dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 917 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 917 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Junony

Osowa,Gdańsk

830 000 zł60 m² 13 947,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Osowej. Ten nowoczesny lokal to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

662 000 zł67 m² 9 865,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w południowej części Gdańska. Osiedle jest zaprojektowane w koncepcji minimalistycznej, łącząc kameralną, niską zabudowę z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lenartowicza

Przeróbka,Gdańsk

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem | Gdańsk Przeróbka | 28 m | po remoncie | blisko plaży i centrum! ul. Lenartowicza 10, gdańsk - dzielnica Przeróbka Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 631 644 zł130 m² 20 268,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 129,84 m , z ekspozycją południowo-zachodnio-wschodnią, która gwarantuje dostęp do naturalnego światła przez cały dzień. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

549 000 zł47 m² 11 601,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! grand estates ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży: mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk Łostowice | 47,32 m | Szybkie wydanie lokalizacja: na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobieli

Brzeźno,Gdańsk

1 439 478 zł79 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku - idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78,66 m , położone w spokojnej części Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rytelska

Borkowo,Gdańsk

549 814 zł53 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3- pok mieszkanie 8 km do centrum z tarasem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Przymorze,Gdańsk

649 500 zł42 m² 15 282,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż przytulne, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 42,5 m , położone na 4. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Gdańsk

939 000 zł38 m² 24 782,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament z widokiem na Motławę Zamieszkaj w miejscu, które łączy historię i nowoczesność. Nowa Wałowa to jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji w Gdańsku - projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałowa

Mariacka,Gdańsk

4 300 zł64 m² 67 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne i bardzo komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Bastion Wałowa w samym sercu Gdańska (śródmieście). To wyjątkowe miejsce znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

1 144 096 zł62 m² 18 576 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,59 m , z ekspozycją zachodnią, która napełnia wnętrza ciepłym, popołudniowym światłem. Salon z aneksem kuchennym (24,17 m ) otwiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chmielna

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

1 259 180 zł48 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyspa spichrzów - dwupoziomowy apartament Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta | Prestiżowa lokalizacja | Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

489 000 zł46 m² 10 747,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Borkowo,Gdańsk

495 000 zł48 m² 10 340,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż 3 pokoje - 47,87m2. Parter z ogródkiem w dobrej cenie. Brak klatek i osobne wejścia do każdego z mieszkań. Szeregowa zabudowa, metraż od 40 do 60 m2, ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rytelska

Borkowo,Gdańsk

348 390 zł28 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe, funkcjonalne mieszkanie w spokojnej części Gdańska. To idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć wygodne życie w mieście z codziennym spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Platynowa

Orunia Górna,Gdańsk

468 753 zł30 m² 15 384,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - idealne zarówno do wygodnego życia codziennego, jak i pod inwestycję. Lokal o funkcjonalnym układzie, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze Wielkie,Gdańsk

2 390 zł33 m² 72,42 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na Przymorzu w apartamentowcach Spektrum. Bliskość morza, parku Reagana sprzyja aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji. W parku dobrze wyposażone place zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Wrzeszcz,Gdańsk

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Inwestycję wyróżnia lokalizacja blisko morza i centrum, industrialny styl, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Królewskie Wzgórze,Gdańsk

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Królewskie Wzgórze. Świetnie skomunikowane. Przystanek autobusowy i tramwajowy 3 min pieszo, pkm 15 min pieszo, w sąsiedztwie sklepy (żabka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Osiedle Bursztynowa Zatoka znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą i Starowiejską. Osiedle powstaje zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Królewskie Wzgórze,Gdańsk

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czermińskiego

Jasień,Gdańsk

642 000 zł63 m² 10 172,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3- pokojowe mieszkanie (63,11 m2), położone na topowym 4-tym piętrze w Gdańsku Jasieniu. Mieszkanie: oferowane 3- pokojowe mieszkanie narożne o powierzchni 63,11 m2, posiada ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myczkowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

999 000 zł74 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 4-pokojowe, własnościowe. Balkon, podwójny przedpokój, duży pokój, 3 pokoje mniejsze, kuchnia, łazienka, osobno wc, komórka lokatorska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zaspa,Gdańsk

749 000 zł62 m² 12 139,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Zaspie. To ulubione miejsce do życia mieszkańców Trójmiasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rytelska

Borkowo,Gdańsk

610 300 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3pokojowe z ogródkiem o powierzchni 61,03m2, położone na parterze w spokojnej , rozbudowującej się części Gdańska. Kameralne budynki w nowoczesnej architekturze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Warszawskich

Siedlce,Gdańsk

894 000 zł43 m² 20 995,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze atuty: 2 pokoje, w pełni umeblowane i wykończone w neutralnych kolorachgotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładówfunkcjonalny układ pomieszczeń zapewniający komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Oliwa,Gdańsk

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokal ma 30 m i znajduje się na 4. piętrze 10-piętrowego bloku z windą. Składa się z jasnego pokoju, osobnej kuchni i łazienki, a dodatkowym atutem jest balkon. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Angielska Grobla

Śródmieście,Gdańsk

1 899 990 zł71 m² 26 588,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 71,46 m , położonego w prestiżowej lokalizacji w Gdańsku, na ul. Angielska Grobla. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wejhera

Jelitkowo,Gdańsk

444 000 zł28 m² 15 783,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Więcej zdjęć na naszej stronie : dobraoferta.Pro Stylowa kawalerka na 1 piętrze blisko morza MIESZKANIE: - kapitalny remont w 2010 roku - aranżacja nowoczesna, funkcjonalna i stylowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

550 000 zł49 m² 11 201,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty: - dostępne od zaraz - widok na zieleń - oddzielna kuchnia - 3min pieszo do tramwaju i autobusu - w pobliżu zbiorniki retencyjne, parki - wiele sklepów i usług w zasięgu ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

796 520 zł67 m² 11 870,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,10 m2 z balkonem o powierzchni 9 m2, w dzielnicy Gdańsk Łostowice.!Termin oddania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stępkarska

Śródmieście,Gdańsk

909 999 zł38 m² 23 947,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż mieszkanie inwestycyjne W centrum gdańska roi 5,5%! opis mieszkania Apartament o powierzchni 38 m , wykończony w wysokim standardzie i urządzony w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

919 000 zł58 m² 15 798,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Cena ostatecznie zweryfikowana rynkowo (919 000 pln) Zdecydowaliśmy się na ostatnią, głęboką korektę cenową. Cena 919 000 pln jest naszą twardą ceną wyjściową, która jest najniższą ceną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Chełm,Gdańsk

699 000 zł51 m² 13 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wykończone mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem na zamkniętym osiedlu monitorowanym - Gdańsk Chełm, ul. Królowej Jadwigi Oferuję przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Derdowskiego

Oliwa,Gdańsk

939 000 zł52 m² 18 057,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mam Państwu do zaoferowania klimatyczne, ciepłe i ustawne mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w uroczej kamienicy przy ulicy Jarosza Henryka Derdowskiego w gdańskiej Oliwie. Ta doskonale.