dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 907 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 907 ogłoszeń

2 600 zł38,41 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od czerwca 2026 - najem okazjonalny Minimalny okres najmu - 18 miesięcy. Wynajmę umeblowane i wyposażone w sprzęt agd dwupokojowe mieszkanie o pow. 38m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 974 zł40,92 m² 16 372,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 000 zł43 m² 13 744,19 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

opis: ekspozycja zachodnia Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność i indywidualizm. Jego centralna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36 m² 15 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania blisko morza w przystępnej cenie? To mieszkanie do własnej aranżacji, jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

445 000 zł33,10 m² 13 444,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka z ogrodem | 33,10 m | Gdańsk Zakoniczyn | Zieleń Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 33,10 m , położona na parterze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł50,30 m² 13 697,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 2. piętrze kamienicy w sercu gdańskiego Śródmieścia. Lokal jest w pełni gotowy do zamieszkania, w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł65,70 m² 19 010,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Gdańska - meksykańska dusza na Pohulance. Zapraszam do poznania przestrzeni, która łączy w sobie atuty życia w centrum miasta z kojącą bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł240 m² 2 291,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: oferuję na sprzedaż udział 1/3 w domu szeregowym zlokalizowanym w Gdańsku. Nieruchomość o łącznej powierzchni 240 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł30 m² 19 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesny apartament na osiedlu Bastion Wałowa zlokalizowanym w samym sercu Gdańska.Gotowy Produkt Inwestycyjny. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (pościel,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48,50 m² 15 443,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: wrzeszcz Górny to jedna z bardziej prestiżowych i malowniczych dzielnic Gdańska, położona na wzniesieniach po zachodniej stronie miasta. Charakteryzuje się spokojnym, willowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł70 m² 18 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Atuty: prestiżowa lokalizacja w historycznym centrum Gdańska przy Bazylice Mariackiej; widok na dachy starówki i bezpośrednie sąsiedztwo najważniejszych zabytków; unikatowe XVIII-wieczne.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł60,81 m² 11 675,71 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe położone w otoczeniu lasu w idealnej lokalizacji. Wygodna i ergonomiczna aranżacja wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla najemcy bez prowizji! Mile widziane osoby pracujące oraz firmy na długoterminowy najem. Mieszkanie w całości umeblowane, gotowe do zamieszkania. Lokalizacja: mieszkanie położone na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,35 m² 15 413,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wyższym standardzie, natychmiastowe wydanie! lokalizacja: mieszkanie położone na pięknym Osiedlu biotura, dzieła dewelopera Budner Inwestycje. Eleganckie i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł45,23 m² 13 906,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz komfortowego mieszkania z balkonem, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty: - szybki wyjazd na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł54 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3 pokojowe w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 54m2, usytuowane w inwestycji "nowa Letnica" Robyg, mieszczącej się w bliskiej odległości od morza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 100 zł67,46 m² 13 550,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja, gdańsk siedlce/śródmieście. Lokal do odbioru w czerwcu. 4 pok. z 60m ogródkiem. Wysoki parter 2 piętro. Do Starego Miasta 2 km, obok przystanki tramwajowe, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie z ogródkiem | Gdańsk śródmieście | osiedle Aura mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 34m2, w pełni wyposażone mieszkanie, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł65,50 m² 9 770,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Tylko U nas! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na osiedlu położonym w południowej dzielnicy Gdańska jaką są Łostowice. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł32 m² 92,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny azyl nad Bałtykiem - 2-pokojowe mieszkanie w Porto Letnica! Mieszkanie to łączy w sobie nowoczesność, wygodę oraz bliskość morza. To 32 m2 perfekcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł65 m² 12 446,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż przestronnego mieszkanie znajdujące się w prężnie rozwijającej się, rodzinnej dzielnicy Gdańska - Osowie, na najbardziej znanym osiedlu Ogrody Diany.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45,97 m² 16 075,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,97 m2 znajdujące się przy ulicy Lawendowe Wzgórze 40 w dzielnicy Gdańska Jasień. W skład mieszkania wchodzą: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł43 m² 29 069,77 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament z pięknym panoramicznym widokiem - idealny jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu premium położonego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

374 448 zł26,81 m² 13 966,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż kawalerka w Gdańsku Śródmieście. Zostało już tylko kilka mieszkań! Formalnie jest to lokal usługowy do ceny zakupu należy doliczyć 23% vat. Mieszkanie znajduje się 4 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 312 zł41,25 m² 15 449,99 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesny apartament inwestycyjny - serce Miasta, gdańsk Wyobraź sobie poranek w miejscu, gdzie historia łączy się z nowoczesnością. Industrialny klimat dawnej stoczni, widok na wodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł42,23 m² 25 455,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: *prestiżowa inwestycja Scala od Moderna Holding w Śródmieściu *cicha lokalizacja *wewnętrzny ogród *eleganckie, przestronne wnętrze z jakościowym wyposażeniem *w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 927 015 zł66,38 m² 29 030,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament na wyspie spichrzów Stan deweloperski | Ulubiona całoroczna turystyczna część Gdańska | Blisko zabytków i atrakcji miasta ***** rozkład pomieszczeń: lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,80 m² 11 931,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Hot oferta! dostępna tylko U nas! atuty: - funkcjonalny układ pomieszczeń - Blisko Starówki i Długiego Targu - Pełna infrastruktura handlowo - usługowa - Bardzo dobra komunikacja miejska -.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł30,28 m² 19 121,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc. 0% prowizji Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, gdańsk, śródmieście. Mieszkanie: lokal o metrażu 29,85 m położony jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł28 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: nieruchomość mieści się w gdańskiej dzielnicy Orunia. Okolica ta charakteryzuje się bardzo dobrym połączeniem z innymi częściami miasta, zarówno komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46 m² 10 847,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Nowa niższa cena. Zapraszamy do zakupu lokalu mieszkalnego położonego w Gdańsku. Świetne połączenia komunikacyjne pozwalają na szybki dojazd do każdej gdańskiej uczelni, a także do innych.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł50 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż mieszkania - Gdańsk Letnica, ul. Sucha Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku w dzielnicy Letnica w Gdańsku, przy ul. Suchej. Lokal oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł56,16 m² 24 839,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana jest w najbardziej prestiżowej inwestycji w Gdańsku- granaria na Wyspie Spichrzów. II etap inwestycji zostanie ukończony do 2024 roku. Granaria to projekt łączący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 448 015 zł46,43 m² 31 187,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Luksusowe apartamenty nad Motławą - serce Gdańska, prestiż i historia w jednym Zamieszkaj tam, gdzie historia spotyka współczesny luksus. W samym sercu Gdańska, na wyjątkowej Wyspie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 943 864 zł154,23 m² 19 087,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji odea park Z pięknym widokiem Ekologiczna inwestycja | Bliskość Starego Miasta | Zielone otoczenie | Certyfikat breeam | Komfort i prywatność | Duży.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł96,30 m² 31 142,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Apartament | 2 tarasy | 96 m2 | Gdańsk-Jelitkowo Neptun Park Na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 96,30 m , zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Neptun Park.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł47,24 m² 23 073,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania słoneczne mieszkanie znajdujące się w inwestycji Nadmotławie z 2022 roku, nad rzeką Motławą, składające się z: pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon, sypialni od.

Szczegóły ogłoszenia

614 000 zł51 m² 12 039,22 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 8 piętrze budynku w sercu Gdańsk - w prestiżowej dzielnicy Śródmieście. To idealna propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł57,50 m² 12 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie w Gdańsku o powierzchni 57,50 m , położone w spokojnej i zielonej części miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie - prestiżowe osiedle gdańskie młyny , widok na zieleń! lokalizacja Młyny Gdańskie to nowoczesne, kameralne osiedle położone w sercu Gdańska, zaledwie około 2.

Szczegóły ogłoszenia

714 900 zł53,80 m² 13 288,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 53,80 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku z 2002 roku, zlokalizowane w dzielnicy.