dowolna

Mieszkania Gdańsk – oferty mieszkań w Trójmieście

4 894 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 894 ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł66,61 m² 9 983,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do dzielnicy Jasień, idealnej dla osób szukających balansu między bliskością natury i miejską infrastrukturą. Doskonała lokalizacja, z szybkim dojazdem do Obwodnicy, do trasy wz.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 560 zł37,21 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: -bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową -najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku -inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł41,63 m² 96,08 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doki Living | Apartament klasy Premium | Młode Miasto, gdańsk W samym sercu nowego, prestiżowego Młodego Miasta oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament klasy Premium, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37,91 m² 14 508,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atuty: - piękny widok z balkonu w oddali widok na morze - mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone - gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów - funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

429 000 zł41 m² 10 463,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie Ustawne, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na wysokim parterze, składa się z: -przestronnego salonu z wyjściem na balkon, -aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Mieszkanie: klimatyczne, jasne o powierzchni ok. 40 m (powierzchnia ujawniona w księdze wieczystej to 37,05 m2), położone na 1 piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Grażyny we Wrzeszczu -.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł45 m² 18 422,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Stylowe 45 m2 na Gdańskiej Starówce - inwestycja, która pracuje cały rok. Są nieruchomości, które wynajmują się same. To mieszkanie jest właśnie jednym z nich. Położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł40 m² 32 475 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych nadmorskich lokalizacji w Gdańsk - Jelitkowo, przy ul. Wypoczynkowej (neptun Park). To miejsce, w którym bliżej.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł74 m² 15 527,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Nieruchomość inwestycyjna 2 niezależne mieszkania | Gdańsk Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł50,60 m² 9 881,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem położone na parterze sześcio-lokalowego domu w Gdańsku - Orunia Górna Ta oferta to rzadko spotykana okazja łącząca mieszkanie z komfortem przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68,07 m² 7 330,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Idealna komunikacja z centrum miasta, jak i z wszystkimi dzielnicami Gdańska. Bogata infrastruktura handlowo-usługowa -.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od września 2026 | dwupokojowe mieszkanie W inwestycji neptun park W gdańsku jelitkowie Blisko plaży | Osiedle zamknięte | Winda | Tereny zielone | W pełni wyposażone | Nadmorska.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł96,83 m² 17 763,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Bardzo interesująca nieruchomość z ogromnym potencjałem pośród zieleni, o powierzchni użytkowej 96,83 m w sercu gdańskiej Oliwy przy ul. Polanki z dużym ogrodem. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Prezentujemy piękny apartament w samym centrum gdańskiej Starówki, tuż przy Zielonej Bramie.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł39,74 m² 27 176,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: - doskonała, prestiżowa lokalizacja - jedyna taka inwestycja w Polsce - 20 minut samochodem od Śródmieścia Gdańska - Wysoki potencjał inwestycyjny - elitarny charakter - Droga ekspresowa S7.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł77,80 m² 15 424,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż duże, ustawne mieszkanie o powierzchni 77,80 m2, i piętro, 3 pokoje, położone w Gdańsku w dzielnicy Brzeźno, blisko morza- ok 350 m. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł53 m² 12 433,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość inwestycyjna W nadmorskiej dzielnicy brzeźno Oferowane mieszkanie stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną, zarówno pod wynajem krótkoterminowy (np. Booking, airbnb), jak.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł56,89 m² 11 777,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie inwestycyjne o wielkości 56.89 m2, dobrze skomunikowane z centrum Gdańska, blisko Politechniki Gdańskiej i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (400 m. do przystanku skm Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł24 m² 20 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz gotowej do wprowadzenia kawalerki w świetnej lokalizacji blisko morza, komunikacji i terenów rekreacyjnych? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty oferty: po generalnym remoncie w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł164 m² 35 976 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Perełka Brabanku z panoramicznym widokiem na historyczną część Gdańska. Atuty: frontowy apartament z widokiem na Bazylikę Mariacką, koło Amber Sky, motławę, muzeum II Wojny Światowej,.

Szczegóły ogłoszenia

682 900 zł43,25 m² 15 789,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe z prywatnym ogródkiem, położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Łostowice,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealne mieszkanie dla rodziny, szukającej doskonałej lokalizacji. Jasne, przestronne 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane w na granicy dzielnic Osiedle Wejhera i Jelitkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

485 500 zł34,92 m² 13 903,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, żłobek, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł50 m² 11 940 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atuty: - duży, zadaszony balkon z ekspozycją południową - oddzielna, jasna kuchnia - mieszkanie dwustronne - bardzo dobre doświetlenie - dodatkowo wygłuszone ściany od strony sąsiadów -.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł57 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem długoterminowy niezamieszkały, świeżo wykończony 3 pokojowy apartament z halą garażową i komórką lokatorską w bardzo atrakcyjnej cenie zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

opis: doskonała lokalizacja, blisko natury i z łatwym dostępem do centrum miasta. W sąsiedztwie osiedla znajdują się rozległe tereny zielone, w tym Park Jaśkowej Doliny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł62,40 m² 11 618,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji na Gdańskiej Morenie. Mieszkanie spełni oczekiwania zarówno młodej rodziny jak seniorów ze względu na pobliskie udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł55 m² 16 363,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Lokalizacja: świetnie położony budynek na skraju osiedla Lawendowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 858 000 zł61,94 m² 29 996,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - wnętrze zaprojektowane i wykończone w modnym stylu Japandi - harmonia japońska + prostota skandynawska. - oliwa zielone serce miasta, blisko Parku Oliwskiego i Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania na wynajem 42m2 położonego na 1 piętrze w bardzo spokojnej okolicy. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł30 m² 11 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapytaj O dostępność! Napisz lub zadzwoń - prześlę konkretne dostępne apartamenty, ceny. Nie czekaj - skontaktuj się już dziś i umów się na prezentację! mieszkanie dla rodziny |.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł35 m² 14 543 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34,78 m2 w kameralnej inwestycji w dzielnicy Jasień, ul Potęgowska - Neo Jasień. Mieszkanie jest wynajmowane z terminem do końca września 2026r.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł71,33 m² 19 556,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atuty: - 5 minut samochodem do Uniwersytetu Medycznego, - 3 minuty samochodem do Dworca Głównego w Gdańsku, - 6 minut samochodem do Politechniki Gdańskiej, - 15 minut samochodem do Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

927 000 zł70,20 m² 13 205,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Unikat: 70 m z widokiem na morze - tuż przy Ergo Arenie (ul. Gospody) Prezentujemy wyjątkową nieruchomość na mapie Gdańska. To propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł42 m² 13 095,24 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z potencjałem | Gdańsk Wrzeszcz | blisko Garnizonu Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone przy ul. Juliusza Słowackiego w Gdańsku Wrzeszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

733 000 zł39,76 m² 18 435,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 635 743 zł117,07 m² 13 972,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Platynowe to kameralna inwestycja obejmująca dwa niskie, nowoczesne budynki trzypiętrowe - które harmonijnie wkomponują się w zielony, naturalnie ukształtowany teren Górnej Oruni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane na Morenie przy ul. Kusocińskiego Osiedle Kusocińskiego. Zupełnie nowe mieszkanie położone na 1 piętrze w ośmio kondygnacyjnym budynku z 2026r (cichobieżna winda).

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł90 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 3 - pokojowe dwupoziomowe mieszkanie w dzielnicy Ujeścisko. Możliwość wyodrębnienia 4 pokoju. Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, mieszczące się na 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł29,09 m² 23 547,61 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesność, niepowtarzalny klimat oraz doskonałą lokalizację. Apartament o powierzchni 29,09 m2 mieści się na siódmym piętrze, składa się.