dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Przymorze Małe

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

658 900 zł34,86 m² 18 901,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na sprzedaż nowoczesny dwupokojowy apartament o powierzchni 34,86 m2, zlokalizowany w 5 piętrowym budynku z 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze Małe,Gdańsk

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w centrum Gdańska Przymorze, w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, skm). W pobliżu galeria handlowa Alfa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze Małe,Gdańsk

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze Małe,Gdańsk

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdańsk

Przymorze Małe,Gdańsk

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krynicka

Przymorze Małe,Gdańsk

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze Małe,Gdańsk

719 000 zł44 m² 16 340,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje przy ul. Piastowskiej ,15 min do plaży Na sprzedaż dwustronne i doskonale nasłonecznione mieszkanie położone w pasie nadmorskim. To propozycja łącząca wygodę życia w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piastowska

Przymorze Małe,Gdańsk

4 500 zł71 m² 63,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,6 m2. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie. W jego skład wchodzą: - salon (23,6m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

875 000 zł47 m² 18 617 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki 2 pokojowy apartament o powierzchni 47 m , położony na 3 piętrze kameralnej inwestycji Apartamenty Eureka przy ulicy Szczecińskiej w Gdańsku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arkońska

Arkońska,Gdańsk

2 600 zł38 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na atrakcyjnym Gdańskim Przymorzu - jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki skm oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śląska

Przymorze Małe,Gdańsk

1 334 000 zł58 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska na pograniczu Oliwy i Przymorza, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słupska

Przymorze Małe,Gdańsk

2 500 zł30 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie - Gdańsk Przymorze, ul. Słupska 27 (przy skm Przymorze) Oferuję na wynajem świeżo wyremontowane, jeszcze niezamieszkane mieszkanie o powierzchni 29,73 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze Małe,Gdańsk

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W jednej z najchętniej zamieszkiwanych dzielnic Gdańska - Przymorzu Małym, na nowych najemców czeka przytulne, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, na którym poranna kawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze Małe,Gdańsk

659 000 zł37 m² 17 810,80 zł/m²

 

Piętro:4/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 37 m 2 , zlokalizowane na 4 piętrze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przymorze Małe,Gdańsk

715 000 zł52 m² 13 639,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas! Dwustronne mieszkanie, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Gdańska, przy ulicy Bydgoskiej 2. Mieszkanie jest w dobrym stanie, co pozwala na natychmiastowe wprowadzenie się bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Gdańsk

Przymorze Małe,Gdańsk

475 500 zł19 m² 24 497,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 19,41 m balkon 4,72 m 2 piętro stan: wykończona łazienka, reszta stan deweloperski. Ciekawostka Gdyby z jakiegoś powodu obecna oferta nie wzbudziła Państwa zainteresowania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Przymorze Małe,Gdańsk

2 800 zł30 m² 94,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Oliwa Park,Gdańsk

4 000 zł62 m² 64,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 62,30 m , położonego na prestiżowym osiedlu Oliwa Park przy ul. Bolesława Krzywoustego. Osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słupska

Przymorze Małe,Gdańsk

3 200 zł30 m² 107,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze Małe,Gdańsk

629 000 zł43 m² 14 627,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Jagiellońskiej w Gdańsku. Mieszkanie: prezentowana nieruchomość o powierzchni 43 m znajduje się na parterze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pucka

Przymorze Małe,Gdańsk

609 000 zł42 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie dwupokojowe położone na gdańskim Przymorzu przy ul. Puckiej. W pobliżu znajdują się Uniwersytet Gdański, alchemia, olivia Business Centre oraz centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze Małe,Gdańsk

739 000 zł37 m² 19 828,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Pogranicze oliwy I przymorza - prestiżowa lokalizacja gdańska lokalizacja - wszystko W zasięgu ręki To adres, który broni się sam. Przymorze Małe to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przymorze Małe,Gdańsk

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdańsk Przymorze - dzielnica Gdańska powstała w latach 60 XX wieku. Położona jest w pasie nadmorskim i sąsiaduje od wschodu z Przymorzem Wielkim, od północy z dzielnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdera

Przymorze Małe,Gdańsk

649 000 zł51 m² 12 775,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przymorze || 50,8 m || 2 pokoje z oddzielną kuchnią ( możliwość zrobienia 3 pokoi ) || 2 piętro z 2 || odświeżenie/remont Mieszkanie : - powierzchnia : 50,8 - liczba pokoi : 2 - rodzaj:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śląska

Przymorze Małe,Gdańsk

726 612 zł36 m² 20 444,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

35,54 m || 2 pokoje || 2 piętro z 5 || wykończene pod klucz || dostępne inne lokale Budynek z 121 apartamentami inwestycyjnym i tarasem na dachu , możliwość odliczenia 23% vat ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śląska

Przymorze Małe,Gdańsk

475 098 zł19 m² 24 477 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

19,41 m || 1 pokój || 2 piętro z 5 || wykończone pod klucz || Dostępne inne lokale Budynek z 121 apartamentami inwestycyjnym i tarasem na dachu , możliwość odliczenia 23% vat ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Przymorze Małe,Gdańsk

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe - Gdańsk Przymorze ul. Śląska 86 3 pokoje + osobna kuchnia + łazienka + przedpokój + balkon Powierzchnia 50m2 czwarte piętro w dziewięcio piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lęborska

Przymorze Małe,Gdańsk

869 000 zł48 m² 18 218 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem na osiedlu Nowa Lęborska - Gdańsk Przymorze Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m z dużym ogrodem (120 m ), zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Przymorze Małe,Gdańsk

834 000 zł50 m² 16 680 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na granicy Oliwy i Przymorza - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. W zasięgu spaceru znajdują się Olivia Business Centre, alchemia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

1 279 000 zł60 m² 21 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa okazja inwestycyjna na gdańskim Przymorzu. 2 niezależne mieszkania - jedna księga wieczysta, jeden zakup, podwójny zysk. Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze Małe,Gdańsk

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja lokalu do dnia 06.03.2026 - Do wynajęcia komfortowa, w pełni umeblowana kawalerka w Albatross Towers, zlokalizowanym przy al. Rzeczypospolitej 4 w Gdańsku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze Małe,Gdańsk

739 000 zł37 m² 19 828,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Sprzedam przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,27 m2 zlokalizowane na ulicy Bolesława Krzywoustego w atrakcyjnej dzielnicy Przymorze Małe. Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Przymorze Małe,Gdańsk

2 900 zł46 m² 62,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atuty Nieruchomości: -3 osobne, zamykane pokoje - idealne dla studentów lub rodziny -blisko Galerii Przymorze, sklepów, restauracji i komunikacji -w pełni umeblowane - gotowe do zamieszkania -niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Przymorze Małe,Gdańsk

639 900 zł43 m² 14 997,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Spacerem do Uniwersytetu Gdańskiego i Olivia Business Centre - atrakcyjne mieszkanie dla studentów i osób pracujących w mieście. Lokalizacja: przymorze Małe to topowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze Małe,Gdańsk

1 019 000 zł49 m² 20 924 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 48,7 m2 na osiedlu Oliwa Park położonym w wyjątkowej lokalizacji łączącej niedaleką odległość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Przymorze Małe,Gdańsk

1 279 000 zł60 m² 21 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Darłowska

Przymorze Małe,Gdańsk

599 000 zł48 m² 12 445,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie własnościowe o powierzchni 48,13 m2, położone na Przymorzu przy ul. Darłowskiej 1 w Gdańsku. Dwustronny lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śląska

Przymorze Małe,Gdańsk

475 098 zł19 m² 24 477 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

19,41 m || 1 pokój || 2 piętro z 5 || możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne inne lokale Budynek z 121 apartamentami inwestycyjnym i tarasem na dachu , możliwość odliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śląska

Przymorze Małe,Gdańsk

726 612 zł36 m² 20 444,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

35,54 m || 2 pokoje || 2 piętro z 5 || możliwość wykończenia pod klucz || dostępne inne lokale Budynek z 121 apartamentami inwestycyjnym i tarasem na dachu , możliwość odliczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bzowa

Przymorze Małe,Gdańsk

620 000 zł37 m² 16 756,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m położone w samym sercu Przymorza, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Gdańsku. To idealny wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Śląska

Przymorze Małe,Gdańsk

535 000 zł31 m² 17 114,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna kawalerka inwestycyjna w prestiżowej lokalizacji - Gdańsk, śląska 12 Szukasz gotowego mieszkania, które od pierwszego dnia zacznie dla Ciebie zarabiać? Ta 31,26 m kawalerka.