dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 920 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Chełm,Gdańsk

3 600 zł83 m² 43,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajem od 1 Września! Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe czteropokojowe-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,9m2, położone na 9 piętrze. Mieszkanie znajduje się w Gdańsku Chełmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Łostowice,Gdańsk

624 146 zł55 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle blisko terenów zielonych przystępne ceny mieszkań oddane do użytku kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

680 000 zł61 m² 11 147,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe nowe 3pok 61m2 z ogródkiem 17m2 zachód mieszkanie wykończone pod klucz! Pokój dzienny z aneksem 22,44m2 Sypialnia 10.48m2 Sypialnia 10.65m2 Garderoba 2.8m2 Łazienka 4.5m2 Przedpokój 9,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Młyniska,Gdańsk

540 000 zł44 m² 12 317,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze w trzypiętrowej kamienicy z początku XX wieku. Lokalizacja: młyniska to dzielnica położona przy linii tramwajowej oraz kolejce skm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Kowale,Gdańsk

568 197 zł63 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: gdańsk Kowale Cena: 568197,00 pln mieszkanie 2a Powierzchnia mieszkania: 63,14 m Rok budowy: 2025 (oddanie czerwiec) Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

599 000 zł48 m² 12 402 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę 3-pokojowe mieszkanie, idealne zarówno pod wynajem, jak i do zamieszkania, w znakomitej cenie i lokalizacji. Lokalizacja: ul. Bolesława Chrobrego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawendowe Wzgórze

Jasień,Gdańsk

548 000 zł36 m² 15 055 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku. Mieszkanie położone przy ul. Lawendowe Wzgórze w Gdańsku, idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

698 080 zł60 m² 11 576,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestawiam lokal w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, przestronny z tarasem oraz dużym salonem z wyjściem na taras! Lokalizacja-> Dzięki wyjątkowemu położeniu na granicy Moreny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cedrowa

Ujeścisko,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 311 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Firma Westate ma przyjemność przedstawić Państwu, wykończone w wyjątkowym stylu, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Cedrowej w Gdańsku. Oferta dostępna tylko w Westate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turzycowa

Jasień,Gdańsk

600 000 zł44 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w stylu glamour dla singla lub pary w atrakcyjnej lokalizacji - Gdańsk Jasień! 44,16 m2/ 2 pokoje/ Gdańsk ul. Turzycowa/ Gotowe do wprowadzenia Z wielką przyjemnością oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leskiego

Jasień,Gdańsk

499 000 zł43 m² 11 604,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym balkonem w popularnej lokalizacji Gdańsk Jasień ul. Leskiego! Mieszkanie o metrażu 43m2 znajduje się na cichym osiedlu, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pilotów

Kowale,Gdańsk

549 255 zł63 m² 8 699 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: - kameralne osiedle - wysoka jakość wykonania - gwarantowana prywatność - niskie ceny mieszkań - Odbiór:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Letnica,Gdańsk

684 684 zł51 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Brak pcc 2% dla każdego kupującego oraz brak prowizji dla biura ze strony kupującego. Opis: na sprzedaż nowoczesny apartament o wielkości 51,48 m2 z tarasem. Są dostępne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Dolne Miasto,Gdańsk

4 000 zł65 m² 61,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku przy ul. Zielonej z pięknym widokiem na Motławę. Apartament znajduje się znajduje się w niedalekiej odległości Starego Miasta oraz Mariny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

559 000 zł41 m² 13 701 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz 2 pokojowego mieszkania blisko morza do własnej aranżacji ? Świetnie trafiłeś! Atuty: - mieszkanie do własnej aranżacji, - idealna lokalizacja, - blisko morza, - balkon, - idealna inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Siedlce,Gdańsk

2 650 zł44 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w pięknej inwestycji Młyny Gdańskie w dzielnicy Siedlce w Gdańsku. Promocja! Podpisz umowę do piątku 23 sierpnia i zyskaj 500 zł rabatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chłopska

Żabianka,Gdańsk

1 149 000 zł62 m² 18 622,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Adres: ulica: chłopska 65, gdańsk Żabianka Opis nieruchomości: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,7 m , położone w dzielnicy Żabianka w Gdańsku. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrna

Orunia Górna,Gdańsk

949 000 zł90 m² 10 544,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Czteropokojowe, pięknie wykończony apartament o wysokim standardzie! Na sprzedaż bardzo przestronne, jasne, mieszkanie wykończone w wysokim standardzie! Do urządzenia mieszkania użyto wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Połczyńska

Jasień,Gdańsk

749 000 zł65 m² 11 523,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w szeregu- 4 pokoje w tym 2 pokoje na parterze, z ogródkiem, tarasem i miejscem parkingowym. Doskonała Lokalizacja Mieszkanie położone jest w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

397 000 zł32 m² 12 322 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaoferować mieszkanie znajdujące się na terenie oddanej w 2022 r. inwestycji Park Południe przy ul. Wielkopolskiej. To kameralne osiedle, o ciekawej architekturze, wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolumba

Piecki-Migowo,Gdańsk

733 000 zł73 m² 9 986,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Tylko W golden gate! Na sprzedaż 4-pokojowe, klimatyczne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska - Morenie. Nieruchomość usytuowana jest na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flisykowskiego

Jasień,Gdańsk

649 000 zł59 m² 11 069,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

To przestronne, trzypokojowe mieszkanie oferuje doskonale zaprojektowaną przestrzeń, która łączy wygodę z funkcjonalnością. Idealne dla rodzin, par oraz osób ceniących komfort i estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

2 999 zł68 m² 44,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68 m2 znajdujące się w Gdańsku we Wrzeszczu przy ul. Michałowskiego. W jego skład wchodzą: - 3 niezależne, przestronne pokoje, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale Przedmiejskie

Dolne Miasto,Gdańsk

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 43 m , zlokalizowane w dzielnicy Dolne Miasto w Gdańsku. Promocja! Podpisz umowę do 23 sierpnia i zyskaj 500 zł rabatu na pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Oliwa,Gdańsk

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie naprzeciwko ug | Nietuzinkowy wystrój | 3 pokoje Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Wita Stwosza w Oliwie. Jest to idealna lokalizacja zarówno dla studentów jak i młodych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Barbary

Śródmieście,Gdańsk

1 399 999 zł60 m² 23 333 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ekskluzywny Apartament w Sercu Gdańska - Doskonała Inwestycja z Wysokim Zwrotem! Oferujemy komfortowy, designersko w pełni urządzony apartament w prestiżowym kompleksie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

521 832 zł26 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

441 000 zł33 m² 13 323,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: kameralne osiedle z nowoczesną architekturą bliskość centrum i zaplecza handlowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanki

Oliwa,Gdańsk

1 806 277 zł77 m² 23 379 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna wyjątkowe osiedle świetna lokalizacja duży taras Gotowe do odbioru kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Orunia Górna,Gdańsk

463 933 zł35 m² 13 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. Przestronna mieszkanie 2 pokojowe usytułowane na południu Gdańska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drzewieckiego

Zaspa,Gdańsk

1 169 000 zł55 m² 21 371,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Na sprzedaż przestronny 2 pokojowy apartament zlokalizowany w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Zaspa w nowym apartamentowcu z 2009 r. (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdańsk

Letnica,Gdańsk

1 580 760 zł88 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Genialny apartament z niepowtarzalnym widokiem z okien. Cena do negocjacji - zaproponuj swoją cenę! sprzedaż realizowana bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdańsk

Kokoszki,Gdańsk

702 500 zł90 m² 7 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wnętrze mieszkania emanuje nowoczesnym stylem, jednocześnie zachowując ciepło i przytulność. Duże, panoramiczne okna pozwalają na dostęp obfitemu światłu słonecznemu, co nadaje każdemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Słoneczna Morena,Gdańsk

990 000 zł69 m² 14 335,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Atuty: - dwa prywatne miejsca w hali garażowej - komórka lokatorska - nowe budownictwo z cichobieżną windą - 5 minut do Galerii Morena - 5 minut do przystanku tramwajowego i autobusowego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Śródmieście,Gdańsk

1 199 000 zł60 m² 19 907 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość w Gdańsku Śródmieściu. Lokalizacja: gdańsk, ul. Łąkowa 60 Powierzchnia: 60,23 m Piętro: 3 Ilość pokoi: 2 z potencjalną możliwością wydzielenia 3 pokoju jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michałowskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 200 zł68 m² 47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Partyzantów

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

4 000 zł79 m² 50,76 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny na wynajem, kwota najmu 4000 złotych miesięcznie + koszty administracyjne. Kaucja 10.000,00 złotych. Mieszkanie dostępne od zaraz. Brak miejsca w hali garażowej oraz komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pestalozziego

Wrzeszcz Dolny,Gdańsk

729 000 zł52 m² 14 100,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w najlepiej skomunikowanej i najbardziej pożądanej dzielnicy - Gdańsk Wrzeszcz w klimatycznej kamienicy z 1918 roku. Atuty: przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łostowice,Gdańsk

600 000 zł44 m² 13 495,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Łostowice - Niepołomicka I 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 I 3 piętro w 4 piętrowym budynku I Miejsce postojowe I Gotowe do zamieszkania Najważniejsze atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stężycka

Jasień,Gdańsk

575 000 zł43 m² 13 248,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe bez pośredników! Słoneczne,zadbane,bardzo ciepłe mieszkanie sprzedam. Mały pokój 10.60m2,duży pokój z aneksem kuchennym Ok 25 m2( istnieje możliwość wydzielenia kuchni osobno).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złota Karczma

Matarnia,Gdańsk

630 000 zł49 m² 12 836,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie Z ogrodem Lokal mieszkalny 2- pokojowy na parterze, o powierzchni 49,08 m2, znajdujący się w budynku trzy-piętrowym z 1986r. Nieruchomość z bardzo dużym potencjałem.