Mieszkanie, ul. Angielska Grobla

Angielska Grobla, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie

  • 743 400 zł
  • 35,40 m²
  • 21 000 zł/m²

Zdjęcie

Martyna Chmielew...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Angielska Grobla

Angielska Grobla, Śródmieście, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

743 400 zł

35,40 m²

21 000 zł/m²

Mieszkanie, ul. Angielska Grobla

Zaktualizowane: 12 maja 2026

743 400 zł 35,40 m² 21 000 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2020
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2020

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 743 400 zł (21 000 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 35,40 m², 1 pokój, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 2020
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
  • Czynsz: 700 zł
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: INVILLA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: IN770225

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Na sprzedaż komfortowa kawalerka 35,40 m² | Riverview, Gdańsk Śródmieście | widok, wysoki standard.

Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35,40 m², położona w prestiżowej inwestycji Riverview w samym sercu Gdańska, bezpośrednio nad Motławą. (...)

Agent

Martyna Chmielewska

604 896...

604 896 685

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Martyna Chmielewska

604 896...

604 896 685

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości