dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 316 ogłoszeń

715 000 zł54 m² 13 240,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w kameralnej i zielonej części gdańskiego Przymorza. Lokalizacja łączy ciszę oraz sąsiedztwo natury z pełnym dostępem do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,35 m² 11 442,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,35 m , położone w Kowalach - w spokojnej, dynamicznie rozwijającej się okolicy z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70 m² 12 843 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania w solidnie odrestaurowanej kamienicy, w miejscu gdzie charakter dawnej architektury łączy się z komfortem starannie zaprojektowanego wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57,46 m² 13 052,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atuty: * aneks kuchenny; * 17 min autem do Gdańskiej Starówki; * w okolicy pełna baza handlowo-usługowa; * balkon z widokiem na zieleń; * przynależna piwnica; * parking z szlabanem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Szukasz domu w Gdańsku z dużą działką, a jednocześnie marzysz o ciszy i klimacie jak na wsi? Ta oferta to rzadkie połączenie obu tych światów. Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 527 m , z projektem (pół bliźniaka)! - Gdańsk Łostowice, ul. Olimpijska/łyżwiarska największe atuty: działka budowlana w Gdańsku (łostowice) - 527 m Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł55,44 m² 30 663,78 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Top apartament Z logią przy motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 044 000 zł3 001 m² 347,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna (3.001 m2) położona w pięknym i malowniczym miejscu. Działka znajduje się ok. 3 km od centrum Gdańska. Działka niezabudowana, porośnięta pojedynczymi drzewkami.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74,70 m² 17 269,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta dostępna wyłącznie w Naszej agencji. Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania położonego w nowoczesnej i zadbanej dzielnicy Letnicy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

819 180 zł31,58 m² 25 939,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: *pierwsza tego typu inwestycja; *ekskluzywna marina; *mieszkanie w stanie deweloperskim; *wyjście jachtem na zatokę zajmie zaledwie 20 minut; *z dala od zgiełku miasta; *możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 886 220 zł81,11 m² 23 255,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-20

413 072 zł35 m² 11 802,06 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament idealny na wynajem oraz do zamieszkania Z możliwością odliczenia vat! 2 pokojowy apartament zaledwie 2 km od politechniki gdańskiej oraz gum-ed oraz 3 minuty autem do starego miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 250 zł27,30 m² 13 745,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji dla kupującego Brak podatku pcc 2% Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,36 m z balkonem 4,5 m , położona na 1. piętrze nowoczesnego budynku w Gdańsku Śródmieście. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 870 zł34,19 m² 17 515,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Apartamenty na 23% vat w sercu Śródmieścia! Nowa inwestycja, zakończenie budowy II.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł35 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atuty: absolutnie topowa lokalizacja - Stare Miasto w Gdańsku, bezpośrednia linia Motławy; widok na Motławę z okien mieszkania; zadbana, odrestaurowana kamienica; mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł47,90 m² 13 131,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w historycznej części Gdańska. Atuty nieruchomości: - lokalizacja - historyczna, prestiżowa lokalizacja - mieszkanie do wejścia - świetne pod najem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 059 zł25,21 m² 13 528,72 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne W sercu gdańska. Wnętrza apartamentów inwestycyjnych będą wykończone pod klucz, zgodnie ze specyfikacją dostępną w biurze sprzedaży inwestycji. Nabywcom pozwoli to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

543 353 zł36,90 m² 14 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie Z ogródkiem gdańsk południe! Nowa inwestycja powstająca w cichej i spokojnej a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej części Gdańska. Inwestycja składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł59 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opis nieruchomości Wyjątkowy dwupoziomowy apartament w sercu Starego Miasta Gdańska, ul. Ogarna. Rozkład pomieszczeń Mieszkanie o powierzchni całkowitej ok.80 m2 składa się z: Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71 m² 12 661,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ustawne mieszkanie z potencjałem podziału na dwa niezależne lokale, usytuowane na najwyższym 3 piętrze kamienicy w Gdańsku, dzielnicy Wrzeszcz. Lokal trzypokojowy z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

939 719 zł50,39 m² 18 648,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk, ul. Mostek 50,27 m | 3 pokoje | balkon 4,50 m | 3. piętro Oferuję funkcjonalne, jasne i nowocześnie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł31,50 m² 19 015,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 31,5 m , położony na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2020 roku, w unikalnej lokalizacji Gdańsk Wyspa Sobieszewska. To.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38 m² 13 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Hot oferta! tylko U nas! Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m . Atuty: - świetna lokalizacja - Pełna infrastruktura handlowo-usługowa - Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Loftowe mieszkanie Z widokiem na motławę Prestiżowa lokalizacja | Widok na wodę | Blisko Starego Miasta | Marina jachtowa | Kameralna inwestycja | Nowoczesna architektura | Jasne wnętrze | Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł51 m² 11 568,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem I widokiem na zieleń. Lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej części Gdańska, z bardzo dobrym dojazdem do centrum oraz pozostałych.

Szczegóły ogłoszenia

8 880 000 zł1 234 m² 7 196,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość zlokalizowana ok. 10 km od Gdańska obiekt idealny do prowadzenia różnorodnych form działalności oraz wynajmu (ok. 30.000 NETTO MIESIĘCZNIE) Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna 530.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 262 600 zł63,13 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament inwestycyjny w standardzie pod klucz. Apartamenty Remedium to unikatowy projekt zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdańsk Aniołki. Posiadamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46,03 m² 14 990,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty wysoki standard lokalizacji - Przymorze, blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54 m² 12 018,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż: jasne mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy Gdańsk Wrzeszcz, ul. Partyzantów 27a Powierzchnia: 54 m | 3. piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

578 403 zł33,70 m² 17 163,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim w Centrum Gdańska. Okolica Osiedle jest położone w północno-wschodniej części Śródmieścia, u zbiegu Opływu Motławy.

Szczegóły ogłoszenia

829 200 zł65,81 m² 12 599,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokojowy apartament | siłownia | brak pcc | brak prowizji Budynek wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna forma oraz spektakularny wewnętrzny ogród wertykalny biegnący przez całą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł48,70 m² 16 632,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie/lokal usługowy o powierzchni całkowitej 48,7 m2 w Gdańsku. Mieszkanie jest wynajmowane jako lokal usługowy. :dla kogo?: -Dla osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 39,69m2 położonego w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł47,53 m² 41 026,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W kameralnym, prestiżowym kompleksie Nadmorski Park znajduje się apartament, w którym od pierwszych chwil wyczuwalny jest wyjątkowy klimat nadmorskiej elegancji. Lokalizacja w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 245 zł27,28 m² 19 437,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: blisko centrum Gdańska - doskonałe pod wynajem. W pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, komunikacja miejska, tereny spacerowe Układ mieszkania: powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

754 798 zł53,08 m² 14 220 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, gdańsk Cena: 754 797,60 zł Cena za m2: 14 220 zł Powierzchnia: 53,08 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 1 / 6 Balkon / taras: brak Lokalizacja Nowoczesna inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 475 000 zł86,20 m² 17 111,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Hot oferta dostępna tylko W pepper house! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 86,2m2, położone na 3. piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Długiej - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł350 m² 12 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:956 m²

Dom o powierzchni 350 m2 to idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu, prywatności i bliskości natury, przy jednoczesnym łatwym dostępie do infrastruktury Trójmiasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł43 m² 25 581,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 9. piętrze nowoczesnego budynku przy Alei Hallera w Gdańsk. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza - ul. Pestalozziego Chętnie rozważymy Państwa propozycję cenową. Na sprzedaż oferujemy eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 980 600 zł106,55 m² 27 973,72 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.