dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 922 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 922 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasieńska

Piecki-Migowo,Gdańsk

799 000 zł70 m² 11 479,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania o powierzchni prawie 70 m2, usytuowanego na drugim piętrze dwupiętrowego budynku powstałego w 2011 roku, na malowniczym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borkowska

Łostowice,Gdańsk

459 000 zł43 m² 10 649,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje 43m2 parter taras 28m2 na ivq25 E Pokój dzienny z aneksem 22.72m2 Sypialnia 10m2 Łazienka 4.67m2 Hol 5m2 Taras 27.57m2 Ekspozycja wschód. Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czubińskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 100 zł63 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do wynajęcia duże, dwupokojowe mieszkanie na ulicy Czubińskiego. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Morena, w niedalekiej odległości od Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starogardzka

Jasień,Gdańsk

486 000 zł54 m² 9 057,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: nieruchomość 3 pokojowa o powierzchni 53,66m2 znajduje się na parterze 4 - piętrowego budynku i w jej skład wchodzą: przedpokój łazienka pokój dzienny z aneksem kuchennym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ustronie

Wyspa Spichrzów,Gdańsk

406 000 zł28 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal 28m2 ogródek zachód 10.21m2 IIIQ24 - 23% VAT Pokój z aneksem 22.66m2 Łazienka 3.45 m2 Hol 1.6m2 taras i ogródek 10.21 m2 Ekspozycja zachodnia. Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Przymorze,Gdańsk

4 300 zł82 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 - pokoje, komfortowo urządzony apartament o powierzchni 82 m2, położony na ósmym ostatnim piętrze z dużym tarasem ok 20 m2, na nowym osiedlu Mezzo w Gdańsku Przymorzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

389 000 zł30 m² 12 966,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w samym centrum Przymorza. Lokal położony jest na 8 piętrze i składa się z pokoju (17 m2) z wyjściem na balkon od strony południowej, kuchni (6 m2), łazienki (4 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Oliwa,Gdańsk

2 490 zł57 m² 43,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne miejsce dla osób pracujących w pobliskich kompleksach biurowych Olivia Business Center, alchemia oraz Arkońska Business Park i na Uniwersytecie Gdańskim. Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słonimskiego

Wrzeszcz,Gdańsk

3 200 zł44 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu "garnizon", znajdującym się na pograniczu dzielnic Wrzeszcz i Strzyża. Bardzo blisko tramwaju, autobusu, przystanku skm Zaspa, pkm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

620 000 zł44 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie blisko morza, nieruchomość zlokalizowana na 1 piętrze w budynku w niskiej zabudowie Gdańsk - przymorze. Duży potencjał inwestycyjny! Lokal o powierzchni 44m2 na, który składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Jelitkowo,Gdańsk

479 000 zł31 m² 15 406,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie leży na 4 piętrze 4 piętrowego bloku i składa się z: przedpokoju, łazienki, kuchni, dużego pokoju (przechodniego), oraz Sypialni. Posiada ekspozycję wschodnio-zachodnią, co sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górka

Śródmieście,Gdańsk

693 000 zł62 m² 11 177,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy piękne mieszkanie o powierzchni 62m2, znajdujące się w ścisłym Śródmieściu Gdańska przy ulicy Górka 13. Z okien rozpościera się piękny widok na zieleń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

417 274 zł41 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle powstaje w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska w pobliżu ulicy Borkowskiej / Czerskiej. Dla osób ceniących sobie zaciszne, kameralne miejsce w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myczkowskiego

Piecki-Migowo,Gdańsk

800 zł25 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój dla pary. Pokój 25m2 z dużym balkonem w 3 pokojowym mieszkaniu z dostępem do osobnej kuchni ( nie w przedpokoju), łazienki, wc. Pokoje zamykane na klucz. Internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Amundsena

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z pięknymi widokami w sercu Moreny, otoczone lasami oraz terenami rekreacyjnymi i spacerowymi. Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, blisko węzłów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Jasień,Gdańsk

395 500 zł33 m² 11 948,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31.1m2, położone na 1 piętrze czteropiętrowego bloku w nowej inwestycji na Jasieniu. Termin oddania- 31.10.2024. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jelitkowska

Jelitkowo,Gdańsk

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 16 lutego 2024 roku. Gdańsk Jelitkowo, pas nadmorski, do plaży ok. 200m, blisko granicy z miastem Sopot. Atrakcyjne mieszkanie w nowym kompleksie apartamentowym " Apartamenty Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Letnica,Gdańsk

799 000 zł51 m² 15 803 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością informujemy, że na rynku nieruchomości pojawiła się wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, letnicy. Poniżej przedstawiamy szczegóły tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Ujeścisko,Gdańsk

499 000 zł44 m² 11 213,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz mieszkania 2-pokojowego w spokojniej i cichej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie atuty: - funkcjonalne dwa pokoje, - duży balkon, - świetne połączenie z centrum Gdańska, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Jagiełły

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

602 140 zł55 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej, południowej części Gdańska - termin oddania już w 2024 r. Opis mieszkania: * salon - 20,15 m2 * sypialnia 1 - 11,93 m2 * sypialnia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Łostowice,Gdańsk

704 999 zł68 m² 10 293,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na Gdańskich Łostowicach. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świrskiego

Zakoniczyn,Gdańsk

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Gdańsku, w spokojnej dzielnicy Zakoniczyn, przy ulicy Świrskiego. To trzypokojowe mieszkanie o powierzchni zapewniającej wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pastelowa

Łostowice,Gdańsk

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania na wynajem? Świetnie się składa bo ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. Atuty nieruchomości - nowe osiedle - antybakteryjne lampy, urządzenia do dezynfekcji powietrza - panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Guderskiego

Łostowice,Gdańsk

409 000 zł34 m² 12 029,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mam do zaoferowania przytulne 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na Gdańskich Łostowicach kilkaset metrów od centrum handlowego Kowale. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w trzy-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starogardzka

Jasień,Gdańsk

606 000 zł70 m² 8 678,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie: nieruchomość 3 pokojowa o powierzchni 69,83m2 znajduje się na 4. piętrze 4 - piętrowego budynku i w jej skład wchodzą: przedpokój łazienka pokój dzienny 2 sypialnie toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Startowa

Zaspa,Gdańsk

849 000 zł72 m² 11 710,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona jest ok. 2.5 kilometra od morza i molo w Brzeźnie. W najbliższej odległości znajduje się pełna infrastruktura (sklepy, restauracje, punkty usługowe, markety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Jasień,Gdańsk

585 409 zł59 m² 9 887 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 59.21m z Odbiorem już w styczniu 2024r. Nowa inwestycja mieszkaniowa położona pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta, na wschód od jeziora Jasień,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Stare Miasto,Gdańsk

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na Starówce Apartament w centrum Gdańska przy ul. Długiej. Wynajem długoterminowy Do wynajęcia mieszkanie położone w Gdańsku w samym centrum Starówki przy ulicy Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Perseusza

Kowale,Gdańsk

820 000 zł117 m² 7 032,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie dwu-poziomowe z piwnicą i garażem w Bąkowie na osiedlu Sarnia Dolina. [nieruchomość] Mieszkanie dwupoziomowe w budynku z 2006 roku w ślepej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

599 999 zł30 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie w Falowcu po generalnym remoncie. Cała infrastruktura usługowo-handlowa. Blisko autobus i tramwaj. Idealne dla studenta lub na inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kadmowa

Orunia,Gdańsk

717 570 zł54 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja Platynowa Park to kameralne osiedle w drugiej linii zabudowy, składające się z 2 budynków o 4 kondygnacjach. W obiektach rozplanowano 48 mieszkań o układach 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

639 000 zł62 m² 10 240,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz trzypokojowego mieszkania na gdańskim Przymorzu? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! atuty: - fantastyczna lokalizacja - blisko morza, sopotu oraz centrum Gdańska - zachodnia ekspozycja okien -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa,Gdańsk

969 000 zł48 m² 19 979,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty: - prestiżowa lokalizacja, prestiżowe osiedle - oliwa park ( uznany deweloper Euro Styl) - niska zabudowa - 20 minut pieszo do Parku Reagana, na plażę - 15-20 minut do ścisłego Centrum Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartuska

Kokoszki,Gdańsk

781 000 zł95 m² 8 179,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe osiedle, niedaleko trójmiejskiej obwodnicy, szybki dojazd do osiedla ul. Armii Krajowej otoczone terenem zielonym, blisko kaszubskich jezior idealne miejsca na spacery. Na terenie osiedla zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Sienna Grobla I,Gdańsk

1 124 016 zł82 m² 13 669,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ciekawie zaaranżowane osiedle położone w sercu Gdańsk - Młyny Gdańskie Kameralne osiedle położone w zaciszu, a zarazem blisko Śródmieścia. Stylowo urządzona strefa fitness do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Paderewskiego

Suchanino,Gdańsk

318 000 zł20 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Jeżeli jesteś zainteresowaną tą ofertą, wyślij do nas zgłoszenie. Lokal 16.9m2 balkon 2.9 m2 IIQ24 E odlicz 23%VAT Pokój dzienny z aneksem 14.54m2 Łaizenka 2.35m2 Balkon 2.88m2 Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwna

Śródmieście,Gdańsk

4 300 zł87 m² 49,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Na wynajem dostępne jest urokliwe mieszkanie o powierzchni 87 m2, usytuowane w samym sercu Gdańska przy malowniczej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lema

Piecki-Migowo,Gdańsk

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w doskonałej lokalizacji Gdańsk Morena, ulica Lema. Mieszkanie kompletnie urządzone i wyposażone. Składa się z: pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Zaspa,Gdańsk

640 000 zł36 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej inwestycji Awiator, na gdańskiej Zaspie. W mieszkaniu mamy salon z aneksem kuchennym i sypialnią. Mieszkanie słoneczne, z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grudziądzka

Wrzeszcz,Gdańsk

820 000 zł40 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty: - 10 minut piechotą od morza i piaszczystej plaży - 20 minut spacerem do molo w Brzeźnie - liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe - mniej niż 5 minut do przystanku autobusowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Gen. Józefa Hallera

Wrzeszcz,Gdańsk

690 000 zł30 m² 22 954,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament w gdańskim Wrzeszczu przy ul. J. Hallera! Wrzeszcz to dzielnica pełna życia, łącząca w sobie zarówno bogatą historię, jak i nowoczesność, co sprawia, że jest.

Szczegóły ogłoszenia