieszkanie Z wyposażeniem Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m 2 , zlokalizowane na czwartym piętrze nowoczesnego budynku w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Młode Miasto,Gdańsk

930 000 zł36 m² 25 605,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,32 m , położone na 6. piętrze przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 2 w jednej z najbardziej charakterystycznych części Gdańska. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

2 500 zł64 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji dostępne od zaraz Do wynajęcia przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 64,5 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. św. Ducha

Stare Miasto,Gdańsk

1 100 000 zł55 m² 19 855,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na starym mieście Z potencjałem inwestycyjnym - gdańsk Funkcjonalny układ | Atrakcyjna lokalizacja | Generalny remont | Winda | Duży potencjał najmu ***** opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koziorożca

Osowa,Gdańsk

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

- 0% To mieszkanie to idealna propozycja dla pary, rodziny lub inwestora. Lokalizacja: gdańsk - Osowa, ul. Koziorożca Metraż: 45,72 m Piętro: 2 z 4 Salon | Kuchnia | Sypialnia | Łazienka |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chlebnicka

Stare Miasto,Gdańsk

1 199 000 zł63 m² 19 031,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Klimatyczne mieszkanie w sercu Głównego Miasta - Gdańsk, ul. Chlebnicka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania zlokalizowanego przy ul. Chlebnickiej w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lastadia

Śródmieście,Gdańsk

1 024 000 zł48 m² 21 200,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Dwupokojowe mieszkanie - Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Siedlce,Gdańsk

540 000 zł47 m² 11 448 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w solidnym budownictwie z klimatem? Ta oferta to idealna propozycja zarówno dla pary, singla, jak i inwestora pod wynajem. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

799 000 zł35 m² 22 829 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2 pokojowe położone na Gdańskim Przymorzu przy ul. Chłopskiej. Lokal o powierzchni 34,8 m2 znajduje się na 5 piętrze, który jest bardzo funkcjonalny, zaprojektowany estetycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze Małe,Gdańsk

659 000 zł37 m² 17 810,80 zł/m²

 

Piętro:4/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 37 m 2 , zlokalizowane na 4 piętrze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Wrzeszcz,Gdańsk

648 000 zł45 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Jasne mieszkanie po generalnym remoncie | Gdańsk Wrzeszcz Na sprzedaż jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

427 000 zł35 m² 12 134,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy nowe 2 pokojowe mieszkanie dla każdego ceniącego wygodę, dobrą lokalizację a zarazem odrobinę spokoju! Idealne dla singla, pary i rodziny! Serdecznie zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Śródmieście,Gdańsk

1 460 000 zł50 m² 28 956,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burgaska

Piecki-Migowo,Gdańsk

769 000 zł61 m² 12 607 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania, w doskonałej lokalizacji przy ulicy Burgaskiej w Gdańsku Morenie. Mieszkanie: prezentowane mieszkanie o powierzchni 61 m jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Do Studzienki

Wrzeszcz,Gdańsk

1 199 000 zł86 m² 14 023,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

4 pokoje w klimatycznej kamienicy | Wrzeszcz | balkon | 85,5 m | 1 piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 85,50 m , położone na 1 piętrze zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

420 000 zł35 m² 12 006,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w południowej dzielnicy Gdańska dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

889 000 zł67 m² 13 225,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 przestronne pokoje z tarasem II 2 miejsca w hali garażowej II komórka lokatorska II winda Nowe osiedle, ogrom zieleni, doskonale skomunikowane zarówno z Centrum Gdańska, jak i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osińskiego

Jasień,Gdańsk

839 000 zł61 m² 13 740,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe trzypokojowe mieszkanie z dużym trasem na osiedlu wiszące ogrody w Gdańsku na ul. Osińskiego. Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Śródmieście,Gdańsk

2 500 zł45 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Umowa najem okazjonalny! Nieruchomość zadbana gotowa do wprowadzenia. Mieszkanie jest niezwykle przestronne i komfortowe. Na powierzchni 44,70m2 wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem okazjonalny w pełni wyposażone, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe na Gdańskim Jasieniu. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

598 000 zł45 m² 13 288,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam do zaoferowania mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ulicy Kaczyńskiego na Przymorzu lokalizacja - ok 15 min pieszo plaża w Jelitkowie - 800 m Park Reagana - blisko przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Przymorze,Gdańsk

404 404 zł30 m² 13 480,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam kawalerkę o pow. 30 m2 przy ulicy Chłopskiej na Przymorzu w Gdańsku. Do remontu. Dostępna od ręki. Zakup przez cudzoziemców bez zezwolenia mswia. Atuty: - 10 minut do plaży; - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Żabianka,Gdańsk

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Galeria łączy zdjęcia aktualnego wnętrza z wizualizacjami, aby łatwiej było wyobrazić sobie możliwości aranżacyjne mieszkania Między morzem a codziennością Są takie miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Góralska

Niedźwiednik,Gdańsk

899 000 zł75 m² 11 970,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz dużego, wygodnego mieszkania do wprowadzenia, w Gdańsku dzielnicy Niedźwiednik? To miejsce zdecydowanie warto zobaczyć. Nie płacisz prowizji Gdańsk Niedźwiednik atuty: przestronne 75,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jelitkowo,Gdańsk

1 575 000 zł72 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opis nieruchomości Pięknie położony, bardzo funkcjonalny apartament 3-pokojowy na parterze budynku 2-piętrowego, w wyjątkowo cichej i zielonej okolicy - bezpośrednio przy parku, nad potokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 695 zł56 m² 48,13 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu długoterminowego (umowa do 30.06.2027 z możliwością przedłużenia lub wcześniejszego rozwiązania za porozumieniem stron) mieszkania na osiedlu Centralpark na Morenie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyczółkowskiego

Siedlce,Gdańsk

898 000 zł79 m² 11 367,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Mieszkanie z ogrodem i garażem Gdańsk Siedlce Opis nieruchomości: Sprzedam komfortowe mieszkanie o powierzchni 78,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

560 000 zł40 m² 14 084,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem W gdańsku - idealne na start lub pod inwestycję Nowoczesny apartament 39,76 m w nowej inwestycji w południowej części Gdańska! mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

641 000 zł58 m² 10 994,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Główne atuty: - obecnie jako 3- pokojowe mieszkanie, łatwa re-aranżacja na 4- pokojowe mieszkanie - funkcjonalny, dwustronny układ (wschód zachód) świetnie doświetlone wnętrze przez cały dzień,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hemara

Wrzeszcz,Gdańsk

3 500 zł50 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronne mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Garnizon - ul. Hemara, gdańsk Wrzeszcz. Mieszkanie o powierzchni 49,7m2 składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Orunia Górna,Gdańsk

560 000 zł53 m² 10 604 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

bez prowizji bez podatku istnieje opcja wykończenia mieszkania pod klucz, mieszkanie w ukończonej inwestycji! Nowoczesna inwestycja położona w południowej części Gdańska. Osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

519 000 zł46 m² 11 282,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Jesteś studentem, który ceni sobie niskie koszty utrzymania i bycie w samym centrum wydarzeń? A może człowiekiem z żyłką przedsiębiorczości pragnącym zarabiać na wynajmie?.