Mieszkanie, ul. Bulońska

Bulońska, Piecki-Migowo, Gdańsk, pomorskie

  • 583 000 zł
  • 40 m²
  • 14 575 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Malisz...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bulońska

Bulońska, Piecki-Migowo, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
3 maja 2026

583 000 zł

40 m²

14 575 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bulońska

Zaktualizowane: 3 maja 2026

583 000 zł 40 m² 14 575 zł/m²

Piętro:
1/5
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
deweloperski

Piętro:

1/5

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

deweloperski

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 583 000 zł (14 575 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 40 m², 2 pokoje; stan: deweloperski
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2026
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/5, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

2 POKOJE- dobra lokalizacji, bogata infrastruktura, wysoki standard wykończenia
Nowoczesne osiedle na granicy Moreny i Jasienia, łączące bliskość miejskich atrakcji z terenami rekreacyjnymi.
Kontakt:  

LOKALIZACJA:

przystanek tramwajowy i autobusowy - 100 metrów
zbiornik retencyjny i tereny spacerowe - 300 metrów
Gdańsk Główny - 15 minut (...)

Agent

Magdalena Maliszewska

794 136...

794 136 130

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

794 136...

794 136 130

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości