Mieszkanie, ul. Worcella
Worcella, Chełm, Gdańsk, pomorskie
- 750 000 zł
- 61,90 m²
- 12 116,32 zł/m²
Magdalena Adamsk...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Worcella
Worcella, Chełm, Gdańsk, pomorskie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Worcella
Zaktualizowane: 20 maja 2026
750 000 zł 61,90 m² 12 116,32 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
1/2
4
1940
przynależne na ulicy
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/2Liczba pokoi:
4Rok budowy:
1940Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 750 000 zł (12 116,32 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 61,90 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1940
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 1/2, jednopoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Navigat Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: NN238788
Opis nieruchomości
Chełm - jedna z najbardziej rozwiniętych i położonych w samym centrum Gdańska dzielnic. Stąd mamy blisko dosłownie wszędzie - od Gdańskiej Starówki dzieli nas 15minutowy pieszy spacer, przystanek autobusowy i tramwajowy- tuż za rogiem budynku, stacja SKM Gdańsk Główny, sklepy spożywcze ( Merkus, Lidl, Kaufland, Biedronka czy rynek z lokalnymi produktami). (...)