dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 907 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 907 ogłoszeń

2 049 000 zł86 m² 23 825,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie: na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na prestiżowym, kameralnym osiedlu Jelitkowski Dwór - zaledwie kilka minut spacerem od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł29,76 m² 21 807,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Atuty: do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej nr 74 dodatkowo płatne, idealna inwestycja na wynajem długo jak i krótko terminowy, mieszkanie obecnie wynajmowane, możliwośc.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł28,20 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi z przyjemnością prezentuje mieszkanie na wynajem w Gdańsku, w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Żabianka. Mieszkanie dostępne od zaraz. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł46 m² 11 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na sprzedaż gdańsk ul. Bohomolca 2b mieszkanie do generalnego remontu - duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 46.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 050 000 zł86,30 m² 23 754,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie zlokalizowane na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Oliwa Park w Gdańsku. Teren osiedla ogrodzony, duża przestrzeń pomiędzy budynkami. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł53,20 m² 18 778 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atuty: 5 minut spacerem do Długiej i Neptuna 3 minuty do Wyspy Spichrzów po generalnym remoncie gotowe do wynajmu od zaraz pełna infrastruktura wokół bardzo mocna lokalizacja inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m na gdańskiej Morenie, obecnie funkcjonujące jako gotowiec inwestycyjny z 6 pokojami na wynajem. Lokal do lekkiego odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 207 406 zł118,20 m² 27 135,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z tarasem 17m2 I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 300 zł67,25 m² 8 762,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle w południowej części Gdańska, z budynkami o niskiej, 3 piętrowej zabudowie. Okolica to nowe osiedla mieszkaniowe, place zabaw i tereny zielone. W pobliżu sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27,30 m² 18 278,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Studio | gdańsk śródmieście, stare miasto Sieroca Studio | 27,3 m | Gdańsk Śródmieście Cena: 519 000 zł lokalizacja Nieruchomość położona jest przy ul. Sieroca w Gdańsku, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł35 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bez pośredników, bez pcc Blisko do Starówki, na pieszo 10-15min do Wyspy Spichrzów, lokalizacja premium! Parter na wysokość aż 335cm! co optycznie powiększa mieszkanie o kilka metrów. Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł49,40 m² 16 194,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w samym sercu Gdańska- 50 metrów od Neptuna. Okolica Ulica Kaletnicza położona jest w absolutnym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

4 828 188 zł116,30 m² 41 514,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament W prestiżowej inwestycji Z frontowym widokiem na rzekę Najnowszy etap inwestycji Brabank | Unikatowy widok | Bliskość Starówki | Portier | Siłownia | Sauna | Biblioteka | Fitness |.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł54 m² 93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł104 m² 13 451,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Przestronne, słoneczne mieszkanie, z możliwością podzielenia na dwa niezależne mieszkania! Idealne również pod lokal usługowy! lokalizacja: lokalizacja w centrum Gdańska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł37 m² 18 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w Gdańsku, przy ulicy Starowiejska. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

743 000 zł62,50 m² 11 888 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe na morenie | balkon | widok na las. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w centralnej części osiedla Morena w Gdańsku. To jedna z najbardziej wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 052 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Słoneczne, przestronne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska tuż w zasięgu ręki! Połączenie osiedlowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł81,58 m² 15 310,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania w Gdańskim Wrzeszczu atuty - cicha część Wrzeszcza - wysokie sufity, otwarta przestrzeń, oryginalny charakter wnętrza - bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł81,44 m² 19 523,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Dwupoziomowy loft na Wyspie Spichrzów Dwie Motławy Najważniejsze atuty - Loft dwupoziomowy o powierzchni całkowitej ponad 80 m (I poziom zgodnie z księgą wieczystą 42,14 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 963 zł27,28 m² 14 221,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł54,78 m² 22 800,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowa inwestycja | 100M od motławy | dwa niezależne apartamenty Przestronny apartament w centrum Gdańska idealny pod wynajem Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł96,21 m² 11 838,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1952

Duże mieszkanie o powierzchni użytkowej 82 m2 z tarasem w klimatycznej, ceglanej kamienicy we Wrzeszczu. Nieruchomość z ogromnym potencjałem aranżacyjnym możliwość stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,92 m² 12 641,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem 70 m w Gdańsku Lokalizacja: dynamiczny rozwój i wygoda Ul. Hokejowa na Oruni Górnej to punkt łączący nowoczesne osiedle z szybkim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł100 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Komfortowe mieszkanie z tarasem i klimatyzacją - Gdańsk Jasień, ul. Stężycka 101. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m użytkowej (ok. 100 m po podłodze),.

Szczegóły ogłoszenia

1 024 000 zł48,70 m² 21 026,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Gdańsk Lastadia - apartament w sercu miasta, idealny do zamieszkania i pod inwestycję. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu położonego przy ul. Lastadia - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł51,60 m² 15 484,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Panorama gdańska | zaspa | 50 m po generalnym remoncie Szukasz mieszkania, w którym nikt nie będzie Ci tupać nad głową, a poranna kawa smakuje najlepiej z widokiem na całe miasto?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 658 zł26,55 m² 11 098,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł40,63 m² 9 352,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 1 położony jest na parterze. Mieszkanie o pow. użytkowej 40,63 m2 składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł33,95 m² 29 160,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: * Zachodnia ekspozycja - dużo światła naturalnego i piękne zachody słońca. * widok na las - bezpośrednie sąsiedztwo zieleni, gwarancja spokoju i prywatności. * ostatnie piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł62,95 m² 10 722,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne, przestronne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prężnie rozwijającej się i doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Jasień. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

742 500 zł62,50 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje z widokiem na las | Morena | balkon Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,5 m , zlokalizowane w centralnej części gdańskiej Moreny, przy ul. Amundsena.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł99,89 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Apartament, który zaczyna się od widoku Są mieszkania, które ogląda się na zdjęciach i są takie, które trzeba zobaczyć na żywo, żeby je poczuć. Ten niemal 100-metrowy apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł62,12 m² 63,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajmu długoterminowego oferujemy wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 62 m2, znajdujące się na 3 piętrze pięknej kamienicy w samym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł48,70 m² 16 632,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie/lokal usługowy o powierzchni całkowitej 48,7 m2 w Gdańsku. Mieszkanie jest wynajmowane jako lokal usługowy. :dla kogo?: -Dla osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 830 zł70,68 m² 15 956,85 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4- pokojowe mieszkanie (70.68 m2), położone na 6-tym piętrze w uroczym otoczeniu doliny potoku Siedleckiego, w Gdańsku Suchaninie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

842 124 zł39,93 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Udogodnienia: blisko centrum; dogodny dostęp do miejskiej komunikacji; pakiet antysmogowy; smart home; w pobliżu inwestycji znajduje się galeria handlowa Forum Gdańsk, galeria Morena oraz liczne.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem długoterminowy. Oferta dla osób pracujących. Oferta dostępna od 1 marca 2026. Dwupokojowe mieszkanie dwustronne o powierzchni 55 m2, z 10-metrowym balkonem, znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 000 zł66,61 m² 10 238,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkania w zielonej części Gdańska - idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość natury oraz szybki dostęp do centrum miasta. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 478 700 zł65,72 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z balkonem 15 M2 od strony południowej Nowy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł73,69 m² 42 746,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szum fal | Apartament premium w pierwszej linii brzegowej | Rezydencja Merwede Wyobraź sobie poranki z filiżanką kawy na przestronnym tarasie, przy dźwięku fal i krzyku mew. Kilka kroków.