dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 323 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 323 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szara

Siedlce,Gdańsk

620 000 zł56 m² 11 047,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiedrowskiego

Jasień,Gdańsk

1 507 898 zł100 m² 15 109,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania Wykończenie wnętrz Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiedrowskiego

Jasień,Gdańsk

703 879 zł51 m² 13 718,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Wygodne mieszkanie w atrakcyjnej inwestycji położonej blisko miejskich atrakcji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

589 000 zł43 m² 13 697,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz komfortowego mieszkania w pasie nadmorskim, w cichej i zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: funkcjonalny układ pomieszczeń,piętro w niskiej zabudowie, parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Płońska

Rudniki,Gdańsk

24 000 000 zł60 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: działka przemysłowa 6 ha - Gdańsk, ul. Płońska Inwestycja w sercu przemysłowego Gdańska Wyjątkowa oferta dla inwestorów i przedsiębiorców - 6-hektarowa działka przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Przymorze,Gdańsk

579 000 zł45 m² 12 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Wyobraź sobie poranną kawę na balkonie, po której w 20 minut spacerem docierasz do plaży lub Parku Reagana. Jagiellońska to adres, który od lat nie traci na wartości tutaj tętno miasta spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 430 000 zł83 m² 17 247,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż bardzo wyjątkowy apartament Gdańsk Morena, ul. Myśliwskie Wzgórze Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Telewizyjna

Klukowo,Gdańsk

1 400 000 zł2 006 m² 697,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana w otoczeniu zieleni - 2006 m , spokojna część Klukowa Opis nieruchomości: na sprzedaż oferuję wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 2006 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

629 000 zł38 m² 16 504,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem od dewelopera robyg w Gdańsku, dzielnica Morena,o powierzchni 40,88 pow. całkowita. 38,11 m , (użytkowa,) położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk

Łostowice,Gdańsk

649 900 zł45 m² 14 442,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu: 3-pokojowe, jasne mieszkanie | Gdańsk | gotowe do zamieszkania najważniejsze atuty: idealne dla rodziny lub pod inwestycję Jasne i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przymorze,Gdańsk

589 000 zł45 m² 13 088,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Przymorzu, znanej z kameralnej zabudowy, dużej ilości zieleni oraz wyjątkowej atmosfery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

672 000 zł58 m² 11 584,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe, 3 pokojowe mieszkanie - funkcjonalny układ i świetna lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska. Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miraua

Oliwa,Gdańsk

725 000 zł48 m² 15 176,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

3-pokojowe mieszkanie W kamienicy | stara oliwa | 47,77 m | spokojna, zielona okolica mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Przymorze,Gdańsk

545 000 zł38 m² 14 342,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią w doskonałej lokalizacji - Przymorze, blisko plaży. Mieszkanie Słoneczne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ujeścisko

Ujeścisko,Gdańsk

399 000 zł29 m² 13 854,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalne mieszkanie z prywatnym ogródkiem na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Idealne do zamieszkania lub jako bezpieczna inwestycja pod wynajem. Atuty:- Prywatny ogródek ok. 30 m - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grottgera

Oliwa,Gdańsk

3 254 477 zł128 m² 25 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Apartament w cenionej lokalizacji, zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Letnica,Gdańsk

1 099 224 zł87 m² 12 578,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania fantastyczną ofertę słonecznego mieszkania 4 pokojowego w atrakcyjnej cenie promocyjnej. Układ apartamentu pozwala na jego podział na dwa niezależne lokale! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ujeścisko,Gdańsk

990 000 zł60 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu luksusowe 3-pokojowe mieszkanie na Gdańskim Ujeścisku. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w dynamicznie rozwijającej się i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hokejowa

Łostowice,Gdańsk

649 000 zł60 m² 10 816,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam Państwu do zaoferowania jasne, ustawne i bardzo ładnie wykończone mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w uroczym bloku osiedlowym wybudowanym w 2012 roku w dzielnicy Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brygady

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł180 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości: powierzchnia: około 180m Klimatyczne użytkowe poddasze, dobrze doświetlone z doporwadzoną instalacją elektyczną Powierzchnia działki: 220 m 3 kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Przymorze,Gdańsk

1 850 000 zł69 m² 26 948,30 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy na sprzedaż słoneczny apartament 3 pokojowy z loggią, znajdujący się w kameralnej części dzielnicy-Gdańsk Przymorze, w bezpośrednim otoczeniu morza oraz Parku Prezydenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

510 000 zł43 m² 11 946,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie z balkonem i oknem w aneksie kuchennym Gdańsk Jasień Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie położone na Gdańskim Jasieniu, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Piecki-Migowo,Gdańsk

1 399 000 zł74 m² 19 018,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 3 pokoje | Morena | hala garażowa Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,56 m , położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Chełm,Gdańsk

684 900 zł51 m² 13 482,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atuty: komórka lokatorska 7,30 m , Parter z ogrodem, odzielna kuchnia, słoneczna ekspozycja, zamknięte osiedle, szlaban na wjeździe, opcja zmiany układu mieszknia, na trzypokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowskiego

Chełm,Gdańsk

529 000 zł50 m² 10 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie z potencjałem - Gdańsk Chełm | własna aranżacja Mieszkanie dla świadomego kupującego - zamiast płacić za cudzy standard, tworzysz własny i budujesz realną wartość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chałubińskiego

Chełm,Gdańsk

849 000 zł66 m² 12 844,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu Przestronne 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | balkon | Gdańsk Chełm | gotowe do zamieszkania Lokalizacja: gdańsk Chełm, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Zaspa-Rozstaje,Gdańsk

1 509 000 zł65 m² 23 215,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż nowy, 3-pokojowy apartament W inwestycji sea salt - gdańsk zaspa Szukasz komfortowego miejsca blisko morza, a jednocześnie z doskonałą komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gospody

Żabianka,Gdańsk

955 000 zł70 m² 13 604 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Perła na Żabiance 10 minut od morza, widok na morze | 4 pokoje + kuchnia | 70,2 m Na rynku rzadko pojawiają się 4-pokojowe mieszkania, które łączą widok na morze, cichą okolicę i świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pastelowa

Orunia Górna - Gdańsk Południe,Gdańsk

677 000 zł55 m² 12 367,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i bez podatku pcc Termin oddania: IV kwartał 2027 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,74 m , położone na 4. piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Wyspa Sobieszewska,Gdańsk

529 000 zł47 m² 11 327,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak opłaty pcc 2%. Zakup bez prowizji. Pomoc w uzyskaniu finansowania. Apartamenty inwestycyjne w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Suchanino,Gdańsk

1 149 000 zł78 m² 14 636,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie, dopracowane 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i miejscem w hali garażowej w cenie nieruchomości w budynku z 2007r z windą. Nieruchomość leżąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Olsztyńska

Przymorze,Gdańsk

810 000 zł51 m² 15 820,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy atrakcyjny lokal usługowo-biurowy o powierzchni 51,2 m , zlokalizowany w inwestycji Trzy Żagle przy ul. Olsztyńskiej w Gdańsku na Przymorzu. Lokal jest zadbany, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pilotów

Zaspa,Gdańsk

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz gotowej do wprowadzenia kawalerki w świetnej lokalizacji? Ta oferta na gdańskiej Zaspie spełni Twoje oczekiwania! mieszkanie: na sprzedaż jasna, funkcjonalna i ustawna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Jasień,Gdańsk

660 000 zł45 m² 14 794,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu urzeka w Gdańsku - Jasień. Powierzchnia 44,61m2 składa się z: - przestronnego holu z szafą w zabudowie, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowiny

Orunia,Gdańsk

3 690 000 zł12 744 m² 289,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Grand Estates ma przyjemność zaprezentować państwu świetną działkę inwestycyjną. Na sprzedaż: działka o powierzchni 12744m2 w Gdańsku przu ul. Nowiny na dzielnicy Orunia Cena: 289,55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Orunia Górna,Gdańsk

630 204 zł59 m² 10 699,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji Bezpośrednio od dewelopera - ostatnie mieszkanie na zamieszkanym osiedlu Bez vat (rynek wtórny) Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,9 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Wrzeszcz Górny,Gdańsk

810 000 zł51 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Klimatyczne mieszkanie W kamienicy Prestiżowa lokalizacja | Wrzeszcz | Kameralna kamienica | Tylko 3 mieszkania | 2 pokoje | Oryginalna cegła | Sztukateria | Idealne pod inwestycję Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kartuska

Jasień,Gdańsk

439 000 zł28 m² 15 825,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe na gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej! Jedna z najprężniej rozwijających się południowych dzielnic Gdańska. Miejsce to charakteryzuje się połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Marynarki Polskiej

Młyniska,Gdańsk

396 000 zł25 m² 15 840 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie idealnie pod najem sezonowy i całoroczny. Bezpieczna lokata kapitału. Możliwość odliczenia podatku 23% vat System smart: 7 500 zł Zapraszam na prezentację - w mojej ofercie.