dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdańsk Przymorze

362 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

362 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

419 000 zł30 m² 13 966,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na Sprzedaż: słoneczne Mieszkanie w Centrum Przymorza Opis Mieszkania: - spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu. - pokój (17 m ) z wyjściem na balkon od strony południowej, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Aleja Grunwaldzka

Przymorze,Gdańsk

5 000 zł126 m² 39,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn w Gdańsku - Przymorze, sąsiadujący z Centrum Handlowe Oliwa. Magazyn nie jest ogrzewany. Opłata za użycie prądu i wody według licznika. Warunki wynajmu: * umowa na czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

399 999 zł32 m² 12 658,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie idealne pod wynajem Opis mieszkania Kawalerka (pierwotnie składało się z dwóch pokoi) o powierzchni 31,6 m2, kuchnia położona we wnęce, na wpół otwarta na salon i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

947 000 zł45 m² 21 035,10 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - mieszkanie w nowej prestiżowej inwestycji, - 10 minut piechotą do morza i piaszczystej plaży, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

649 999 zł45 m² 14 531,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią, balkonem, łazienką, korytarzem mieszczące się na drugim piętrze w bloku. Lokal słoneczny strona wschodnio- południowa, po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament typu studio W budynku spektrum Z miejscem postojowym mieszkanie: do wynajęcia posiadam mieszkanie o powierzchni 32m2, które usytuowane jest na wysokim 15 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarny Dwór

Przymorze,Gdańsk

947 000 zł45 m² 21 035,10 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio Sprzedam mieszkanie w Inwestycji bulvar przy ul. Czarny Dwor na Przymorzu. Idealna Lokalizacja Przymorze to jedna z najbardziej uwielbianych dzielnic Gdańska. Decydują o tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-Opis mieszkania- kawalerka wykończona w wysokim standardzie, w pełni wyposażona. Mieszkanie 30m2 na 4 piętrze, bardzo ciepłe i przytulne, okna pcv. Mieszkanie idealne dla studenta, osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przyjemny, słoneczny 3 pokojowy 46 m 2 apartament na 7 piętrze w samym Centrum Przymorza na ul. Rzeczypospolitej 7. Wynajem mieszkania na min 1 rok Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

449 970 zł30 m² 14 999 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Główne Atuty: świetna Lokalizacja: kawalerka położona na Przymorzu, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, blisko plaży i Parku Reagana. Doskonała Komunikacja: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 299 000 zł56 m² 23 354,90 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz eleganckiego i luksusowego apartamentu z pięknym widokiem w samym sercu Przymorza? Idealnie trafiłeś! atuty: - eleganckie i ekskluzywne mieszkanie, - w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

999 940 zł59 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronny 3 pokojowy apartament zlokalizowany w najlepiej skomunikowanej dzielnicy - Gdańsk Przymorze w nowym apartamentowcu z 2015 r. ( wybudowany przez Robyg). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

619 900 zł43 m² 14 416,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 znajdujące się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z lat 70-tych. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

565 000 zł46 m² 12 282,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szukasz gotowego pod wynajem mieszkania w Gdańsku na Przymorzu? Idealnie trafiłeś, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! atuty: - słoneczne, - 2 niezależne pokoje, - oddzielna kuchnia, - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

699 000 zł33 m² 21 009,90 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Spektrum to uznana inwestycja eurostyl z 2019 roku. 18 kondygnacyjne budynki wyróżniają się urozmaiconą elewacją, złożoną m.in. z eleganckich okładzin, a częściowo, na najwyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

799 000 zł60 m² 13 361,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie W pasie nadmorskim atuty: - 20 min pieszo do plaży - Przestrony balkon - Słoneczne mieszkanie - Blisko komunikacji miejskiej mieszkanie: mieszkanie położone na parterze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze,Gdańsk

599 000 zł37 m² 16 158,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

- tylko W naszym biurze - Gdańsk Przymorze ulica Bolesława Krzywoustego Na sprzedaż mieszkanie o pow. 37,07m2, jednostronne, o ekspozycji południowej, środkowe, parter / II, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Arkońska,Gdańsk

849 000 zł50 m² 17 151,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atuty: - 10 min pieszo skm - 12 min pieszo tramwaj - 7 min pieszo autobus - 7 min Morze, plaża, park Reagana - 2min pieszo Arkońska Business Park - 20min pieszo Olivia Business Centre - 15min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bydgoska

Przymorze,Gdańsk

512 000 zł38 m² 13 627,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania - Gdańsk - Przymorze Na sprzedaż przestronne słoneczne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowana w najlepiej skomunikowanej dzielnicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

749 000 zł69 m² 10 792,50 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Przymorzu. To czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,40 m zlokalizowane jest na 12 piętrze 18-piętrowego budynku, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 485 000 zł72 m² 20 748,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny Apartament w Baltea Apartments - Przymorze Oferta biura nieruchomości Golden Home Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na sprzedaż, zlokalizowany w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

629 999 zł46 m² 13 695,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta biura The House Nieruchomości. Zakup bez prowizji Szanowni Państwo, z przyjemnością zapraszam na spotkanie w fantastycznie zlokalizowanym mieszkaniu w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta ograniczona czasowo W najbardziej pożądanej dzielnicy Gdańska W mieszkaniu zostały już zdjęte stare grzejniki, odcięty gaz i zdjęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

489 000 zł30 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

-Opis mieszkania- kawalerka wykończona w wysokim standardzie, w pełni wyposażona. Kilka lat temu była gruntownie remontowana (łącznie z wymianą instalacji elektrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

372 300 zł17 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do obejrzenia 1- pokojowego mieszkania w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze o powierzchni 17 m2. Położone w jednej najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

585 000 zł38 m² 15 394,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w samym sercu Przymorza? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - 2-pokojowe mieszkanie w sercu Przymorza, - bliskość do centrum, - fantastyczna lokalizacja tj. blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

NA wynajem apartament typu studio W budynku spektrum Z miejscem postojowym apartament: do wynajęcia posiadam lokal mieszkalny o powierzchni 32m2, który usytuowany jest na wysokim 15 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem przestronna kawalerka W budynku 4 oceany Z miejscem postojowym apartament: apartament o powierzchni 30 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

372 300 zł17 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dla singla, pary lub inwestora w doskonałej lokalizacji - Gdańsk Przymorze! 17,00 m / 1 pokój/ Gdańsk ul. Obrońców Wybrzeża/ Piękny widok z balkonu. Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

585 000 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zalety nieruchomości: - 2 oddzielne pokoje, - 100m do parku Regana, 10 minut pieszo do morza - 2 minuty pieszo do przystanku autobusowego - w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo usługowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczyńskiego

Przymorze,Gdańsk

1 090 000 zł49 m² 22 428 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończony, nowy, apartament w układzie sypialnia plus salon z balkonem o powierzchni 48,6m2. Lokalizacja: inwestycja Baltea Apartments firmy Develia znajduje się bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

559 000 zł31 m² 18 032,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker super lokalizacja, spacerem na plaże W jelitwkowie obok Parku Reagana. Jagiellońska 10 bezpośrednio Bez prowizji Z wyposażeniem Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

525 000 zł31 m² 16 935,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Duża kawalerka w kultowym budynku w kształcie fali - falowcu. Wysoki standard - gotowe do zamieszkania. Mieszkanie przeszło generalny remont, w tym wymianę instalacji hydraulicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Przymorze,Gdańsk

899 000 zł48 m² 18 536,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty: - prestiżowa lokalizacja, prestiżowe osiedle - oliwa park ( uznany deweloper Euro Styl) - 15-20 minut pieszo do Parku Reagana, na plażę, nad morze - 15-20 minut do ścisłego Centrum Miasta Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

435 000 zł27 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz przytulnej kawalerki dla siebie lub pod wynajem, idealnie trafiłeś! atuty: - 10 minut spacerem do Parku Reagana - idealne na wynajem - położenie w rozwiniętej pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

210,48 zł/m²48 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dobrze prosperujący salon fryzjerski - Gdańsk Przymorze. Lokal o powierzchni 47,5 m2 zlokalizowany na parterze budynku, składa się z następujących pomieszczeń: - sali obsługi klientów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

890 000 zł67 m² 13 283,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Mieszkanie z olbrzymim potencjałem, 2 minuty spacerem od Parku Reagana Nieruchomość Mieszkanie położone jest na 1 piętrze. Składa się z salonu, kuchni, sypialni, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Chłopska

Przymorze,Gdańsk

1 300 zł12 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Dzień Dobry, posiadamy do wynajęcia 2 niezależne pokoje w 2-pokojowym mieszkaniu 40m2. Możliwość wynajmu każdego pokoju w pojedynkę lub w parze. Sprzątanie części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

525 000 zł30 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do obejrzenia 1- pokojowego mieszkania w Gdańsku, w dzielnicy Przymorze o powierzchni 30 m2. Położone w jednej najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu dużej 30-o metrowej, komfortowej kawalerki z osobną, jasną kuchnią i balkonem. Dostępna od 1 września 2024. Mieszkanie gruntownie wyremontowaliśmy w grudniu 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

372 300 zł17 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka blisko morza! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 17mkw + balkon, znajduje się na 5 piętrze. W budynku znajduje się winda. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.