dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 924 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 924 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Marina Primore, przymorze. Bliskość morza, parku Reagana sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji. W parku dobrze wyposażone place zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza i centrum, industrialny styl, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cebertowicza

Chełm,Gdańsk

579 000 zł50 m² 11 697 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Agencja westate prezentuje jasne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie, położone w doskonale zlokalizowanej i skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Chełm. To idealna propozycja dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żabi Kruk

Śródmieście,Gdańsk

490 447 zł28 m² 17 515,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2028

Nowoczesny apartament inwestycyjny w Śródmieściu - 28 m Na sprzedaż funkcjonalny, 1-pokojowy apartament o powierzchni 28 m , położony na 1. piętrze nowej inwestycji w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

2 706 000 zł98 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4-pokojowy apartament z widokiem na Motławę | Premium inwestycja | Gdańsk Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 98,40 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jana Pawła II

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

1 499 000 zł75 m² 19 986,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 74,9m2 znajdujące się w dzielnicy Zaspa-Rozstaje. Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu wraz z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

580 000 zł38 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo słoneczne i ciche mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Przymorza - w pierwszej linii zabudowy od plaży i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Letnica,Gdańsk

870 000 zł66 m² 13 260,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania cesję ud nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej na Gdańskiej Letnicy, jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wichrowe Wzgórze

Nowiec,Gdańsk

1 500 000 zł89 m² 16 808,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament klasy premium - Luksus, który zaczyna się od spokoju natury Ten wyjątkowy apartament to synonim nowoczesnej elegancji i świadomego stylu życia. Zlokalizowany na 8. piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

600 000 zł50 m² 12 121,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią położone na 3 piętrze w budynku z 1990 roku, zlokalizowane w Gdańsku w dzielnicy Chełm. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Dolne Miasto,Gdańsk

1 095 000 zł57 m² 19 312,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,70 m , zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Toruńskiej 15 w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdańsk

609 000 zł45 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czarny Dwór

Brzeźno,Gdańsk

7 000 zł87 m² 80,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wszystkie zdjęcia oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej Gaudium. Preferowany najem okazjonalny. Dostępne od zaraz! Do wynajęcia przestronne, urządzone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bony

Ujeścisko,Gdańsk

869 000 zł70 m² 12 414,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z własnym ogródkiem na rodzinnym Osiedlu Pogodnym w Gdańsku. To idealna przestrzeń dla rodzin 2+1 - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

3 700 zł53 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o pow 53 m2 , Zajezdnia, gdańsk pomorskie. Mieszkanie znajduje się na 10 pietrze. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - dwie niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

440 000 zł42 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - dużo zieleni w okolicy - nowe budownictwo - przestronny balkon - prywatne miejsce parkingowe za szlabanem - mieszkanie narożne, słoneczne - bardzo duża odległość między kolejnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bergiela

Łostowice,Gdańsk

889 000 zł72 m² 12 433,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem I garaż | gdańsk ujeścisko-łostowice Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, rodzinnej okolicy a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Przymorze Małe,Gdańsk

2 900 zł46 m² 62,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty Nieruchomości: -3 osobne, zamykane pokoje - idealne dla studentów lub rodziny -blisko Galerii Przymorze, sklepów, restauracji i komunikacji -w pełni umeblowane - gotowe do zamieszkania -niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

970 000 zł55 m² 17 515,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: nieruchomość inwestycyjna 55,5 m , podzielona na dwie w pełni wyposażone kawalerki - idealne pod wynajem krótko- i długoterminowy, generujące stabilny i wysoki dochód. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

714 000 zł42 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z biurami nieruchomości. Lokalizacja: ul. Długa Grobla, dzielnica - Śródmieście, gdańsk Mieszkanie: 42 m2 , 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

599 999 zł46 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

To nie jest zwykłe mieszkanie. To spełnienie marzeń o lokalizacji blisko morza. To adres z historią, klimatem i przyszłością - Gdańsk, ul. Jagiellońska 10, kultowy falowiec, który od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Grunwaldzka

Oliwa,Gdańsk

1 500 000 zł118 m² 12 756,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Zalety nieruchomości: * Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, * 5 minut pieszo do stacji skm * 3 minuty do przystanku tramwajowego i autobusowego, * 10 min pieszo do awfis, * Park Oliwski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długie Ogrody

Stare Miasto,Gdańsk

1 790 000 zł112 m² 15 982,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Idealne na Second Home Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość w samym sercu Gdańska - mieszkanie o powierzchni 112 m , które łączy elegancję i komfort. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Deotymy

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

399 000 zł31 m² 13 017,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż kawalerka w Gdańsku! Mieszkanie obecnie ma wydzieloną łazienkę, kuchnię i 1 duży pokój. Całkowita powierzchnia mieszkania to 30.65 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

1 120 000 zł45 m² 24 994,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 44,81 m2, położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku (z 12). To doskonała propozycja dla osób ceniących wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

1 059 000 zł76 m² 13 879,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, bardzo przestronnego mieszkanie 3-pokojowego o powierzchni 76,3 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

2 800 zł39 m² 71,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym w hali - Gdańsk, ul. Pastelowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 39,06 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Jasień,Gdańsk

749 000 zł61 m² 12 278,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 61 m , usytuowane na 2. piętrze narożnego budynku z windą, na osiedlu Jasień Bulwary - inwestycja dewelopera Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Hirszfelda

Chełm,Gdańsk

345 500 zł26 m² 13 339,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Okazja! Przytulna kawalerka w świetnej lokalizacji - idealna do zamieszkania lub jako inwestycja pod wynajem! atuty: - bliskość centrum, politechniki Gdańskiej oraz gumed - świetna opcja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 045 000 zł68 m² 29 989,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 68.19 m2, położone na 12. piętrze nowoczesnego budynku (z 12). To doskonała propozycja dla osób ceniących wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

975 287 zł44 m² 22 302,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nieruchomość w województwie pomorskim, apartament na piętrze o powierzchni 43,73 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej w Gdańsku Oliwie. Lokal składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Lubowidzka

Jasień,Gdańsk

340 000 zł25 m² 13 594,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Loftowa architektura | Dla Ciebie lub pod wynajem Kupujesz bezpiecznie, z gwarancją najniższej ceny. Atuty: 1-pokojowe mieszkanie na parterze w nowej inwestycji na Gdańskim Jasieniu Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Warszawskich

Aniołki,Gdańsk

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, świeżo urządzone trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Gdańsk Aniołki, ul. Powstańców Warszawskich, na nowym osiedlu Perspektywa (eurostyl). Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chłopska

Żabianka,Gdańsk

1 299 000 zł61 m² 21 295,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,3 m , położone w Gdańsku Żabiance - Wieża Leszka Białego, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

2 242 813 zł96 m² 23 348 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja W harmonii Z przyrodą Gdańsk Oliwa | Przyznany certyfikat breeam | Strefa odpoczynku dla mieszkańców na terenie inwestycji | Stan deweloperski | Miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

3 200 zł42 m² 76,85 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie w sercu Gdańska - osiedle doki. Atuty: nowe osiedle doki z 2024 roku, renomowany deweloper Eurostyl. Doskonała lokalizacja - blisko Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Jasień,Gdańsk

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchnii 44 m2 w Gdańsku, jasień. Dostępne od zaraz. Mieszkanie na 3 piętrze na zamkniętym osiedlu, składa się z: salonu z wyjściem na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

459 000 zł32 m² 14 502,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem, komórką lokatorską I miejscem parkingowym - gdańsk, jasień! lokalizacja: mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jednorożca

Osowa,Gdańsk

599 000 zł56 m² 10 664,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie z dużym balkonem - Gdańsk Osowa, ul. Jednorożca. Szukasz miejsca, w którym codzienność nabiera spokoju, a każda chwila w domu daje poczucie komfortu? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alberta

Kokoszki,Gdańsk

699 000 zł57 m² 12 177,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie dla rodziny na Kokoszkach w Gdańsku. Mieszkanie z dwoma ogródkami o łącznej powierzchni ponad 75 m , co daje wyjątkową przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdańsk

Osowa,Gdańsk

767 803 zł86 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji : ) Zapraszam do zakupu nowego mieszkania w prestiżowej inwestycji Ostoja w Gdańsku. To doskonała propozycja dla osób ceniących nowoczesne budownictwo, komfort oraz bliskość.