Mieszkanie Gdańsk
Jasień, Gdańsk, pomorskie
- 712 084 zł
- 72,84 m²
- 9 776 zł/m²
Antonina Leśniew...
Skontaktuj się
Mieszkanie Gdańsk
Jasień, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie Gdańsk
Zaktualizowane: 13 maja 2026
712 084 zł 72,84 m² 9 776 zł/m²
1/3
3
2025
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
1/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 712 084 zł (9 776 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdańsku)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 72,84 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: rok budowy: 2025
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: LOFTIHOME, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 588597
Lokalizacja
- Adres: Jasień, Gdańsk, pomorskie
Opis nieruchomości
3- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. GOTOWE DO ODBIORU. MOŻLIWOŚĆ PREZENTACJI.
Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera
Bez prowizji
Bez podatku PCC
NAJATRAKCYJNIEJSZA CENA W TEJ CZĘŚCI GDAŃSKA- TYLKO 9776 ZŁ/M2
____
LOKALIZACJA
idealna dla rodzin z dziećmi, ludzi pracujących, a także par
8 km od centrum
15 minut autem do (...)
727 535...
727 535 471