dowolna

Nowe mieszkania Gdańsk

1 243 ogłoszenia

1 243 ogłoszenia

780 000 zł55 m² 14 181,82 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: mieszkanie Z widokiem na zatokę 16/17 piętro Nowoczesny kompleks apartamentowców, który łączy w sobie najistotniejsze cechy miejskiego życia wygodę, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 €170 m² 2 911,76 €/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

od 495 000,00 eur Luksusowa inwestycja, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy El Dorado Country Club w Mutxamel, to unikatowy projekt trzydziestu sześciu wolnostojących willi, które redefiniują.

Szczegóły ogłoszenia

683 040 zł42,69 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Witam serdecznie! Z przyjemnością mam zaszczyt zaproponować Państwu bardzo ciekawą inwestycję położoną na Wyspie Sobieszewskiej w bliskiej odległości od Morza Bałtyckiego otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 138 032 zł90,32 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania fantastyczną ofertę słonecznego, dwustronnego mieszkania 4 pokojowego. Nieruchomość zlokalizowana jest w apartamentowcu o unikalnym położeniu - w sąsiedztwie Zatoki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł43,11 m² 10 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Finanse - zakup bez dodatkowych kosztów: cena: 450 000 pln Podatek pcc: 0% (oszczędzasz 9 000 pln!) Prowizja: 0% (zakup bezpośrednio od dewelopera) Status: mieszkanie gotowe do odbioru - nie czekasz na.

Szczegóły ogłoszenia

2 205 240 zł95,88 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4- pokojowy apartament o powierzchni 95,88 m2, położony na 4-tym piętrze, 1,5 km od plaży w Brzeźnie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

987 120 zł54,84 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje o komfortowej przestrzeni zlokalizowane przy Motławie - Gdańsk Śródmieście Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc ____ udogodnienia dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

3 254 477 zł128,23 m² 25 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament położony jest na II piętrze, z ekspozycją wschodnio-północną. Salon z aneksem kuchennym (40,80 m ) posiada wyjście na balkon (6,62 m ), z widokiem na zielone patio.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

395 756 zł32,98 m² 11 999,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasną kawalerkę z możliwością zaadaptowania jako mieszkanie 2-pokojowe. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł43 m² 15 930,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Matemblewo jest dzielnicą Gdańska chętnie wybieraną na miejsce do życia ze względu na położenie na wzgórzach morenowych, bliskość terenów zielonych, a z drugiej strony korzyść do tego co.

Szczegóły ogłoszenia

786 009 zł53,47 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku przy ul. Piekarniczej Mieszkanie ma powierzchnię 53,47 m2. Składa się z następujących pomieszczeń: * salon z aneksem kuchennym * sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

315 658 zł27,55 m² 11 457,64 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Idealna propozycja do zamieszkania, a także jako lokata kapitału. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł28 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pinea Apartamenty - Twój Drugi Dom Nad Morzem Zamknij oczy i wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię szum drzew i rześkie, nadmorskie powietrze. Pinea Apartamenty

Szczegóły ogłoszenia

322 600 zł25,31 m² 12 745,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

363 914 zł27,25 m² 13 354,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł67,47 m² 9 989,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Do odbioru jeszcze w tym roku. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

485 500 zł34,92 m² 13 903 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,92 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego osiedla Osiedle Pastelowe przy ul. Pastelowej, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

689 746 zł38,98 m² 17 694,87 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w super cenie w atrakcyjnej lokalizacji przy rewitalizowanych terenach dawnej Stoczni Gdańskiej Duże okna zapewniające bardzo dobre nasłonecznienie wnętrz. Bliskość infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł50 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Korzyści Cena: 627 000 pln Podatek pcc: 0% Prowizja: 0% (zakup bezpośrednio, pełne wsparcie doradcy w procesie) .LOKALIZACJA Wszystko pod ręką - w promieniu kilku minut spacerem masz szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

742 000 zł62 m² 11 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

opis: dogodna lokalizacja osiedla położonego na zachód od Moreny to idealne połączenie najbardziej pożądanych cech osiedla - dobrego skomunikowania z trójmiejską aglomeracją oraz zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

824 109 zł33,15 m² 24 860 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na sprzedaż o powierzchni 33,15 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji. Apartamenty w Śródmieściu 1.4 km od centrum Gdańska. Cała inwestycja składa się.

Szczegóły ogłoszenia

624 402 zł33,19 m² 18 812,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnego, 2-pokojowego mieszkania z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w prestiżowej lokalizacji w centrum Gdańska. Lokalizacja Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

727 000 zł64,53 m² 11 266,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,53m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, garderoba oraz duży balkon 11m2. Planowany odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł26,89 m² 14 577,91 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poczuj puls miejskiego życia i zamieszkaj tam, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie ręki. Ten apartament to więcej niż nieruchomość to codzienna wygoda, prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

560 500 zł50 m² 11 210 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

728 926 zł38,98 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż jednopokojowe pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,98m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

795 183 zł36,27 m² 21 923,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament zlokalizowany jest na parterze, z ekspozycją wschodnią. Pokój dzienny (15,73 m ) z aneksem kuchennym (6,85 m ) prowadzi na taras o powierzchni 26,31 m miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

502 606 zł27,31 m² 18 403,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy gotową do odbioru kawalerkę z prywatnym ogródkiem w sercu Gdańska. Lokalizacja Gdańskie Śródmieście to prestiż oraz wygoda. Inwestycja znajduje się przy ulicy Mostek.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł26,16 m² 17 163,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł41,15 m² 11 859,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 41.

Szczegóły ogłoszenia

299 500 zł26 m² 11 519,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj W gdańsku apartament Z możliwością odliczenia 23% vat idealny na wynajem I do życia 1 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed. - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł74 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

o inwestycji: widok na zatokę z najwyższych pięter zielony skwer tuż przy inwestycji wyróżniająca architektura i wysokiej jakości materiały dodatkowe informacje: panele fotowoltaiczne na.

Szczegóły ogłoszenia

941 000 zł81,82 m² 11 500,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 81,82m2, w którego skład wchodzi: przedpokój, 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, 2 łazienki, garderoba oraz duży balkon 16m2. Planowany odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

615 924 zł63 m² 9 776,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie, w zacisznej i urokliwej lokalizacji z dala od zgiełku miasta, świetnie skomunikowanej z trójmiejską obwodnicą i traktem Św. Wojciecha. Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 242 zł65,60 m² 26 680,52 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

692 621 zł38,83 m² 17 837,28 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Możliwość płatności 30/70! Apartamenty na 23% vat w sercu Śródmieścia! Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

293 568 zł26,55 m² 11 057,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Ujeścisko-Łostowice,Gdańsk

697 000 zł74 m² 9 418,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte w piątek I sobote! Lokalizacja Inwestycja jest realizowana nieopodal.