Mieszkanie, ul. Kiedrowskiego

Kiedrowskiego, Jasień, Gdańsk, pomorskie

  • 744 007 zł
  • 46,80 m²
  • 15 897,59 zł/m²

Zdjęcie

Agata Dankowska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Kiedrowskiego

Kiedrowskiego, Jasień, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

744 007 zł

46,80 m²

15 897,59 zł/m²

Mieszkanie, ul. Kiedrowskiego

Zaktualizowane: 12 maja 2026

744 007 zł 46,80 m² 15 897,59 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 46,80 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (9 m²)
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Expander Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 408-MS-EXPANDER

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Zakup bezpośrednio od dewelopera
Brak opłaty pcc 2%.
Zakup bez prowizji.
Pomoc w uzyskaniu finansowania.
Wykończenie wnętrz

Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko miejskich atrakcji oraz terenów zielonych, bardzo dobrze rozwiniętej i dobrze skomunikowanej z innymi dzielnicami. (...)

Agent

Agata Dankowska

600 340...

600 340 125

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

600 340...

600 340 125

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została