Kawalerka, ul. Magellana

Magellana, Piecki-Migowo, Gdańsk, pomorskie

  • 2 650 zł
  • 28 m²
  • 94,64 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Brajcz...

Skontaktuj się

Kawalerka, ul. Magellana

Magellana, Piecki-Migowo, Gdańsk, pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

2 650 zł

28 m²

94,64 zł/m²

Kawalerka, ul. Magellana

Zaktualizowane: 21 maja 2026

2 650 zł 28 m² 94,64 zł/m²

Piętro:
5/12
Liczba pokoi:
1
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
3 000 zł

Piętro:

5/12

Liczba pokoi:

1

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

wysoki standard

Kaucja:

3 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 650 zł / miesiąc
  • Dostępne: sierpień 2026
  • Preferowani lokatorzy: studenci, osoby pracujące, niepalący
  • Charakterystyka mieszkania: 28 m², 1 pokój (np. dla studenta), 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2022
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/12, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (5 m²), piwnica 3 m²
  • Opłaty uzupełniające: 600 zł, kaucja: 3 000 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Najemca nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność - Najemca nie ponosi kosztów agencji.

Jeśli poszukujesz mieszkania z dostępem do pełnej infrastruktury, bogatym zapleczem usługowo-edukacyjnym oraz świetną komunikacją to na pewno zaciekawi Ciebie ta oferta.