dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kaczeńce

Stogi,Gdańsk

1 740 000 zł2 788 m² 624,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Regularna działka (kwadrat 48mx58m) o powierzchni 2788 m2, zlokalizowana tuż przy ogródkach działkowych, bez problematycznych instalacji podziemnych. Działka zlokalizowana niedaleko skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-17

Mieszkanie Gdańsk

Przymorze,Gdańsk

345 678 zł30 m² 11 523 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Sprzedam kawalerkę o pow. 30 m2 na Przymorzu w Gdańsku. Do remontu. Dostępna od ręki. Zakup przez cudzoziemców bez zezwolenia mswia. Atuty: - 10 minut do plaży; - 2 minuty do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stara Stocznia

Śródmieście,Gdańsk

2 200 000 zł65 m² 33 639 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pełen designu apartament W prestiżowej inwestycji Z tarasem Bliskość Starówki | Portier | Sauna | Biblioteka | Fitness | Brak podatku pcc przy zakupie Unikatowa przestrzeń w kolorach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

1 509 000 zł65 m² 23 215,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż nowy, 3-pokojowy apartament W inwestycji sea salt - gdańsk zaspa Szukasz komfortowego miejsca blisko morza, a jednocześnie z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popiełuszki

Śródmieście,Gdańsk

1 099 000 zł44 m² 24 696,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Doki dewelopera Eurostyl, zlokalizowane przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki, gdańsk Śródmieście (młyniska/młode Miasto) Układ - 44,5 m :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Łostowice,Gdańsk

680 000 zł45 m² 15 111,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Pośrednikom dziękuję za kontakt. 3 pokoje | 45 m | Wysoki standard | Loggia | Hala garażowa | Gdańsk Ujeścisko Łostowice Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaśkowa Dolina

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

1 850 000 zł73 m² 25 464,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta prywatna Pośredników Biur Nieruchomości proszę o niekontaktowanie się. Oferuję na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie bardzo dużym balkonem w apartamentowcu Jaśkowa Dolina 73 z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łąkowa

Sobieszewo,Gdańsk

769 000 zł29 m² 26 380,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Sprzedam apartament nad morzem (fv w tym 23% vat) ważne teraz wpłata 30%, 70% W kwietniu 2026 Radisson Marina Resort & Suites Gdańsk Sobieszewo Sprzedam apartament na Wyspie Sobieszewskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasickiego

Brzeźno,Gdańsk

1 235 960 zł47 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż przepiękny 2 pokojowy apartament W najpiękniejszej lokalizacji nad samym morzem tutaj wakacje trwają cały rok

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żabianka,Gdańsk

649 000 zł42 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka | świetna lokalizacja | bliskość komunikacji | inwestcja | Na sprzedaż oferujemy słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m2 położone na Gdańskiej Żabiance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Brzeźno,Gdańsk

399 000 zł27 m² 14 843,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe blisko morza w Gdańsku- brzeźno. Budynek po remoncie elewacji, docieplony. Wejście zabezpieczone domofonem oraz każde wejście na piętro. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Żabianka,Gdańsk

625 000 zł38 m² 16 622,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka I blisko morza I korzystna inwestycja I pewny najem I dobrze skomunikowane I Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marsa

Osowa,Gdańsk

555 000 zł42 m² 13 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje I ogródek I miejsce W hali I gdańsk osowa I Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,59 m2, położone na parterze przy ulicy Marsa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Zaspa,Gdańsk

460 000 zł27 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka | spółdzielczo-własnościowe | 8 minut do autobusu | balkon | gdańsk zaspa | Oferujemy na sprzedaż przytulne 1-pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 26,8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołobrzeska

Przymorze,Gdańsk

660 000 zł43 m² 15 288,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

1 piętro I 2 pokoje | osobna kuchnia | gdańsk przymorze | inwestycja | blisko morza Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43. m2, zlokalizowane na gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Śródmieście,Gdańsk

599 000 zł45 m² 13 266,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokoje | osobna kuchnia I dobra komunikacja | stare miasto | inwestycja | piwnica | blisko gh madison | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lindego

Strzyża,Gdańsk

2 899 000 zł321 m² 9 027,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:366 m²

Dom jednorodzinny | 321 m2 | 7 pokoi | 2 łazienki | 2 wc | taras | przestronne wnętrze | gdańsk strzyża | Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny, który znajduje się w urokliwej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogarna

Śródmieście,Gdańsk

1 050 000 zł52 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - wyjątkowe mieszkanie, z inspirującym, doświetlonym wnętrzem, gwarantowanym dzięki ponadstandardowym przeszkleniom okiennym. - apartament wyremontowany z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńskiego

Chełm,Gdańsk

567 890 zł63 m² 9 014,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Dwustronne. Z potencjałem na 4 pokoje. Loggia. Piwnica i dodatkowa komórka. Ogrzewanie miejskie. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perłowa

Orunia Górna,Gdańsk

615 000 zł52 m² 11 826,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Najważniejsze atuty - dobry wybór dla singla, dla pary, rodziny 2+1 - 52 m funkcjonalnej, przemyślanej przestrzeni - mieszkanie narożne większa prywatność - gotowe do zamieszkania, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piecki-Migowo,Gdańsk

730 000 zł59 m² 12 947,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | balkon | osobna kuchnia I po remoncie | inwestycja | gdańsk morena | Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,70 m2 o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

729 000 zł56 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: mamy przyjemność przedstawić Państwu to urokliwe mieszkanie idealnie pasujące do potrzeb rodziny. Zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska, siedlce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Podwale Grodzkie

Główne Miasto,Gdańsk

3 645 000 zł243 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gdańsk Śródmieście ul. Podwale Grodzkie to jedna z niewielu tak atrakcyjnych lokalizacji. Niewiele jest takich lokalizacji w Gdańsku. Wszędzie blisko! Dworzec pkp i skm, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karwieńska

Oliwa,Gdańsk

1 342 621 zł70 m² 19 207,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowoczesnym, kameralnym osiedlu, położonym w otoczeniu zielonych wzgórz Oliwy i Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja zapewnia unikalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rajska

Mariacka,Gdańsk

1 274 900 zł54 m² 23 552,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rajska 8 - adres, który mówi więcej niż tysiąc słów Nie kupujesz zwykłego mieszkania. Kupujesz prestiż, komfort i styl życia, który każdego dnia pozwoli Ci cieszyć się niezwykłym urokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Łostowice,Gdańsk

499 900 zł45 m² 11 059,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej części Gdańska - Łostowice, przy ul. Starogardzkiej. Mieszkanie: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Diamentowa

Orunia,Gdańsk

335 000 zł26 m² 12 884,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz mieszkania w Gdańsku, które możesz urządzić dokładnie według własnej wizji, ta kawalerka będzie świetnym wyborem to idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Brzeźno,Gdańsk

434 000 zł26 m² 16 926,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja i otoczenie: gdańsk, brzeźno, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża To ścisły pas nadmorski, gwarantujący natychmiastowy dostęp do infrastruktury rekreacyjnej i miejskiej. Do plaży:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rycerza Blizbora

Jasień,Gdańsk

998 000 zł101 m² 9 861,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na zieleń - Jasień, ul. Rycerza Blizbora Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stryjewskiego

Stogi,Gdańsk

329 999 zł26 m² 12 941,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w budynku położonym w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, tj. Stogi. Na słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sztormowa

Żabianka,Gdańsk

474 900 zł31 m² 15 368,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawna i jasna kawalerka o powierzchni 30,9 m , położona na 9. piętrze w wysokim budynku na jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska Żabiance. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Strzyża,Gdańsk

467 000 zł26 m² 17 962 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka, gotowa do zamieszkania, w doskonałej lokalizacji, przy al. Wojska Polskiego w Gdańsku, tuż obok słynnego Garnizonu! mieszkanie: przytulne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Przymorze,Gdańsk

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, urządzone mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednym z najbardziej pożądanych miejsc Gdańska Przymorze ul. Rzeczypospolitej. To lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Osowa,Gdańsk

1 450 000 zł208 m² 6 971,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:336 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 208 m2, usytuowany na działce o powierzchni 336 m2. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filarskiego

Letnica,Gdańsk

1 149 000 zł56 m² 20 455,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 56,17 m2, mieszczące się na 1 piętrze, 5- piętrowego budynku będącego częścią osiedla Porto dewelopera Robyg stanowiącego zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Porębskiego

Łostowice,Gdańsk

499 000 zł41 m² 12 170,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na tereny zielone, zlokalizowane w spokojnej części Łostowice przy ul. Porębskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cedrowa

Łostowice,Gdańsk

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Piękne mieszkanie z tarasem na Gdańskim Ujeścisku! Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal o powierzchni 47 m wyróżnia się przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Kowale,Gdańsk

530 000 zł44 m² 12 045,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum, gotowe do zamieszkania i w przystępnej cenie. Mieszkanie: to miejsce, w którym nowoczesność spotyka się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Przymorze,Gdańsk

1 940 000 zł65 m² 29 846,20 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie na ul. Obrońców Wybrzeża 5a, gdańsk. 2 sypialnie 1 aneks kuchenny z salonem 1 taras od strony południowej 8,5m2 1 łazienka z toaletą 1 toaleta hol 1 komórka.