dowolna

Nieruchomości Gdańsk - Oferty sprzedaży nieruchomości

5 316 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 316 ogłoszeń

580 000 zł53 m² 10 943,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie, które składa się z funkcjonalnej kuchni, łazienki oraz trzech niezależnych pokoi, co czyni je doskonałą propozycją zarówno dla młodej pary, rodziny z dziećmi, jak.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł35 m² 2 542,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta tylko w Tyszkiewicz Nieruchomości! Atuty: prawo do użytkowania pięknej działki.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł43 m² 13 372,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Hot oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 42,82 m , położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 392 243 zł69,27 m² 20 098,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z wyjściem na 6-metrowy balkon Inwestycja seahall | Gdańsk Wrzeszcz | Ekspozycja zachodnia | Doskonałe połączenia komunikacyjne | Bliskość parków i restauracji | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 199 000 zł107,54 m² 11 149,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne, ustawne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 107 m2, idealne pod podział na mniejsze lokale, wynajem lub hostel pracowniczy! lokalizacja: ulica Jana.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 000 zł500 m² 15 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:498 m²

Tylko U nas! gotowy biznes dla inwestora w super miejscu - kilka minut pieszo od plaży w Jelitkowie! okolica: świetna lokalizacja domu gwarantuje idealne połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł70,15 m² 19 230,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament przy Opływie Motławy - Front Park Moderny, gdańsk Śródmieście Zamieszkaj w miejscu, gdzie design spotyka naturę, a prestiżowa lokalizacja zapewnia komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł41,36 m² 37 959,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Granaria w Gdańsku. Położony nad Motławą, w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych zabytków i klimatycznych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł42,40 m² 15 306,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich dzielnic Żabianka, przy ul. Gospody. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 000 000 zł600 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne lokale usługowe na sprzedaż lub wynajem - doskonała inwestycja przy ruchliwej ul. Kartuskiej! Oferujemy przestronne lokale usługowe w nowoczesnym budynku, którego odbiór planowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 360 000 zł400 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:640 m²

Proponujemy do sprzedaży wygodny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej( również dla rodziny wielopokoleniowej) zlokalizowany w spokojnej enklawie domów jednorodzinnych gdańskiego Suchanina.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł320 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:429 m²

Gotowiec inwestycyjny - 320 m , działka 429 m | Gdańsk Lipce | Dochód 12 000 zł netto/miesiąc | roi do 12% Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia, ma sprawdzonych lokatorów.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł73,10 m² 11 614,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Szukasz ciszy i spokoju? Miejsca, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a dzień kończysz spacerem pośród drzew? Co powiesz na mieszkanie w otulinie lasu? To mieszkanie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

458 000 zł36,27 m² 12 628 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Gdańska, z łatwym dostępem do centrum i obwodnicy - idealne dla osób szukających równowagi między naturą a wygodą miasta. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: dwa balkony Jasne mieszkanie Bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 896 000 zł82,50 m² 22 981,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Żurawie przy ul. Popiełuszki 2 w Gdańsku, zrealizowanej przez renomowanego fińskiego dewelopera yit. Budynek z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł89,39 m² 14 990,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Atuty: - przestronne mieszkanie o powierzchni 89,39 m - dedykowane 2 miejsca postojowe - funkcjonalny układ, 3 balkony, winda - kameralna, niska zabudowa - dobrze doświetlone wnętrza - spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51 m² 14 686,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Wrzeszcza przy al. Grunwaldzkiej. Lokal o powierzchni użytkowej 51 m , dzięki adaptacji części komórki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Atuty: gotowe do wprowadzenia; ekspozycja południowa; 2 Prywatne zewnętrzne miejsca parkingowe; 5 minuty do przystanku autobusowego i 5 minut do tramwajowego; 2 kilometry do Obwodnicy Trójmiasta; 5.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł59 m² 10 084,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis: trzy pokoje do odbioru we wrześniu 2026 bez prowizji brak podatku pcc 2% zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz lokalizacja: blisko obwodnicy Trójmiasta -.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł45,94 m² 23 922,51 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty: *prestiżowa lokalizacja - inwestycja położona w samym sercu gdańskiego Śródmieścia, *zaledwie kilka kroków od Wyspy Spichrzów i zabytkowego Starego Miasta, *mieszkanie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63,39 m² 13 393,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentacje! mieszkanie: słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,39 m2 składające się z: -salonu -kuchni - 2 sypialni - łazienki - pomieszczenia gospodarczego - korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 869 zł49,08 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatni lokal W inwestycji! Prezentujemy Państwu dwupokojowy apartament z ogródkiem w kameralnym budynku, w świetnie skomunikowanej lokalizacji. W budynku znajduje się zaledwie 9.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł41,59 m² 10 459,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty: *nowoczesna inwestycja renomowanego dewelopera robyg; *kameralna, niska zabudowa otoczona 2 ha lasem dostępnym tylko dla mieszkańców; *dwa naturalne zbiorniki wodne oraz liczne tereny zielone na.

Szczegóły ogłoszenia

13 800 000 zł6 904 m² 1 998,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka przemysłowo-usługowa w świetnej lokalizacji! Kokoszki! lokalizacja: działka znajduje się na Gdańskich Kokoszkach. Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z całym Trójmiastem.

Szczegóły ogłoszenia

684 900 zł54 m² 12 683,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o narożnej ekspozycji, położone na pierwszym piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku z 2001 roku. Budynek w doskonałym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł58,30 m² 30 874,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58.3 m2 przy ul. Piastowskiej (gdańsk Jelitkowo) w inwestycji "apartamenty Nadmorskie". Mieszkanie Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,50 m² 12 101,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko panthers estate. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałym doświetleniem i świetną komunikacją? Poznaj wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł32,80 m² 17 347,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne dwustronne mieszkanie po kapitalnym remoncie z balkonem, piwnicą oraz komórką lokatorską. Mieszkanie o powierzchni 33 m znajduje się na czwartym piętrze w budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł7 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowe działki inwestycyjne 2 km od morza - Gdańsk Świbno.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł41 m² 16 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie | gotowe do wprowadzenia | nowoczesne osiedle | idealne pod inwestycję Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 520 zł82,18 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ponad 80 m2 | blisko morza | blisko komunikacji i skm ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł618 m² 6 148,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna - obiekt działający I dochodowy! Oferujemy Państwu budynek mieszkaniowo- inwestycyjny położony w dzielnicy Kowale - budynek wolnostojący prosperujący.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł44,61 m² 14 324,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na dni otwarte nieruchomości! zadzwoń I umów się na prezentację! 15.05.2026 w godzinach 14-18 Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu URZEKA w Gdańsku -.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł32,34 m² 26 252,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Agencja westate Gdańsk z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie typu studio na sprzedaż, położone w prestiżowej inwestycji Browar Gdański przy ul. Lelewela w dzielnicy Wrzeszcz.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł33 m² 19 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Atuty: * 6 minut spacerem do Dworca Głównego * 4 minuty spacerem do neptuna/starówki * idealne pod najem krótko-terminowy * blisko komunikacji miejskiej * 4 minuty spacerem do Galerii Madison * miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł48,38 m² 15 295,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Heweliusza 10 w Gdańsku, w doskonale skomunikowanej i cenionej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, punkty usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

774 516 zł53,14 m² 14 575 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj lub zainwestuj w zielonej części Gdańska! Bez Prowizji Bez pcc Szukasz mieszkania dla siebie lub planujesz bezpieczną inwestycję pod wynajem? Mamy coś, co spełni Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²