dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 890 ogłoszeń

1 220 000 zł86,40 m² 14 120,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem na kameralnym, zielonym osiedlu Na sprzedaż eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,4 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66 m² 11 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie z wiatą garażową w centrum Gdańska - dzielnica Aniołki Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,73 m , położone w klimatycznej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 836 zł43,61 m² 18 180,13 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

2- pokojowe mieszkanie inwestycyjne z tarasem 23% vat - centrum Gdańska ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł65 m² 11 369,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Agencja Westate Gdańsk zaprasza do zapoznania się z komfortowym, 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 65 m , położonym na trzecim piętrze inwestycji dewelopera Margo przy ul. Aleksandry.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

580 000 zł29,67 m² 19 548,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Stylowe studio | gotowiec inwestycyjny | wysoka stopa zwrotu Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone studio o powierzchni 29,67 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 880 zł53,43 m² 11 470,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania w Gdańsku, w dobrze skomunikowanej dzielnicy. W nowej inwestycji zachowano ponad 30-metrowe odległości między budynkami. Zaprojektowane z myślą o ograniczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł37,10 m² 12 398,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup tylko gotówkowy! brak podatku pcc mieszkanie idealne dla pary lub jako second home! atuty: - 750 m do przystanku autobusowego, - 5 min do Obwodnicy Trójmiasta, - 15 min samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł34 m² 17 794,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Rezerwacja! Przedstawiam komfortowe i przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 34 m w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska-Aniołki. Wnętrze jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł51,91 m² 13 966 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Atrakcyjne mieszkanie z balkonem w samym centrum Gdańska! lokalizacja : Nieruchomość atrakcyjnie położona, idealna na inwestycję. Nowoczesna i prężnie rozwijająca się okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł30,10 m² 39 833,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prestiżowa inwestycja - bliżej morza się nie da. Przestronna, zadbana kawalerka z balkonem idealna pod bazę wypadową lub korzystną inwestycję. 100 m od plaży Gdańsk- jelitkowo ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 000 zł35,56 m² 12 260,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera. To wyjątkowa inwestycja, która łączy w sobie niezależność, bezpieczeństwo i spokój. To miejsce stworzone dla osób, które pragną aktywnie wypoczywać w zaciszu.

Szczegóły ogłoszenia

839 999 zł54 m² 15 555,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 450 zł36,22 m² 14 093,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament dostępny w aktualnej promocji cenowej. To doskonała propozycja dla osób szukających prywatnego apartamentu wakacyjnego typu second home, czyli miejsca do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,98 m² 12 949,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Klimatyczne, trzypokojowe, doskonale skomunikowane mieszkanie na gdańskich Aniołkach Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższe przystanki tramwajowe w odległości 170 m., autobusowe 300 m.,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 924 zł25,31 m² 15 682,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Blisko Śródmieścia i Centrum Solidarności, stoczni. Obok tramwaj i autobus. Niedaleko pkp Gdańsk Główny. Zakup dla osób fizycznych lub na firmę. W ofercie lokale: - z pakietem.

Szczegóły ogłoszenia

902 000 zł67 m² 13 462,69 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje, morena (piecki-Migowo) Nowa inwestycja Bez podatku pcc 0% prowizji Powierzchnia: 67 m Liczba pokoi: 4 Piętro: 2 Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

905 000 zł48,03 m² 18 842,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność biura. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Apartament o powierzchni 48,03m2 położony w nowoczesnym budynku w sercu Gdańska, zaledwie 200m od Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

562 000 zł43,95 m² 12 787,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zalety nieruchomości: -budynek z windą -dogodna komunikacja -3 niezależne pokoje - idealne dla rodziny lub pod inwestycję -rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się lokalizacji Gdańska - na Przymorzu, przy ul. Jagiellońskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Gdańsk,pomorskie

899 000 zł73,70 m² 12 198,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Świetna lokalizacja | Balkon | Piwnica | Idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,7 m położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł85,10 m² 8 919 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna wyłącznie W biurze pepper house! Na sprzedaż mieszkanie w zabytkowej części Gdańska Nowy Port. Mieszkanie jest po remoncie (wymienione zostały również instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł61,60 m² 21 087,66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Są mieszkania, które się ogląda. I są takie, które od pierwszego wejrzenia mają sens. To jest jedno z nich. Tylko w Mio Casa - jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 zł61,43 m² 102,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie na wynajem Storia by Reapolis, gdańsk Aniołki Najważniejsze atuty - Powierzchnia: 58 m , 3 pokoje, dwupoziomowy układ - Doskonała lokalizacja: w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł86,84 m² 14 970,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej nieruchomości z potencjałem do zamieszkania i zarabiania jednocześnie! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49,33 m² 12 953,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Panthers hunt. Panthers sell. Oferta dostępna W panthers estate. Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie w Gdańsku na ul. Porębskiego. Na rynku nieruchomości największą wartość.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,20 m² 11 398,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną, jasną kuchnią oraz balkonem typu loggia. Lokal idealny zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł65,70 m² 15 068,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,7 m , położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Łostowice, gdańsk. Idealne dla rodzin poszukujących komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł52,50 m² 17 123,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie położone na prestiżowej i najpopularniejszej ulicy w Gdańsku, tuż przy Kościele Mariackim i Fontannie Neptuna. Świetnie skomunikowane! mieszkanie: jasne, dwustronne, ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł31,58 m² 21 089,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompaktowy apartament na wynajem Z możliwością dzierżawy miejsca cumowniczego 31,58 m | 1 sypialnia + salon z aneksem | Balkon | Prywatna marina z kapitanatem | 20 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł54 m² 17 592,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament 2 pokojowy W inwestycji scala lokal: elegancki apartament 2 pokojowy o powierzchni 54 m2 usytuowany jest na Inwestycji Scala dewelopera Moderna. Lokal znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł80,53 m² 12 281,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Atuty: * 5 min pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego; * 10 min autem do Gdańskiej Starówki; * 15 min autem do centrum Wrzeszcza; * Nowoczesne osiedle; * Ogólnodostępne miejsca tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł65,50 m² 45 802 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania wyjątkowy apartament - ostatni z takim widokiem na Stare Miasto! Prezentujemy apartament - składający się pokoju dziennego z loggią, połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,15 m² 14 174,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu stylową kawalerkę z ogródkiem w Gdańsku - dzielnica łostowice/orunia Górna- ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie: mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł48,10 m² 15 590,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zalety nieruchomości: - doskonała lokalizacja - zaledwie 800 metrów od gdańskiej Starówki i 500 metrów od Motławy oraz przystani jachtowej. - gotowe do wprowadzenia - nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł76,10 m² 18 383,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zalety nieruchomości: - 20 minut pieszo do centrum Gdańska - 10 minut do stacji skm -mieszkanie gotowe do zamieszkania, wykończone wysokiej jakości materiałami, - 6 minut pieszo do tramwaju -osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł50,34 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,34 m , położone w inwestycji Wzgórze Hoplity przy ul. Kartuskiej w Gdańsku (morena/zabornia). To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł35,68 m² 27 746,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Atuty: * Prestiżowa lokalizacja - serce Gdańsk, ekskluzywna Wyspa Spichrzów. * renomowana inwestycja Granaria - architektura klasy premium. * stan deweloperski - możliwość stworzenia wnętrza szytego na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł55,48 m² 17 123,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dla kogo? -osób szukających mieszkania w ścisłym centrum starego miasta, -pary lub singla ceniących klimat kamienic i miejskie życie, -iwestora - idealne pod wynajem krótkoterminowy, -osób.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł39,81 m² 25 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość inwestycyjna Gdańsk Wrzeszcz 39,81 m2 atuty: oferta inwestycyjna: kup i zarabiaj gwarancja.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,80 m² 11 961 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Oferta dostępna tylko W pepper house! charakterystyka: na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,8 m , zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Gdańsk Zaspa przy ul. Pilotów. Do.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63,70 m² 13 328,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Hot oferta! dostępna tylko U nas! Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 63 m , zlokalizowane w sercu Gdańska - Wrzeszcz Górny, przy spokojnej ulicy,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij