Kawalerka, ul. Kołobrzeska
Kołobrzeska, Przymorze, Gdańsk, pomorskie
- 439 000 zł
- 27 m²
- 16 259,26 zł/m²
Agata Ziółkowska
Skontaktuj się
Kawalerka, ul. Kołobrzeska
Kołobrzeska, Przymorze, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Kawalerka, ul. Kołobrzeska
Zaktualizowane: 15 maja 2026
439 000 zł 27 m² 16 259,26 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/4
1
1980
parking publiczny / na ulicy
do remontu
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
1Rok budowy:
1980Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 439 000 zł (16 259,26 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 27 m², 1 pokój; stan: do remontu
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 450 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: oddzielna
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Tyszkiewicz Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: TY572815
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kołobrzeska, Przymorze, Gdańsk, pomorskie
- Otoczenie: łąka, morze
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, fitness, basen, apteka, szpital, przystanek autobusowy, przystanek tramwajowy, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.
Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m², położona przy ul. Kołobrzeskiej 65 w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, czyli przed ostatnim piętrze kameralnego, 4-piętrowego bloku. (...)
58 558 53...
58 558 53 53
784 008 353