Mieszkanie, ul. Bzowa

Bzowa, Przymorze, Gdańsk, pomorskie

  • 665 000 zł
  • 46,03 m²
  • 14 447 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Piecho...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bzowa

Bzowa, Przymorze, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

665 000 zł

46,03 m²

14 447 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bzowa

Zaktualizowane: 19 maja 2026

665 000 zł 46,03 m² 14 447 zł/m²

Piętro:
9/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1975
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

9/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1975

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 665 000 zł (14 447 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 46,03 m², 3 pokoje; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1975
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 9/10, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 850 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

ATUTY

najlepsza lokalizacja - Przymorze, blisko morza i terenów zielonych
3 niezależne pokoje - idealne pod wynajem (studenci / korporacje)
9. (...)

Agent

Magdalena Piechota

58 558 53...

58 558 53 53

784 008 353

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Magdalena Piechota

58 558 53...

58 558 53 53

784 008 353

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.